PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kızgın ama Sakin

YazarMesaj
Kranfilee
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder

REP Puanı : 5

MesajKonu: Kızgın ama Sakin   C.tesi 14 Tem. 2018, 23:27

I HEAR VOICES IN MY HEAD
                                                THEY COUNCIL ME
                                                THEY UNDERSTAND 
                                                THEY TALK TO ME!!!!!!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Randy Orton muhteşem cheer eşliğinde ringe giriyor ve köşeye çıkıp tauntunu atıyor.

Eline bir mikrofon alır ve konuşmaya başlar.

Randy Orton: Evet, işte yine buradayım. Kızgın ama bir o kadar da sakin. Sizler zaten Jericho ile maçımdan sonra olanları biliyorsunuz. Undertaker gelip gösteriş için bana saldırdı. Aslında bunu neden yaptığını anlayabiliyorum gayet, evet. İnsanoğlu her zaman kendinden üstün bir şey gördüğünde onu sönük göstermek için her şeyi yapar. Taker'ın yaptığı şey de buydu. Ama şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki sönmedim. Aslına bakarsan tatmin oldum. Teşekkürler Taker. Gelip bana bu yardımı yaptığın için, benden bu kadar korktuğun için teşekkürler. Seninle bir gün karşılaşacağımızı ve seni yeneceğimi söylemeden edemeyeceğim. Imm şey, şimdi söyleyeceklerime kulak ver tamam mı? Lütfen bak burası çok önemli. Korkularına hakim olman gerek dostum, cidden. İnsanı içten yiyip bitirebilcek güçteler. Maçımız gelene kadar sana bir şey olmasını istemem. O gün sana adaleti yaşatacağım ciddiyim, seni ait olduğun yere, yani mezara koyup gömeceğim. Sen sadece izleyeceksin. Başka hiçbir şey yapamazsın zaten. O zamana kadar sağlıcakla kal, korkak. Şimdi, zorunda olmasam bu konuşmayı yapmazdım ama bu boş olan konuyu bitirmem gerekti. Şimdi gelelim konuşmak istediğim asıl konulara. Dün ringde olanları gördünüz. Bu daha başlangıç dostlarım, tüm gösterdiğim ve göstereceğim şeyler sizler için buna inanabilirsiniz. Zamanında olduğu gibi tekrardan zirvede beni görüyor olacaksınız. Benden nefret edenler ise gözlerini kapasınlar çünkü başka yapacakları bir şey olamayacak. İnsan kendi kaderinin efendisidir. Kader, her şeydir. Güç her zaman tehlikelidir. Kötülüğü çeker, iyiliği zedeler. Bir başka şey ise dostlar. Bu yolda yalnız yoluma yürüme kararı aldım çünkü hayatlarının en zor zamanlarında yanında olduğum kişilerin hayatlarında yokum, ama sorsalar yine yanlarında olurum. Bu zamana kadar dostlardan çok yara aldım. Bunu tekrar etme niyetinde değilim. Sizler zaten bana yetiyorsunuz....(Cheer) Teşekkürler hepinize.

Randy Orton rampaya doğru yürür. Rampanın başına geldiği zaman seyircileri bir kez süzer ve arkaya       

yürümeye devam eder.

Kızgın ama Sakin
1 sayfadaki 1 sayfası