PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*

+10
leo
Ryan O'reily
Achilles
Connecticut Blue Blood
Perfect 10
The Brahma Bull
Oberyn Martell
The Charismatic Enigma
Klaus Meine
Ace of Diamonds
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Empty
MesajKonu: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 19:45

''Sabotage'' eşliğinde yeni bir PWE'de, yeni bir dönemi açmış bulunuyoruz! PWE Tension'a hoş geldiniz! Kamera heyecanlı seyircileri çekerken bir müzik daha duyuluyor.

NO CHANCE! Güreş endüstrisinin ölümsüz adamı Mr. McMahon bu! Yüzünde bir sırıtış ve klasik yürüyüşü ile ringe ilerliyor. Ringde duran ve üstü örtülü bir kürsü de gözlerden kaçmıyor. Vince ringe girdiği gibi bir mikrofon alıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* 440472-vince

Vince McMahon: Ladies and gentlemen, welcome to PWE Tension! Evet, uzun bir sürenin ardından geri döndük ve inanın bana, bu camiadaki herkes %100'ünü ortaya koyup sizlere görmeye değer şeyler izletmeye hazır! Fazla uzatmadan ana konuya geleceğim. Aptal olmadığınız için şu kürsüde ne olduğunu az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Vakit kaybetmeyelim....ama önce, sizlere yeni genel müdürünüzü tanıtmak isterim.

Vince McMahon: Bayanlar ve baylar, karşınızda ''Hollywood'' Dolph Ziggler!

Here to Show the World!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Foto-1

PWE'nin hızlı çocuğu Dolph Ziggler'ı görüyoruz. Her zaman ki gibi kendinden emin ve küstah tavırlar ile ringe doğru geliyor. Vince McMahon ile tokalaşıyor, Vince mikrofonu ona veriyor ve ringden uzaklaşıyor.

Dolph Ziggler: İyi akşamlar PWE evreni. Verdiğiniz tepkiye göre beni burada gördüğü için sevilen de üzülen de var. Ama benim burada olma sebebim ise ne zaman şov yaparsak yapalım arenaya gelen ve evde izleyen hayranları mutlu etmek. PWE bir çok kişi için yuvaydı. Güreşçiler için, hayranlar için, kamera arkasında ekmek parasını çıkarmaya çalışanlar için. Bu yuvada sizleri mutlu etmeyi ve profesyonel güreş dünyasını gelecek nesiller için şekillendirmeye çalışıyoruz. Bir çoğunuzun aklında ki soruyu tahmin edebiliyorum. PWE kapılarını tekrar açtı, peki Dolph Ziggler nasıl genel müdür oldu ? Anlatmama izin verin.

Dolph Ziggler kısa bir süre duraksadıktan sonra konuşmasına devam ediyor.

Dolph Ziggler: PWE Faaliyetlerini durdurduktan sonra Amerika ve Birleşik Krallık da bağımsız güreş şovlarında yer aldım. Tabi ki yüksek bir ücret karşılığında. Aynı zaman da bir sürü güreş etkinliğine katıldım, hayranlarla tanışma, imza töreni ve soru-cevap tarzı etkinlikler. Onlardan da iyi bir ücret aldım. Bunlara devam ederken orta dereceli bir film de oynadım ve bundan hemen sonra da bir kaç reklam filminde yer aldım. Bu roller bana Hollywood kapılarını açtı. Ve 3 Hollywood filminde yer aldım ve hepsi de büyük başarı elde etti, tabi bende bu projelerden çok para kazandım. Oyunculuk ve güreş projeleri arasında gidip gelirken güzel bir servetim oldu. PWE'nin tekrar eski faaliyetlerini devam edeceğini duyduğum da ise bir parçası olmak istedim. Burası benim için çok önemli. Fakat tam zamanlı bir güreşçi olursam şu an ki takvimime uymayacaktı. Bu yüzden PWE'nin %10 hissesini satın aldım ve yönetim kurulu tarafından genel müdürü seçildim.

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor. Dolph Ziggler ringde duran kürsüyü açıyor.....ve bu PWE kemeri! Seyirciler kemeri görünce cheer atıyor.

Dolph Ziggler: Fakat şimdi asıl olaya geçelim. PWE Şampiyonluğu. Bu şampiyonluk bir sürü kişi tarafından taşınıldı ve bu kişilerin hepsi PWE'nin 1 numarası ve yüzü olmak istedi. Bazıları oldu, bazıları olmadı. PWE de geri döndüğüne göre bize yeni bir PWE Şampiyonu ve yeni bir yüz lazım.

Bir müzik duyuluyor.

