PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Geçmişte Kalan

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geçmişte Kalan   Cuma 13 Tem. 2018, 17:59

...

"Geldiğine sevindim, Ventuero."

Beyaz kıyafetli ve yaşlı görünüşlü adam, önünde durana oturması için bir işaret yaptı. Ventuero oturdu.

"Ne istiyorsun?"

"Tanrı'ya sadakatini ispatlamanı."

Ventuero bıyık altından sırıttı ve "Bu aptal adam..." diye düşündü.

"İş ne?"

Yaşlı rahip boynundaki haç kolyesini çıkarıp masaya koydu ve Ventuero'ya uzattı. Ventuero dokunmadı.

"Bir rahibe var... Abigail. Kilisenin açık kurallarına karşı geliyor. Bizim tüm kaynaklarımızı kimsesiz çocuklara harcıyor, peh! Bize atıf edilmiş olan tek bir parça yoksul halka gidemez. Ayrıca, eline bir erkek eli değdi. Şu Marius denilen adam, onunla kaçmış. Bir rahibenin eline erkek eli değemez. Sadece Tanrı'ya hizmet ederler..."

"Bu boş konuşmaları geç, rahip. Ne istiyorsun?"

"Marius'un kellesini ve bir köpek gibi ölmesini. Abigail'i de."

diyip ayağa kalktı ve bir açıklıktan avluya doğru bakmaya başladı.

"Bu işi yaparsan en aşağı 500 altın alacaksın."

"700."

Rahibin suratından kan çekildi, ama arkasına dönmeden cevapladı.

"Peki. Masada duran haç işaretini al. Alacağın canın kanıyla onu birleştirdiğin zaman bir anahtara dönüşür. Kiliseyi arkana alıp kuzeye 666 adım ilerle. Sonra da batıya dönüp 400 adım git. Harabe bir bina göreceksin. Orada büyük bir hazine bulacaksın. İçinden hak ettiğin kadarını almadığın zaman, ne olacağını bilmek istemezsin."

Ventuero bir şey demeden işareti alıp yola koyuldu.

...

16:53. Geçmiş.

Marius, işini bitirmiş ve saklandıkları yere doğru yürürken ücra bir sokağa girdi. Sokağın çok tenha olmasını kafasında yorumlarken çelikten kılıcın kınından çekilme sesi sokakta yankılanınca durumu anladı. Kendini savunmak için yapabileceği hiç bir şey yoktu, üstün güreş bilgisi haricinde. Ventuero kendisini gösterdi ve kılıçla Marius'un önüne yürüdü.

"Silah var olunca erkeklik yok olur derler." diye mırıldandı Marius.

"Seni kim gönderdi?"

"Para."

Marius kahkaha attı.

"Bu kadar mı? Eh, madem öyle. Kelleme bu kadar büyük paha biçmelerinin sebebi ne olabilir ki? "

"Dürüst bir insan olduğum söylenemez, Marius."

"Ama ben gayet dürüstüm, Ventuero Wyatt."

Ventuero şaşırdı.

"Demek soy adımı biliyorsun."

"Bana geleceğini de biliyordum. Merak etme. Şu anda savunmasızım, ve senden bir şey istiyorum. Sana verebileceğim param felan yok. Ama, Abigail'ı kilise için öldürmeyeceksin."

Ventuero yine o klasik bıyık altı gülümsemesini gösterdi.

"Bunu nasıl garanti edebilirsin?"

"Sana gerçekte kim olduğumu söyleyerek. Yaklaş."

Deyip Ventuero'ya yaklaştı ve kulağına fısıldadı. Ventuero'nun gözleri açıldı ama aniden sıyrıldı ve kılıcını tuttuğu gibi Marius'a sapladı. Kan ani bir şekilde boşalmaya başladı ve Marius gözlerinde boş bir ifade ile yere yığıldı. Elinde de bir hançer vardı...

Kanı ile anahtarı buladı ve hemen oradan kaçtı.

...

17:02. Geçmiş.

Ventuero parasını alacağı harabeye gitmeden önce işi temiz bir şekilde halletmek istedi. Abigail'ın saklandığı yere bir tekme ile girdi ama kimseyi bulamadı. Vazgeçip hazineden parasını almaya gitti ve kapının önüne geldi. Anahtarı soktuğu anda elindeki haç aşırı ısınıp eridi ve önündeki kapı açıldı. İçeriye girdiğinde kapı arkasından kapandı ve kılıcı da ısınarak elini yaktı.

"Burada bir hazine bulmayı bekliyordun. Bulduğun sadece bir hiçlik. Bir cana kıydın ve onun bedelini ödemen gerekiyor."

Ventuero suntalı bir küfür savurdu.

"Siktiğimin kilisesi, beni kandırdı."

"Hepsini düzeltmek için bir şansın var.

