PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sene Sanki 2010

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli

REP Puanı : 26

MesajKonu: Sene Sanki 2010   C.tesi 14 Tem. 2018, 20:58

Another Me! Immortal Jeff Hardy karışık tepkilerle ringe geliyor elinde bir mikrofon var. Bir süre seyircilere bakıyor ardından konuşmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Jeff Hardy

Dün siz gereksiz insanlara anlattığım şeylerin kanıtını sundum. Sizlere bir şeyler kanıtlamak zorunda değildim ama önceki gün buradan ayrıldığım andan itibaren sosyal medya hesaplarıma yazdığın nefret içerikli şeyler sinirlerimi o kadar bozdu ki.. Bazılarınızın evine gelip kafasını duvarlara sürtesim geldi ama başımı belaya sokmaya değmezdiniz işte. Bu boş muhabbetleri geçelim tabii. Önemli olan benim PWE Championship maçına çıkacak olmam. Tıpkı söylediğim gibi, yoluma çıkanları tokatlayıp devam ediyorum. Ne? Benim maçı Bray Wyatt'a borçlu olduğumu falan mı düşünüyorsunuz yoksa? Siz kafayı yemişsiniz! Ben The Immortal Jeff Hardy'im ve benim maç kazanmam için başkalarından yardım beklemeye ihtiyacım yok. Kendi işimi kendim yaparım ki CM Punk'ın karşısına çıktığımda bunu göreceksiniz. CM Punk bu şirkette önemli işlere imza atmış ve en güzel anları Triple H tarafından baltalanmış birisi. Elindeki güzel fırsatlara sahip çıkamayan bir adam şimdi benim karşıma çıkacak ve yine fırsatını elinden kaydırıp kaybedecek. Immortal Jeff Hardy yükselip kendini sonsuz PWE Şampiyonu olarak ilan edecek. Siz de onunla beraber ağlayabilirsiniz. Sadece siz ve CM Punk değil, buraya geldiğimde bu adam bir halt yapamaz diyen diğer asalak güreşçiler de ağlayacaklar. Bu başka ben sizin her zaman olmak istediğinizi ama asla olamayacağınız bir ben. Bu başka ben bir ölümsüz. Jeff Hardy artık ölümsüzdir ve o kemeri belime taktığımda onu benden almak için karşıma bir Tanrı çıkarmanız gerekecek. Burada ortalıktaki tek ölümsüz de ben olduğuma göre size karşıma çıkaracak bir tanrı bulma görevinde başarılar diliyorum! Şunu da size temin ederim ki, bu sefer tarih tekerrür etmeyecek. CM Punk altımda inim inim inleyecek ve merhamet dileyecek. Burada söylecek fazla söz yok. Ben bu şirkete bir elçi olarak geldim. Buradaki bir köle değilim ben buradaki kölelere gerçek özgürlüğü ve ölümsüzlüğü tattıracağım. Yolunuza çıkan bir şeyi nasıl geçersiniz onu öğreteceğim ve siz de bunu öğreneceksiniz en sonunda da Jeff Hardy'nin ölümsüzlüğüne, şampiyonluğuna saygı duyup biat edeceksiniz. PWE bundan sonra benim mekanım ve belime takacağım PWE Şampiyonluğu da bunun anahtarı olacak. Zaman değişti, metotlar, yöntemler değişti. Artık işler benim yöntemlerim ile halloluyor. Benim metotlarım üst seviyelerde rağbet görüyor çünkü ben bu işin ustasıyım. Benimle yarıştırılabilecek bir isim de göremiyorum ve hiçbir zaman da olmayacak.Beni çıktığım bu yoldan sadece ölüm döndürebilir ve bu da uzun bir zaman boyunca olmayacak. Kariyerimin büyük bir çoğunluğunu değersiz insanlara bir şeyler kanıtlamak için harcadım ama bu boşa çabadan başka bir şey değilmiş. Şimdi daha elle tutulur bir amacım, hedefim var. Sizlerin veya arkadaki güreşçilerin beni beğenip beğenmemesi umurumda değil. Kendi yoluma, kendi hedefime bakıyorum. Bu hedef sonrasında ne kazanabilirim diye bakıyorum ve görüyorum ki kazanacağım çok şey var ve sizin saygınız bunlardan biri değil çünkü ona ihtiyacım. CM Punk'a da saygı duymuyorum. O her seferinde kendini hazıra kondurmayı başarmış bedavacı birinin teki. Maçımı Bray Wyatt'ın müdahalesi ile kazandığım için o da bana bedavacı diyecektir ama hey, CM Punk'ı kim umursuyor ki? Onu sadece koyunları umursar onlar da şu an suratıma bakıyor nefret ile. CM Punk'ın saygıyı hak etmesi için bir şeyleri temiz kazanması gerekiyor bu da oldukça imkansız görünüyor çünkü onun gibileri bir şeyleri elde etmek için çaba göstermezler. Hep bir kolay yolunu, bir hilesini bulurlar. CM Punk ile birlikte bir bilgisayar oyunu oynasanız, oyun başladıktan birkaç dakika sonra onun internette hile aradığını görürsünüz o böyle birisidir. PWE Şampiyonluğu maçında yapabileceği bir hile veya başvurabileceği bir kolay yol olmayacak çünkü Jeff Hardy bu ihtimallerin hepsini yıkarak onun karşısına çıkacak. Jeff Hardy bu şirketin en önemli ismidir ve bunu kemeri aldığında tescilletmiş olacak. Sizi kalitesizlikten, sıkıcılıktan kurtaracak bir ilah arıyorsanız etrafa bakmayın ve bana inanın. PWE'nin elçisi benim ve bunu çok yakında capcanlı bir şekilde göreceksiniz, görecekler.

Jeff mikrofonu yere atıyor ve müziği eşliğinde ringden ayrılıyor.

RPG:
The Immortal Jeff Hardy

RPG Başarıları

1 Time PWE Champion With Triple H & Roderick Strong
1 Time PWE TV Champion With Roderick Strong

Sene Sanki 2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» WWE Fatal Four Way İlk Maçı !
» en yüksek maaslı işler tek tıkla geliyor.
» 11 Eylül 2010 Cumartesi Match Cards