The End! PWE tarihinin kimilerine göre belki de en iyisi Dean Ambrose ringe ilerliyor. Girdiği gibi PWE kemerine göz atıyor. Ziggler onu izlerken Dean köşeden bir mikrofon çekiyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Raw_02022014jg_0228-1444565582-800

Dean Ambrose: Naber Zig? Duyduğuma göre burası kepenkleri indirdikten sonra boş durmamışsın. Milyon dolarlık film antlaşmaları falan olsun, hisse senetleri falan olsun. Benim fazla anladığım şeyler değil bunlar moruk, ama neyi anlıyorum biliyor musun? O da bu şirketin gördüğü en büyük isim olmak. Zamanında sen de böyle bir şey olmaya çalıştın fakat ben vardım, anlarsın ya. Beni geçemedin. Yeni koltuğun hayırlı olsun o yüzden, güreşçi olarak beni geçemediğin için en azından yeni bir şeyler denemişsin. Fakat ben yeni bir şeyler denemeyeceğim, kaldığım yerden devam etmek istiyorum. En iyisi olduğumu, bu şirkette yenemeyeceğim adam olduğunu ben de, sen de, tüm seyirciler de biliyor. O yüzden prosedürlere kafa atalım ve şu gördüğüm kemeri - ki zaten bana ait - hemen bana verelim, ne dersin ha?

Dolph Ziggler: Bak Dea-

(cheer)

CM Punk girişte! Seyircinin desteği ile ringe yürüyor hemen. Girdikten sonra Dean'a bakıyor ve sırıtıyor. Yanında getirdiği mikrofonu dudaklarına götürüyor ve konuşmaya başlıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* GroundedDampEstuarinecrocodile-poster

CM Punk: I'm baaaack! (cheer) Ve görünüşe göre Dean Ambrose'un zırvalıkları da geri dönmüş. Kaç yıllık güreşçi olmama rağmen senin kadar pre-matüre bir herif görmedim Dean. Şirket yeniden açılalı ne kadar oldu? Yarım saat falan olmamıştı, ama sen hemen gelip kemeri bana verin diyorsun. Ah be Dean, bu işler o kadar kolay mı be? Yoksa sen güreşin g'sini bilmeyen herifleri yenip hop diye kemer almaya bu kadar alışık olduğun için mi bu kadar cüretkarsın? Öyle ya da böyle, o kemeri hak eden tek bir isim varsa o da dünyanın en iyisi olan benden başkası değildir. Ve hayır, direk kemeri zimmetime geçirmek gibi bir planım da yok. Bunu her halükarda kanıtlayabilirim. Dolph, ben bu ''çılgın'' dostumuz gibi emek göstermeden başarı istemiyorum. O yüzden bana bir maç ver ve neden şampiyon olmayı hak ettiğimi göstereyim, ne dersin ha, Hollywood çocuğu?

Dolph Ziggler: Şimd-

Another Me çalıyor ve Jeff Hardy karışık tepkiler eşliğinde ringe ilerliyor. Girdiği gibi köşeden bir mikrofon çekiyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Jeffhardy2016

Jeff Hardy: Ciddi misiniz? Aklınızı mı kaçırdınız? Bakın, siz ikiniz kendinizi ne sanıyorsunuz bilmiyorum ancak ikinizin de o kemer için beni yenemeyeceğinizi biliyorum. O yüzden zırvalamayı kesin çünkü çok gürültülüsünüz ve çok gürültü benim başımı ağrıtır. Başım çok ağrıyınca huysuzun teki olup çıkarım ve ikiniz de....hatta şu sarışını da katarsak üçünüz de acısını çekersiniz. Alınmaca yok, benim yolum o kemere giden bir yol ve önümde durursanız ikiniz de erir gidersiniz. İster çekilin, ister çekilmeyin, her türlü o kemer bana ait.

Dolph Ziggler: Beyle-

Sheamus'un müziği duyulduğu an arena çılgına dönüyor! İrlandalı süperstar yüzünde gülümseme ile ringe ilerliyor. Girdiği gibi görevlilerden birine işaret yapıyor ve bir mikrofon alıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* 160520_512x288_generated

Sheamus: Dolph fella, sanırım bir şey söyleyecektin? Diyeceğini unutma çünkü benim de bir çift kelamım olacak. Öncelikle, geri dönmek harika! (cheer) Burayı gerçekten özledim, rekabeti özledim, hayranlarımı özledim...ama en önemlisi ağızları boş laf yapıp ringde iddialarını ispatlayamayacak adamları Brogue Kick ile aşağı almayı özledim. (cheer) Tabii ki ispatlayacağınıza inanıyorsanız bu başka, çünkü bu işler genelde ringde test edilir. Er meydanına çıkıp taşşaklarını tartamayacak berberlerin bu ringde durup kazanacağım kemer hakkında 'yok senin, yok benim' diye hesap kitap yapması bana gayet absürd geliyor fakat ne derler bilirsiniz: Akıl sik değil ki millete sokasınız. (cheer)

Ringde dört isim birbirlerine hiddetle bakarken Dolph sonunda söze giriyor.

