PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Regeneration

YazarMesaj
Ryan O'reily
Emekli
Emekli

REP Puanı : 8

MesajKonu: Regeneration   Çarş. 11 Tem. 2018, 14:54

DUYULUR VE

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Phenomenal One!

MİKROFONU ALIR VE KONUŞMAYA BAŞLAR:

Evet baya zaman oldu gerçekten. Beni özlediniz mi? Evet özlediniz bence. Sizdeki o enerjiyi ve hırsı hala gözlerinizde görüyorum. Bana ilham verecek tek şey sizsiniz! Başarılı olmamın anahtarı sizlersiniz, bunu her zaman söylerim.Çeşitli rakipler beni bekliyor lakin neler yapacağımı onlardan çok sizler biliyorsunuz. Çok sıkı bir şekilde hazırlanıyorum ve hedeflerimi çizmiş bulunmaktayım. Hedeflerime ulaşmak için sizin desteğinize ihtiyacım var. Bunu hep birlikte başaracağız ve hedeflerimize tek tek ulaşacağız! Benim gözümde çok güçlü ve güçsüz rakip yoktur, ne kadar güçlü ve güçsüz olduğu umrumda bile değil. Gerekli desteği alıp neler yapacağımı herkese göstereceğim ve aklımdaki projeleri tek tek uygulayacağım. Bu yolda başarılı olmanın yolu; her şeyin planlı ve bir amaç uğruna işlemesi lazım. Benim planlarım ve amaçlarım her zaman hazır ve hepsini tek tek başarmadan bu yoldan dönmeyeceğim, her ne olursa olsun savaşacağım! Leonardo Da Vinci'nin dediği gibi "Engeller beni durduramaz, her bir engel kararlılığımı daha da güçlendirir."der. Her ne kadar zorluklar karşıma çıkarsa çıksın hepsinden öğreneceğim şeyler var. Biz insanların en büyük aptallıklarından biri de hiç uğraş harcamadan, çabalamadan bir şeyler elde etmeye çalışıyoruz. Tabii sonunda hüsran olunca isyan edip kendimize küsüyoruz. Başarmak için inanamamız lazım ve elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım. Geçtiğimiz her yoldan öğreneceğimiz, ders alacağımız şeyler olmalı. Benim bu yolda öğreneceğim ve ders alacağım çok şey olacak. Sizler benimle olduğunuz zaman ben her zaman burda olacağım ve hep birlikte engelleri tek tek aşacağız. Hepsi rakibim ve hepsi benim gözümde tek bir kalıp içerisinde. 

Tezahürat Sesleri Yükselir...

Hepinizi çok seviyorum. Sizlerle çok büyük başarılara ulaşacağız ve hep birlikte aynı duyguyu yaşayacağız. En iyisini yapmaya ben hazırım ve sizi de hazır görüyorum. Harikasınız! PWE gibi bir yerde mücadele etmek ayrı bir zevk benim için. Emeklerimi bu ringlerde sizler önünüzde sergileyeceğim için çok mutlu ve hırslıyım. Adalet içerisinde, herkesin kozlarını eşit bir şekilde paylaşacağı günlerin olmasını umuyorum. Her türlü adaletsizliğe karşı olacağım ve haksızlıklara asla boyun eğmeyeceğim! Emek harcadıysam karşılığını alacağım ve hep arkasında olacağım. Rakiplerim umarım benim kadar hazırlardır çünkü karşılarında kazanmayı arzulayan ve adaletsizliğe gelmeyen bir Phenomenal One olacak!

Der ve Ringi Yüksek Bir Tezahürat Eşliğinde Terk Eder.

Mart 2016 Ayın Yöneticisi
PWE Intercontinental Championship-Daniel Bryan-06.03.2016 - 19.04.2016
PWE Television Championship-AJ Styles - 04.06.2017 - 25.06.2017

Regeneration
1 sayfadaki 1 sayfası