PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Chaos is here.

YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Chaos is here.   Perş. 12 Tem. 2018, 00:49

*coin drop*

Çalan bu müzik seyircilerde şaşkınlık yaratıyor. İki saniye sonra arka alandan girişe gelen ismi görünce şaşkınlık daha da katlanıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu gerçekten Okada! Arkasında da kadim dostu, bandanaların efendisi Gedo var. İkili ringe giriyorlar. Okada bir mikrofon kapıyor.

(kemeri yok sayın)

''Tek bir sorum var.....beni burada gördüğünüze heyecanlı mısınız ha? (cheer) Ben de öyle düşünmüştüm. Hepiniz buraya geldiniz çünkü en iyilerin bu ringde birbirleriyle savaşmasını istiyorsunuz. Tıpkı gladyatörler gibi. İnsanlar için yaşadılar ve insanların eğlencesi için öldüler. Ben kendimi onlardan daha büyük gördüm. İnsanları eğlendirmek benim amacım değil, fakat bu ringe her çıktığımda herkes ağızları açık bir şekilde evlerine dönüyor çünkü biliyorlar ki her ne yaptıysam bir daha asla böyle bir şey göremeyecekler.  Ben o ringe girerim ve yağmur yağmaya başlar, rakibimin üzerine ağır bir hava çöker çünkü bilir ki dünyanın en iyi güreşçisi ile aynı ringdedir ve kazanmak için yapabileceği çok bir şey yoktur. Deneyimlerimden konuşuyorum...ve o deneyimlerden bende bolca vardır. Dünyanın en zorlu yerinde güreştim. New Japan Pro Wrestling. Oranın peygamberiydim. Puroresu denince akla gelen ilk isim bendim. Benimle aşık atabileceğini sanan herkesi de yendim. İnanmıyor musunuz? O zaman sadece bu şirket ile sınırlı olan güreş perspektifinizi genişletin ve dışarıda neler olup bittiğine bir bakın. Dışarıda bambaşka hayatlar var. Meksika. Avrupa. Evim olan Japonya. Her yerde birbirinden kaliteli güreşçiler var. Elbette benim kadar iyi olmasalar da hepinizin görmesi gereken adamlar. Hepsiyle yüzleştim ve hepsi sizin 'süperstar' dediğiniz PWE balonları kadar tanınmayı hak ediyor. Ama size şunu söylememe izin verin: Burada taptığınız o aptalların hiç biri benim geldiğim yerlerde uzun bir süre dayanamaz. İsim vermeyeceğim çünkü onlar kendilerini biliyor. Buraya bunun için geldim. Şöhret için değil. Para için değil. Sadece sizin izlediğiniz bu popüler kültür saçmalığının içi boş bir balondan olduğunu ispatlamak için. Bütün yıldızlarınızı rezil etmek için. Puroresu'nun, Strong Style'ın ne demek olduğunu hepinize öğretmek için geldim. Bunun için mutlu olmalısınız. Sonunda bu ringlerde elle tutulur, gözle görülür bir şeyler göreceksiniz. O yüzden mutlu olun. Buraya sizi incitmek için gelmedim. Hayır, hayır. Sadece içinde bulunduğunuz bu ilüzyonu kırmaya geldim. Artık gözlerinizi açıp gerçeği görmenizin zamanı geldi. PWE'de işler artık değişti, ve ben de bu değişimi getiren adamım.''

Karışık tepkiler geliyor Okada'nın bu sözlerine. O sırada Gedo alıyor mikrofonu.