Dolph Ziggler: Tamam, tamam, bir daha benim sözümü kesecek olan olursa kariyerine elveda desin. Her neyse, PWE geri döndü, yıldızlarımız da geri döndü. Hepiniz hazırsanız işe başlayalım. Bugün, PWE'nin geri dönüş şovunda birbirinden önemli iki maç izleyeceğiz. Sheamus, CM Punk'a karşı! Dean Ambrose, Jeff Hardy'e karşı! Bu iki maçın kazananı da ilk izle-öde şovumuzda bu kemer için karşı karşıya gelecek. İyi şanslar beyler, güç sizinle olsun!

Ziggler bu sözün ardından ringi terk ederken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ring, aksiyon için hazır!

Voices! Randy Orton seyircinin desteği ile ringe ilerliyor. 

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Randy-Orton-Fastlane-645x370

Köşeye çıkıp tauntunu attıktan sonra rakibini bekliyor.

Break The Walls Down! Jericho elinde listesi ile ve suratında tiksinmiş ifadesi ile ringe ilerliyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Chris-jericho-wwe-raw-wrestling_3794344

Bazı seyircileri listeye aldıktan sonra ringe giriyor ve Randy'i de listeye alıyor. Randy ona gülerken hakem zili çalıyor ve maçı başlatıyor!

RANDY ORTON VS CHRIS JERICHO

Zil çalıyor ve iki tecrübeli isim ringin ortasına geliyor. Lock Up için birbirlerine uzanıyorlar derken Jericho bir anda Orton'ı Roll Up alıyor 1.. 2.. de atıyor Orton. İkisi de hemen kalkıyor ayağa, Jericho rakibinin üstüne koşuyor, Orton onu Clothesline ile indiriyor, Jericho kalkıyor ve Orton'dan bir Clothesline daha geliyor. Y2J hemen ayaklanıp rakibine doğru gidiyor, Randy Orton da onun üstüne gelince Jericho hemen ringden çıkıyor. Biraz soluklanıyor Y2J ve beyin bedava diyor. Orton bir anda ringden iniyor ama Jericho onun karnına tekme atıyor ve kafasını tutuyor bariyere geçiriyor. Chris Jericho ona bir kaç yumruk attıktan sonra ringe sokuyor onu. Chris Jericho aprona oradan da köşeye çıkıyor, Orton da bir hışımla köşeyi çıkıyor ve Y2J'yi Superplex pozisyonuna sokuyor ama Y2J direniyor ve sonunda ona bir Headbutt vuruyor ve aşağı itiyor. Orton yere çakılıyor. Kısa sürede ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Chris Jericho Diving Missile Dropkick! vuruyor Orton'a ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Randy Orton.

Chris Jericho ayağı kalkıyor ve taunt atıyor, Orton'ı kaldırıyor ve Suplex için belinden yapışıyor fakat Orton ona art arda birkaç dirsek darbesi vuruyor ve kurtuluyor. Orton rakibini iplere itiyor, Y2J iplerden dönüyor ve Orton Scoop Slam ile yere çakıyor onu. Tuş deniyor Randy 1.. 1.50.. da atıyor Jericho. Orton kafasından tutarak kaldırıyor onu bir kaç yumruk atıyor, sonra dizine bir tekme atıyor. Jericho rakibine tutunarak ayakta kalıyor, Orton onu kavrıyor ve DDT yapıyor. Randy Orton köşeye geçiyor ve PUNT KICK!! tauntları yapıyor. Chris Jericho yavaşça ayaklanıyor, Orton Punt Kick için koşuyor fakat Jericho ona bir anda Step-Up Enzuigiri ile vuruyor. Orton yerde, Jericho hemen iplere koşuyor ve iplerden zıplıyor, LIONSAULT! yapıyor. Jericho tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Orton. Y2J onu hemen kaldırıyor ve belinden kaldırıyor, German Suplex ile köşeye doğru atıyor. Randy Orton kalkıyor, Y2J ona doğru koşuyor ama Randy çekiliyor, Jericho köşeye çarpıyor, Orton hemen onu kendine çevirip karnına tekme atıyor ve Vertical Suplex ile ringin ortasına atıyor. Jericho yerde belini tutarken Orton kafasına sert bir tekme atıyor. Chris Jericho güç bela kalkıyor, Orton RKO!!! için zıplıyor fakat Jericho onu ittiriyor. Orton arkasını dönüp ona tekme atıyor ama Jericho bacağını yakalıyor ve diğer bacağına çelme takıp ona yere düşürüyor ve WALLS OF JERICHO!!! bağlıyor. Orton acılar içinde kıvranıyor ve iplere gitmeye çalışıyor, Y2J pes et pislik diye bağırıyor ona. Randy Orton hayır diye bağırıyor ve biraz daha sürünüp iplere ulaşıyor. Hakem 4'e kadar saydıktan sonra Jericho onu bırakıyor. Y2J biraz soluklanıyor, Orton ise iplerden tutunarak kalkıyor. Jericho arkasını dönünce tam suratına Dropkick vuruyor, iki isimde yerde. Jericho hemen kendine gelip ayağa kalkıyor, iplere doğru koşuyor. İplerden zıplıyor ve Lionsault...hayır! Orton dizlerini kaldırdı. Jericho karnını tutarak ayağa kalkarken Orton hemen RKO deniyor fakat Jericho yeniden ittiriyor onu, döndüğünde Codebreaker deniyor....Orton yakaladı onu! Şimdi havaya fırlatıyor VE RKO! HARİKA BİR RKO! Tuşa gidiyor hemen. 1..2..3!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Orton+wins

