PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Welcome to the Family

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Welcome to the Family   Çarş. 11 Tem. 2018, 07:26

Ekranda garip şekiller ve hızlı figürler beliriyor aniden. Bir süre sonra da ışıklar kapanıyor.

Yüzlerce, belki de binlerce küçük ışık hüzmesi arenanın karanlığını aydınlatıyor. Bray girişte elinde bir fener ile görünüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor ve tüm ışıklar açılıyor. Bir mikrofon alıyor.

Bray Wyatt:-

Ah... her şey hayata tekrar geri döndü. Yaşamın o eşsiz gücünü ve güzelliğini hissediyorum. Geldiğiniz için teşekkür ederim, görüyorum ki bana yabancı insanlarsınız. Size kendimi takdim edeyim, adım Bray Wyatt. Size doğru yolu göstermek için gönderildim. Nedir peki bu doğru yol? Hayatınızda doğup, büyüyüp ölmenin ötesine geçmeyi başarmak doğru yoldur. İz bırakmak, ya da arkanda seni koşulsuzca sevmiş insanlar bırakmak. Seçeneğiniz gayet fazla, ancak tüm o ara yollar sadece tek bir yere çıkıyor; Ölümün huzuruna. Bazıları ölümde, bazıları yaşamda huzur bulur. Size bir teklifim var. Bana katılın ve size hangisi doğru yol göstereyim veya anlatayım. Korktuğunuz şeylerin ne kadar basit ve dünyevi olduğunu anladığınız zaman serbest olacaksınız. Kalbinin ve ruhunun götürdüğü yere gitmekte işte o zaman özgürsün. Tek bir korku ve endişe olmadan yaşadığında... veya, daha iyisi bir yumruk yiyip camdan olmadığını anladığın zaman asıl yaşadığını anlarsın. Kapanmış bir zihin çoktan mağlup edilmiştir. Belli klişelere bağlı kaldığın zaman ne olur biliyor musun? Yok olursun.

Özür diliyorum... içinizi sıkmak istemedim. Sadece hayatın bazı gerçeklerini aradan çıkarıp asıl, refine edilmiş konuya gelmek istedim. Bu ortamda bulunmamın bazı sebepleri var ve hepsini açıklayacağım. Ama zaman... hah. Zaman da bir illüzyondur. Zamanı hissedip ona dokunabilir misin? Hayır. Makine parçalarının dikte ettiği bir ölçü birimi zaman. Ama yine de kullanayım, her şeyin bir zamanı var ve asıl ödülün ne olduğunu biliyorum. PWE'in altın kemerine sahip olmak benim başlıca hedefim, elbette. Ondan ziyade, bazı dejenere olmuş ruhları kurtarmaya çalışacağıma emin olabilirsiniz. Taktıkları maskelerin arkasındaki imdat isteyen ruhlarını serbest bırakacağım ve hepsi benim ailemden bir parça olacaklar. Beni sevmezlerse, benim sevgim onlara nasıl ulaşacak ve nasıl kurtulacaklar? Sevgi her şeyin anahtarıdır. En çürümüş, en kötü insanların kalbine bile işleyebilecek güçte bir his... Bunu kullanmak yerine, sağa sola saldırayım ve genel olarak, özür diliyorum, koca bir ukala olayım hissiyatında şu anda o insanlar. Dünya'da başka bir işleviniz yok ve tek bir yere kilitlenmişsiniz. Şu anda olabileceğinizin çok üstünde olmak varken, belli bir şeye tamah ediyorsunuz. Bunun farkına varın ve kurtuluşa erin ! Sigara, alkol bırakmak ile, lüks villalarda kadınlar ile gününü gün etmek ile, veya şu anda üstünde durduğum nadide ringin üzerinde birilerine söverek kurtuluşa eremezsin. Hepinizi izliyor, görüyor ve biliyorum. Kalplerinizi gözlerinizden görebiliyorum, içeride kilitlediğiniz iyi insanlar oradan çıkmak için uğraşıyor ve siz ona izin vermiyorsunuz.

PWE tekrar dirildi. Her zaman da öyle olacak. Buraya ait bir insan olmasam bile, şunu söylüyorum. Boşuna sevinmeyin. Asla ölmeyeceğiz. Bir kişi de kalsa, karşısına kukla koyup onunla ringde dövüşecek kadar istekliyiz. Bu da bana oldukça heyecan veriyor, çünkü bu sayede en iyilerin en iyileri ile kapışabileceğim. Mücadele her zaman iyidir. Damarlarında atan kan hızlanır, zihnin adrenalin ile açılır ve en sonunda zaferi tadarsın. Olur da bir gün yol üzerinde karşılaşırsak, sevgili dostlarım, kazandığımız her şeyi beraber koruyacağız. Buna gücümüz var çünkü, biz her yerdeyiz. Otobüste yanınızda, iş arkadaşınız, eşiniz, dostunuz, sokakta çarptığınız biri... hepsi benim ailemden bir parça olabilir. Öyle bir şey olursa korkmayın. Size zararımız dokunmayacak. Bizim hedefimiz, ve tek hedefimiz kaybedilmiş ruhlar. Bu ringde bir kaçı dolaşıyor ve hepsiyle bir süre sonra görüşeceğiz.

Dedikten sonra geldiği girişten yavaş yavaş feneri ile kayboluyor.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

Welcome to the Family
1 sayfadaki 1 sayfası