''Oi! Oi! Oi! Amerika Birleşik Devletleri'nin insanları, beni dinleyin! (boo) Rainmaker'ın söylediği hiç bir laf yabana atılacak laflar değil. Rainmaker kelimelerin adamı değildir fakat size zamanını ayırdı ve bundan dolayı ona minnettar olmalısınız! Japonya'dan buraya tek bir amaçla geldik. O da yıllar boyu izlediğiniz Amerikan stilinin plastik, çocukları veya redneckleri eğlendirmek amaçlı ortaya çıkan, pastel boyayla boyanmış, iyi pazarlanmış bir çöplük olduğunu göstermek! Aranızda bizi daha önce izleyenlerin olduğunu biliyorum. Onlar Rainmaker'ın daha önce başardığı her şeyi gördü! Hiroshi Tanahashi gibi Japonya'nın efsanelerinden birini yendiğinde herkes Rainmaker'ın güreşin geleceği olduğunu biliyordu. Fakat, büyük bir hataya düştük. Biz bekledik. Rainmaker bekledi. Dünya basınının onu konuşacağı günleri bekledi. Rainmaker'ın ringde gösterdiği mücadeleyi, destansı galibiyetlerini yazmasını bekledik. Fakat bu hiç bir zaman gerçekleşmedi çünkü her ne hikmetse tüm dünya zırtapozun teki olan Dean Ambrose'un PWE şampiyonu olmasını konuşuyordu! Tüm dünya CM Punk'ın içi boş söylemlerini konuşuyordu. Seth Rollins, Dolph Ziggler....bizi güldürmeyin! Konuşmanız gereken tek adam her seferinde kendisini izleyenlere orgazm yaşatmış, evrenin en kaliteli güreşçisi Rainmaker'dı. Siz bunu yapacaktınız, ve biz sizin balonunuza dokunmayacaktık. Fakat siz bunu başaramadınız. Popüler çöpünüzle ilgilendiniz ve bizi...özellikle Rainmaker'ı sinirlendirdiniz! Ve bunun bedelini ödeyecek kişiler var. Hiç bir şey artık aynı olmayacak, ve bunun için kendinizden başka suçlamanız gereken hiç bir kişi yok!''

Gedo yuhalanıyor, kendisine olan tepkiyi görünce seyirciye mikrofonsuz bir şeyler söylemeye çalışıyor fakat Okada alıyor ondan mikrofonu.

''Gedo-san! Gedo-san! Sakin ol, onlar buna değmez. Onlar bizim neyden bahsettiğimizi bilmiyorlar, o yüzden bu tepkiyi vermeleri gerçekten normal. Bunu neden bir cezaymış gibi anlattığımızı da bilmiyorum. Bu arka alanda süperstar olan balonlara bir ceza, sizlere değil. Ben ringe çıkıp sanatımı sergilediğimde bundan zarar görecek kişiler karşıma çıkacak sizin güreşçi dediğiniz süslü oğlanlar olacak. Ne düşünüyordunuz ki? Kariyerine vücut geliştirmeci veya Amerikan futbolcusu olup sonra parayı kırmak için güreşe geçen adamların benim gibi gerçek güreşçilerden üstün olduğunu mu düşünüyordunuz? Professional Wrestling Entertainment dediğiniz mekan sahte bir çöplük. Ve ben burayı düzeltmeye geldim. Buraya kendi sanatımı getireceğim ve sonunda hepiniz neden haklı olduğumu anlayacaksınız.''

Okada yuhalanınca sırıtıyor ve son kez mikrofonu ağzına götürüyor.

''Üç şey söyleyeceğim...

Birincisi...Kaos artık burada...
İkincisi...PWE bir şeyler öğrenmek üzere...
Üçüncüsü.....aslında bir üçüncü yok. Sadece şunu belirtmek istemiştim:

MONEY...WILL RAIN ON US.''

Okada mikrofonu atıyor ve Rainmaker tauntunu atarken Gedo onu alkışlıyor. Seyircilerin yuhalamaları altında Gedo ve Okada arka alana dönüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

like fire, hellfire, this fire in my skin
this burning desire is turning me to sin

RPG: Prince Devitt

emre demir saltaş efsanesi:

Chaos is here.
1 sayfadaki 1 sayfası