Orton galibiyetini kutluyor. Köşeye çıkıp tauntunu atacakken IŞIKLAR SÖNÜYOR.....IŞIKLAR GELDİĞİNDE UNDERTAKER RİNGDE! Randy hemen ona doğru hamle yapıyor fakat boğazından yakalanıyor ve Chokeslam ile yere yapışıyor! Undertaker boğaz kesme tauntunu atıyor, kaldırıyor ve Tombstone! Randy yerde hareketsiz yatarken Undertaker yerde taunt atıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* 772605099_small

Dolph Ziggler'i otoparkta görüyoruz. Saatini kontrol ediyor ve birini bekliyor. O esnada bir limuzin giriyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* B1bc6f023059944a388aa5bb08f23e2288ffa7a9_hq

Ziggler 'sonunda' diyor. Limuzinin kapıları açılıyor ve çıkan isim....

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Kazuchika-okada

Kazuchika Okada! Menajeri ve kadim dostu Gedo da yanında.

Dolph Ziggler: Beyler, şovun başını kaçırdınız ama.....

Ziggler elini uzatıyor ikiliye.

Dolph Ziggler: Yine de hoşgeldiniz.

İkili uzatılan ele bakıyor. Gedo, Okada'nın kulağına bir şeyler fısıldıyor. Okada fısıltılardan sonra sıkıyor Ziggler'in elini ve bozuk İngilizcesi ile konuşmaya çalışıyor.

Kazuchika Okada: Teşekkürler...Ziggler-san...hoşbulduk.

Dolph Ziggler: Evet beyler, imza konusuna gelirse-

Gedo birden bölüyor Ziggler'in sözünü.

Gedo: Woah, woah, woah! Durun bir saniye. Rainmaker bugün buraya güreşmek için gelmedi, güreş kıyafetleri yanında bile değil! Bugün ben ve Rainmaker iki seyirci olarak şovu izleyeceğiz. Dünyanın en iyi güreşçisini PWE kontratı altına almak istiyorsanız Rainmaker'ın bugün izlediği şeyi beğendiğinden emin olun. Ona göre, şov bittikten sonra imzayı ya atacak, ya da atmayacak.

Ziggler'in suratında 'allahım sabır ver şimdi sikicem belasını' ifadesi olmasına rağmen pot kırmıyor.

Dolph Ziggler: ....öyle diyorsanız öyledir. Şov sonunda beni bulmayı unutmayın, ofisimin yerini kime sorsanız gösterir. İyi seyirler.

Ziggler içten içe söve söve gidiyor oradan. Okada ve Gedo ona bakarken birden biri arkadan Okada'yı dürtüyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Maxresdefault

AJ Styles: Yoksa gözlerim beni yanıltıyor mu? Hayır, bu gerçekten sensin. Demek Rainmaker, Japonya'daki rahatını bırakıp buraya gelmeye cesaret etti ha. Seni Japonya'daki ilk günümde yenip kemerini aldığımı hatırlıyorum ve şunu söylemek istiyorum: Düşündüğün kadar iyi değilsin Kazu. O yüzden Japonya'ya geri dön. Eğer dönmezsen, haftaya ringde buluşalım. Ne dersin?

Gedo sinirli bir şekilde bakıyor AJ'e fakat Okada tutuyor onu.

Kazuchika Okada: Buraya geldim AJ....çünkü insanlara Puroresu'yu göstermek istiyordum. Sanırım senin hatırlatmaya ihtiyacın var. Haftaya kendini ölü say, fenomen.

Okada ve Gedo gidiyor. Biz de ringe dönüyoruz.

Cult of Personality eşliğinde CM Punk ringe giriyor. Bu maçı kazanıp PWE kemeri için bir şans elde etmek istiyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Cm-punk-2172210

Girdikten sonra köşeye çıkıp seyircileri gaza getiriyor.

Written In My Face! Sheamus da ana kemer şansı için ringe ilerliyor. Aprona çıkıyor ve kollarını açıp taunt atıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Sheamus-1428744777

Sonrasında da ringe girip rakibiyle yüz yüze geliyor.