"Sen kimsin ve nereden konuşuyorsun?"

"Sesimi duyurmak için özel bir çaba sarfetmediğime göre..."

Gizli bir perdenin arkasından konuşuyordu, ancak Ventuero onu hiç farketmedi.

"Sen... O'sun."

"Hayır, hayır. O'nun hükmünde hepimiz birer hiçiz. Sadece bir görevliyim. Sana iki şans tanıyorum. Birincisi, bir canı kurtar, ya da kendi canını ver. İkincisi, sonsuza kadar günahının derine kazınmasına izin ver, ya da burada öl."

"Hangi canı kurtaracak mışım?"

"Abigail şu anda bir ormanda, bebeğini doğuruyor. Şimdi yola çıkarsan... 15 dakikada oraya varabilirsin. Bir hayatı kurtararak üzerindeki külfeti kaldırabilirsin, Ventuero. Bunu yaptığın taktirde sana söz veriyorum ki, bu odaya bir kere daha geldiğinde hiç görmediğin hazineleri bulacaksın. Veya... asla yenemeyeceğin bir düşman ile karşılaşacaksın. Seçim senin."

Kapı açıldı ve Ventuero kararını hiç düşünmeden vererek koşmaya başladı. Öldürmek için para aldığı bir canı kurtaracaktı. Ormana girdiği anda önüne boz renkli bir kurt çıktı ve ona dik dik baktı. Sonra koşmaya başladı ve iç güdüsel olarak Ventuero onu takip etti. Kurt bir süre sonra kayboldu ve Ventuero acı dolu sesler duydu. Bir otlağın arasında siyah cüppeli bir kadın yerde kıvranıyordu. Ventuero hemen ona yöneldi ve Abigail olduğunu gördü.

"Yardım edin,ne olur !"

Diz çöktü ve kadının elini tuttu. Bir an içgüdüsel olarak kılıcına davranmak istedi, vazgeçti.

"İyi misin?"

Cevap alamadı. Birden kadın gözlerini gökyüzüne dikti.

"Seçimini doğru yandan kullandın. Tebrik ederim."

Boz kurt birden bir meleğe dönüştü.

"Abigail, bebeğini kurtarmak için hayatını feda etmeyi kabul etti. Sen ise, artık onun koruyucususun. Bu andan itibaren elin kana bulaşmayacak. Ödülün ise bu ormanlar. Buraya geldiğinde sonsuz huzur bulacaksın ve günahlarından arınacaksın."

Gerçekten de Ventuero farklı bir insan olduğunu hissetti. Melek bebeği alıp onun ellerine bıraktı. Bebeğin masmavi gözleri ona doğru ışıldadı.

...

17:33. Günümüz.

"Bu hikayenin güreş ile ne alakası var, baba?"

"Bir alakası olması gerekmiyor, Jonathan. Sadece köyümün bir efsanesi ve kardeşlerin onu çok sever. Ancak... illa da bir alaka arıyorsan, hikayenin içinde bulabilirsin. Örneğin Marius'un gerçek adını hiç bilmedik. Ama güreşmekten ziyade ne meslek yaptığını biliyoruz..."

"Ne yapardı?"

"Onu da gelecek hikayede anlatalım, değil mi? Sonuçta 3 saate PWE başlıyor. "

"Bir saniye, Ventuero Wyatt dedin."

"Evet."

"Bray Wyatt ile bir alakası var mı?"

"Ventuero yıllarca ormanda yaşadı. Çocuğunun adı Bray değildi. Hatta bir ad koydu mu, onu bile bilmiyoruz. Sadece adını Wyatt olarak kullanmış da olabilir. Ayrıca dediğim gibi, bu bir efsane. Gerçeklikle bir alakası yok. Gerçekte bir melek görebilir misin, hayır. Bray Wyatt da senin benim gibi birer insan."

Konuşmaya devam ederlerken pencereden bakanı hiç farketmediler... Bray'ın yüzü bir süre sonra kamerada göründü ve sadece gülümsedi.

Devam edecek...

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Money
Admin
Admin

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: Geçmişte Kalan   Cuma 13 Tem. 2018, 20:58

atma artık amınakodum

RPG:
 Current PWE Champion 3 Time (CM Punk)
Former Wildcard Champion (Conor McGregor)
Former Intercontinental Champion (Daniel Bryan)
Former Hardcore Champion (Kevin Owens)
PWE Slammy Awards - Yılın Promosu ( CM Punk)
Ayın Promosu (3) (CM Punk)
Ayın Promo Üstadı (2)
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Geçmişte Kalan   Cuma 13 Tem. 2018, 23:04

Money demiş ki:
atma artık amınakodum
sana mı sorucam la hırt

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

Geçmişte Kalan
1 sayfadaki 1 sayfası