PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Gökyüzü Yanarken Rüzgar Büyümeye Devam Edecek!

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Gökyüzü Yanarken Rüzgar Büyümeye Devam Edecek!   C.tesi 14 Tem. 2018, 20:04

Written In My Face! 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'' The Celtic Warrior '' ringe ilerliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Sheamus : Şu siktiğimin ringine en çokta kaybettikten sonra gelmekten nefret ediyorum. Onbinlerce fella seni burada, zaferini kutlarken görmek istiyor, ama sen buraya çıkıp yenilgiyi ve yenilginin bıraktığı etkiyi yok etmek zorundasın. Evet bunu yapmak zorundayım çünkü bir sonraki hafta neyle, kiminle karşılaşacağımı bilmiyorum ve bunu burada defalarca kez yaptım.Kaybetmek kötü bişey midir ? Muhakkak. Özellikle 84 '' LANET OLASI '' gün boyunca PWE'nin bir numaralı şampiyonluğunu omuzunda gururla taşıyan ve o süreçte tam bir yenilmez olan bir adam için daha da berbat! Yeni sezona başladık ve bu ilk maç bu sebeple çok önemliydi. Rotamı ona göre ayarlayıp dümeni doğru yere kırmam gerekiyor. Şimdi mağlubiyetin üzerine birşeyler inşa etmem gerek. Bayanlar baylar, Fellalar, biliyorsunuz ki burası PWE ve maalesef burada aslanı kediye boğduruyorlar. Kurdu çakalın pususuna düşürüyorlar.. Ancak aslan kaybetmiş olsa da aslandır. Kaybetmiş olsa da kraldır. Ve kurt yenilmiş olsa da, asaletinden hiçbir şey kaybetmez! Kedi her zaman kedidir, çakal her zaman sefildir. Hiçbir şey bu gerçeği değiştirmez! Günü geldiğinde yine BENİM olan tahta oturacağım millet çünkü asil olan da kral olan da BENİM! (cheer). CM Punk ilk izle ve öde şovunda gerçekleştirilecek PWE Şampiyonluğu maçına bir bilet kazandı. Aslına bakarsanız, daha doğrusu geçmişe bakarsanız CM Punk'ın bir maç kazanarak final oynaması nadir rastlanan bir durum. Bazılarınız diyecek ki '' Amına koduğum tereyağına bak hem kaybetti hem sallıyor! '' İşte o bazıları sadece tablonun bir yüzünü görüyor. Bu şirkette PWE Şampiyonluğu'nu hakederek kazanıp taşıyan kaç kişi sayabilirsiniz ki ? Ya kendine içinde ana kemer maçına imzalı bir kontrat olan uydurma bir çanta hazırlayıp kazanırlar ya da birilerine deli gömleği giydirip şirketin anasını sikerler ve büyük patronlar onlara istediklerini vermek zorunda kalırlar.. Bu tipleri tek tek saymama gerek yok herhalde ha ? on defa yüz defa aynı şeyi yapsalar da, benim sahip olduğum ihtişamlı günlere hiçbiri sahip olamayacak çünkü hiçbir zaman bulundukları sahte '' efsane '' koltuğunu haketmeyecekler! (cheer).

Sheamus : Şimdi gelelim asıl meseleye. Öncelikle sözüm yeni Genel Müdürünüz Dolph Ziggler'e. Sheamus PWE Şampiyonluğu için maça çıkma hakkını kaybetti. Peki Fella gerçekten Sheamus'un önümüzdeki izle ve öde şovunda olmayacağını düşünmüyorsun değil mi ? Eğer düşünüyorsan senin tekmelenmekten sararmış kıçını siyaha boyar, tekrar sararana kadar ben tekmelerim! Bu sana bir tehdit değil fella sakın beni yanlış anlama(!). Sadece yeniden işine dönen ve senin de çok ihtiyacın olan bir adamın hem senin hemde kendisinin çıkarlarını düşünmesi. Ya da onun gibi bişey her neyse. Uzun lafın kısası, İlk büyük şovumuzda bende yer almak istiyorum ve tabiki bunu hakederek elde edeceğim! İnsanlar beni orada görmek istiyor öyle değil mi ? (cheer). Herkes işini yaparsa, eskisinden daha görkemli bir şirkete dönüşürüz. Dediğim gibi, herkes işini yaparsa! Maziyi bildiğim için uyarılarımı şimdiden yapmak durumundayım. Biraz yaşlanmış olabilirim ancak botlarımı hala sıkı bağlıyorum! Demem o ki, geri döndüğümde söylediğim sözler, gerçekleşene kadar beni durdurabilecek herhangi biri ya da herhangi birşey olmayacak! Madem ki gökyüzü tekrar yanmaya başladı, rüzgarda büyümeye devam edecek!

Mikrofonu atıyor ve Written In My Face eşliğinde arka alana gidiyor.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Gökyüzü Yanarken Rüzgar Büyümeye Devam Edecek!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yağmurlu Bir Günde Göl