#1 CONTENDERSHIP FOR PWE CHAMPIONSHIP
SHEAMUS VS CM PUNK

Zil çalıyor ve ikili birbirine yaklaşıyor, Punk önce Sheamus'ın bir bacağına sonra da diğer bacağına tekme atıyor ve ardından da Spinning Back Kick vuruyor karnına ve iplere koşuyor. CM Punk iplerden sekiyor ama Sheamus onu Clothesline ile karşılıyor. Punk hemen kalkıyor, Sheamus onu yakalıyor ve Body Slam ile yere atıyor. Sheamus tuşa gidiyor 1.. de atıyor Punk. Sheamus ona kaldırıyor ve bir kaç yumruk attıktan sonra bir Headbutt vuruyor, Punk iplere geriliyor. Sheamus ona doğru koşuyor ama CM Punk ayaklarını kaldırıyor ve Sheamus bir nevi duvara toslamış gibi oluyor. Sheamus ringin ortasında, suratını tutuyor, Punk iplerden bir anda koşuyor fakat Sheamus onu omuzluyor ve WHITE NOISE!!! pozisyonuna alıyor... Fakat CM Punk debeleniyor ve arkasına düşüyor, hemen Roll Up alıyor 1.. 2.. de atıyor Sheamus. İki isimde hemen kalkıyor, Punk Roundhouse Kick! vuruyor ama Sheamus eğiliyor, CM Punk arkasını dönüyor, Sheamus BROGUE KICK! deniyor fakat Punk eğiliyor bu sefer. Sheamus arkasını dönüyor, CM Punk Arm Drag ile iplere doğru atıyor onu. Sheamus iplere tutunarak kalkıyor, Punk ona doğru koşuyor, Sheamus bir adım yana çekiliyor ve ensesinden tutarak onu dışarı atıyor fakat Punk apronda orta iplere tutunarak düşmüyor derken Sheamus çok sert bir Running Knee vuruyor, Punk yere düşüyor. Hakem saymaya başlıyor.

Hakem sayıyor 5.. olduğunda CM Punk spiker masasına tutunarak kalkıyor ve çenesi tutuyor. Sheamus ringden iniyor ve sayımı bozuyor Punk'ı kafasından tutuyor ve ringe getiriyor ama Punk onu köşe direğine itiyor. Sheamus kafasını tutarak dönüyor arkasını CM Punk dizine bir tekme atıyor, Sheamus yarı ayakta, Punk ise ringe giriyor. CM Punk iplere koşuyor ve iplerden sekiyor, Sheamus ayaklanıyor, Punk SUICIDE DIVE!! ile Sheamus'ın üstüne uçuyor. CM Punk ayağa kalkıp taunt yapıyor ve rakibini ringe sokuyor. CM Punk aprona çıkıyor ve bekliyor. Sheamus ayaklanıyor ve Punk bu seferde Springboard Clothesline ile üstüne uçuyor. CM Punk tuş deniyor 1.. 2..de atıyor Sheamus. Punk ayaklanıp soluklanıyor. Sonra Sheamus'ın kolu ve bacağından tutarak köşeye doğru sürüklüyor. CM Punk yavaş yavaş köşeye çıkıyor ve köşede taunt atıyor, Diving Elbow Drop deneyecek Punk derken Sheamus ayaklanıp köşeye çıkıyor bir anda. Karnına bir kaç yumruk attıktan sonra Sheamus rakibini iyice kavrıyor ve SUPERPLEX!!! yapıyor. 

İki isim de yerde sırtlarını tutuyor. Sheamus önce kalkan isim oluyor. Punk'ı kaldırıyor ve Irish Curse Backbreaker için uygun pozisyona sokuyor fakat Punk dirsek darbeleriyle kurtuluyor ve Sheamus sersemlediğinde de Roundhouse Kick! Sheamus tek dizinin üstüne çöküyor ve alnını tutarken Punk koşuyor...Shining Wizard! Sheamus yerdeyken Punk, GTS tauntu atıyor. Sheamus kalkarken Punk hemen rakibini sırtlamaya çalışıyor ancak İrlandalı hemen ittiriyor onu ve Punk'ın göğsüne War Sword'u indiriyor. CM Punk göğsünü tutarken Sheamus kavrıyor rakibini ve Irish Curse! Sheamus köşeye geçiyor ve Brogue Kick tauntları atmaya başlıyor. Punk yavaş yavaş kalkarken Sheamus koşuyor......ve Brogue Kick...ancak Punk onun bacağını yakalıyor ve Dragon Screw! Sheamus acı içerisinde bacağını tutarken Punk fırsat bu fırsat diyor ve Sheamus'u omuzluyor...VE GO TO SLEEP! BAŞARILI! Vakit kaybetmeden tuşa gidiyor. 1..2..3!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Punk-wins

CM Punk kazandı! CM Punk, Red Alert'te PWE Şampiyonluğu için mücadele edecek. O galibiyetini kutlarken Sheamus kendini ring dışına yuvarlıyor ve üzgün bir ifadeyle izliyor kendisini yenen adamı. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde JoJo Offerman ringde.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Jojo_bio-1

JoJo: Bayanlar ve baylar, Paul Heyman ve Brock Lesnar!

Evet, gerçekten geliyorlar! Brock Lesnar, arkasında menajeri Paul Heyman ile ringe ilerliyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Brock-Lesnar-3

Ringe girdikleri gibi Paul Heyman bir mikrofon alıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Paulheyman-1424501795-2336893

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar, benim adım Paul Heyman ve ben PWE tarihinin gelmiş geçmiş en güçlü, en dayanıklı ve en dominant süperstarı BRRRROCKKKKK LESSSNARRR'ın menajeriyim. Bu gelişimiz bazılarınıza bir sürpriz gibi gözükebilir fakat bu şirketin kepenklerini yeniden açtığını duyduğumuz gibi Brock ile bavullarımızı toplayıp buraya geldik çünkü basit bir söz: Feth edilecek bir yer yoksa, fatih de olmaz. Evet, resmi olarak onaylıyorum: Brock Lesnar geri döndü, hem de her zamankinden güçlü bir şekilde! Bununla ilgili şüpheleriniz varsa beyler ve bayanlar, çok beklemeyeceksiniz çünkü Brock Lesnar kıç tekmelemeye hazır! Rakiplerini Suplex City'e yollamaya hazır! Bu şirketi yeniden feth etmeye ve şirketin REIGNING, DEFENDING, UNDISPUTED şampiyonu olmaya da hazır. Mesaimiz başlamış bulunmakta ve bu dakikadan itibaren arka alandaki herkes ayağını denk almalı çünkü Brock Lesnar, kana susamış bir şekilde sizi ya bekliyor, ya da kovalıyor olacak!

'Suplex City'' chantleri eşliğinde Paul mikrofonu Brock'a uzatıyor. Brock alıyor mikrofonu eline.

Brock Lesnar: B-

O esnada bir müzik duyuluyor!

THE TRUTH REIGNS! Bu Roman Reigns! Seyircilerin yuhalamaları eşliğinde ringe ilerliyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* DEXObphXYAAW1y-

Ringe girer girmez köşeden bir mikrofon çekiyor.

Roman Reigns: Brock Lesnar....benim bölgeme hoşgeldin. Sana kötü haberi en baştan vereyim Brock, aradığın şeyi burada bulamayacaksın. Ya da bulsan bile alamayacaksın. Çok yazık, halbuki gerçekten hevesli gözüküyordun. Belki de hayatta her şeyi beklemeyi bırakıp kendi çabanla bir şeyler yapacağın için çok heyecanlıydın ama zamanlaman çok kötü. Buranın gayriresmi ağası benim, zaman geçtikçe bunu herkes kabul edecek ama sanırım bazılarını ikna etmek istiyorsam buradaki en büyük ödülü mahvetmem gerekiyor. Bu da maalesef sensin.

Brock hemen söze giriyor.

Brock Lesnar: Bunu denemeni görmek isterdim evlat.

Roman sırıtıyor ve ringi terk edecekmiş gibi arkaya doğru hamle yapıyor...fakat iplerden sekiyor ve Superman Punch!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* WM31_Photo_408-1806430536

Lesnar yıkılmasa da geriliyor iki üç adım. Heyman ''NO'' diye bağırsa da Roman onu takmıyor, hemen iplerden sekiyor...

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Will-roman-reigns-be-ready-for-wrestlemania

FAKAT LESNAR YAKALADI ONU! F-5 mı geliyor...derken Roman kendisini arkaya attı VE SPEAR!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Wp2311201

Lesnar yerde! Heyman hemen elini uzatıyor Brock'a ring dışına çekmek için fakat Brock ittiriyor menajerinin elini. Yeniden ayağa kalkıp Roman'ın üzerine gidiyor...fakat Roman bir Spear daha çıkarıyor!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* 262_FAST_02212016mm_1974-f09e0490546bada18784e66b38269ae2

Lesnar yerde kalırken Roman tauntunu atıyor. Arka alana dönüyoruz.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Dean-Ambrose-Injury

Dean arka alanda, maçı için ısınma yaparken birden biri yanına geliyor onun.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* 27528e3336a450eb82829e641bbd68e8

Sami Callihan: Hey Dean, nasıl gidiyor?

Dean eski dostunu görünce sırıtıyor ve sarılıyorlar.

Dean Ambrose: Görüyorsun Sami, giriş gelişme faslını kesip hemen sonuca uğraşmaya çalışıyorum ama gene yönetim ebemizi sikmeye çalışıyor. Her zamanki gibi anlayacağın.

Sami Callihan: Anlıyorum dostum, benim de çektiklerimi unutuyorsun bu şirkette.

Dean Ambrose: 31'den başka mı?

İkili gülüşüyor.

Sami Callihan: Bu arada yeniden toplandığımızın farkındayım. Eski isimler, yeni isimler, falandır feşmekandır. Sen de biliyoruz ki ben de biliyoruz ki herkes zirveye çıkmaya çalışacak. Bunun için her türlü yola başvururlar, yani diyorum ki bizim de yapmamız gereken bu. 

Dean Ambrose: ?

Sami Callihan: Diyorum ki Dean, herkesin kendi stratejileri var. Bizim de olmalı. O yüzden biri sana sataşırsa, bana da sataşmış demektir. İki kişi bir hareket edersek kimsenin karşımızda şansı olmaz.

Dean Ambrose: Bak Sami, dediğini alıyorum. Senin de, benim de ağızlarımız sütten çok yandı fakat yoğurdu üfleyerek yemeye çalışmak ne senin ne de benim tarzımız. PWE yeni açıldığı için stresli gözüküyorsun dostum, git ve kendine bir eskort falan ayarla ve rahatla. Benim yancım olmaktan daha iyi planların vardır herhalde.

Bu sırada bir görevli geliyor ve Dean'a maçının şimdi olduğunu söylüyor.

Dean Ambrose: Şovdan sonra seni yakalarım ahbap, unutturma.

Dean oradan ayrılırken Sami düşünceli.

Ringdeyiz.

Another Me! Jeff Hardy yuhalamalar eşliğinde yürüyor ringe.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Matt-hardy-tna_0

Ringe girdikten sonra seyircilere orta parmağını göstermeyi ihmal etmiyor.

The End çalıyor ve Dean Ambrose yüzünde bir sırıtışla ringe ilerliyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Af1c76757d47ce5e9179544b9cd32588_original

Ringe girdiği gibi Jeff'in suratına dikiliyor. Hakem ikiliyi ayırmaya çalışıyor, ve başardığı an maçı başlatıyor!

#1 CONTENDERSHIP FOR PWE CHAMPIONSHIP
DEAN AMBROSE VS JEFF HARDY

Hakem maçı başlattığı an Dean yine Jeff'in suratına dikiliyor fakat bu sefer tokadı yiyor suratına! Dean yanağını tutarken Jeff ona doğru koşuyor fakat Ambrose yakaladı onu, iplere fırlatıyor ve döndüğünde de Back Elbow vuruyor. Jeff geriye çekilip iplere tutunuyor. Dean sırıtarak üzerine koşuyor ve rakibini ring dışına yolluyor! Bununla da yetinmiyor, iplerden sekiyor Suicide Dive için....fakat Jeff aprona çıkıp tekmeyi indiriyor ona! Dean geriye çekilirken Jeff zıplıyor iplerden ve Diving Crossbody ile yıkıyor rakibini. Ambrose toparlanmaya çalışırken Jeff Hardy iplerden sekiyor ve rakibinin karnına indiriyor tekmeyi. Dean'ı yerde yakalamışken bir de kafasına basmaya başlıyor Hardy. Ambrose'un suratına eğiliyor ve bağırıyor. Dean sıyrılıyor bu pozisyondan fakat Headlock pozisyonuna yakalanıyor bu sefer. Jeff rakibini iplere ittiriyor ve döndüğünde Clothesline ile indirmek istiyor ancak Dean eğiliyor ve Jeff ona doğru dönünce yumruğu indiriyor. Hardy burnunu tutarken Ambrose bir yumruk daha vuruyor, ve bir tane daha! Sonra rakibinin kafasını yakalıyor ve Snap DDT! Jeff yerdeyken Ambrose kalkıyor ve sırıtıyor, fakat vakit bile geçirmeden yere inip Hardy'nin kafasına seri dirsek darbeleri geçiriyor. Jeff'in yüz boyası yavaş yavaş silinmeye yüz tutarken Ambrose son dirsek darbesini de vuruyor. Hardy suratını tutup kalkmaya çalışıyor ancak arkadan yakalanıyor. Dean sırıtıyor ve Reverse DDT deniyor...lakin Hardy sıyrılıyor ve Dean'ın ensesine indiriyor Dropkick'i. Ambrose arkasını dönüp yeniden rakibine koşmaya çalışıyor fakat Jeff yakalıyor onu ve Sitout Jawbreaker yapıyor. Sonrasında hemen Twist of Fate pozisyonuna alıyor...döndürüyor ancak Ambrose ittiriyor onu ve Neckbreaker ile indiriyor. Jeff boynunu tutarken Dean hemen köşeye çıkıyor. Jeff kalkınca Dean tauntunu atıyor ve Diving Elbow Drop! Tuş denemesi geliyor. 1..2-Hardy kalkıyor.

Dean hakeme dönüyor ve hakemin ''2'' işareti yaptığını görüyor. Hemen kalkıyor, rakibini de kaldırıyor. Karnına tekmeyi indiriyor, sonrasında iplerden sekiyor lakin Jeff ani bir Uppercut çıkarıyor. Dean geri sekerken Jeff onu Snapmare ile yere indiriyor ve ensesine tekmeyi indiriyor. Tuşa gidiyor. 1..2-Dean atıyor...fakat ayağa kalkmaya bile fırsat bulamadan Jeff'ten bir Jumping Leg Drop geliyor. Ambrose karnını tutarken Hardy kaldırıyor onu ve tüm gücüyle köşeye fırlatıyor. Dean çarpışmanın etkisi ile sersemlemişken Jeff koşuyor köşeye ve harika bir Whisper In The Wind ile indiriyor rakibini! Yeniden tuşa gidiyor. 1..2-Dean yine atıyor omzunu. Jeff bu sefer sinirleniyor ve Dean'ı yerde stomplamaya başlıyor. Çenesinden tutarak kaldırıyor ve tokadı geçirecekken yeniden Dean tutuyor tokadı ve Headbutt! Jeff Hardy yere yıkılırken seyirci çılgına dönüyor. Ambrose sırıtıyor ve 'kalk lan ayağa' diye bağırıyor. Jeff ipleri tutup kalkıyor. Dean hemen üzerine geliyor onun ancak Jeff ipleri çekince Dean ring dışına düşüyor. Yeniden ringe girmeye çalışıyor ancak Hardy'den Baseball Slide geliyor ve Dean bariyerlere yapışıyor. Hardy iniyor ringden hemen...ancak bu sefer Ambrose tutuyor onu ve bariyerlere yapıştırıyor. Sonrasında ringe sokuyor ve kendisi de giriyor.

Jeff ringde toparlanmaya çalışıyor fakat Ambrose sırtına stomplar atmaya başlıyor. Belinden yakalıyor ve Hook and Ladder pozisyonuna getirmeye çalışıyor fakat Hardy'den bir Arm Drag geliyor. Ambrose yeniden kalkıyor ve bir Arm Drag daha yiyor. Dean pes etmiyor, bir daha kalkıyor ve bu sefer de karnına yiyor tekmeyi...hayır, yakalıyor rakibinin bacağını...ama bu sefer de Mule Kick yiyor suratına ve yeniden kendini yerde buluyor. Jeff tauntunu atıp köşeye çıkıyor. Swanton Bomb zamanı!

Jeff atlıyor...Dean çekildi ve Jeff sırtının üzerine yapışıyor. Acı içerisinde Hardy. Kalkıyor hemen fakat hemen yakalanıyor...DIRTY DEEDS! Dean seyirciye bir sırıtış atıyor ve tuşa gidiyor.

1!

2!

DERP!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EAut

IŞIKLAR SÖNÜYOR ARENADA!

GELDİKLERİNDE İSE BRAY WYATT RİNGDE!

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Bray-wyatt

Dean hemen ona doğru hamle yapıyor fakat Bray yakalıyor onu VE SISTER ABIGAIL! Wyatt hemen Hardy'i sürüklüyor ve Dean'ın üzerine koyuyor. 1..2..3!

Jeff Hardy kazanıyor fakat kutlama yapacak hali yok. Hakem onun elini kaldırdıktan sonra gidiyor. Bu sırada Bray Wyatt yeniden ringe giriyor, Dean Ambrose'u yakalıyor...VE BIR SISTER ABIGAIL DAHA! Dean dümdüz olurken Bray ringde taunt atıyor.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* Bray-Wyatt

Bu görüntülerle ilk PWE Tension şovunun sonuna geliyoruz.

En son Ace of Diamonds tarafından Cuma 13 Tem. 2018, 22:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 31 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 19:47

deli gibi özledik be abi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 19:58

Şöyle ilk sıralardan yerimi alayım.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:01

ÇOK SEVDİK BE ABİ
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:01

Part geldi.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

HADİ BAKALIM GÖRELİM AMI GÖTÜ KAYBEDELİM
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:02

yak gemileri gel be
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:02

hadi kazasız belasız xd
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:03

Vince baba hızlı başladı.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:04

bu hıyar vinsden bi türlü kurtulamadık ya la
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:05

Klaus Meine demiş ki:

Gelen gideni aratır.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:05

öl artık vince öl #bringbackjimmyjacobs
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:06

Part attık.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:07

The Charismatic Enigma demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:

Gelen gideni aratır.
senden daha iyisi mi var alpercim
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*   13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 13 Tem. 2018, 20:07

SA beyler burdan yeni gm nin amk hiç sevmem kendisini.

13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*
1 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
 Similar topics
-
» 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*
» 20 Temmuz 2018 Tension Preview
» 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 10 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*