PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Deadman's Playground..

YazarMesaj
MParlaktas
Jobber
Jobber

REP Puanı : 0

MesajKonu: The Deadman's Playground..   Paz 15 Tem. 2018, 05:00

Micheal Cole:The Phenom has rise it!
Corey Graves ve Micheal Cole geçen Tension şovunda Taker ve Orton arasında geçenleri konuşurken
The Undertaker ağır adımlarla ringe doğru ilerler.

The Undertaker:(UNDERTAKER! UNDERTAKER! chant'leri eşliğinde) Korkak...(der ve hafif güler..) Bu Randy Orton'ın beni tanımladığı kelime korkak..(yine gülümser) Randy...benim gösterişe ihtiyacım yok gösteriş senin gibi ruhlarının kontrolünü sağlayamayan fanilerin yaptığı,sevdiği bir şey.Kendinle gurur duymalısın aslında ilk kurbanım olarak seni seçtim...Eğer gerçekten senden korktuğumu düşünüyorsan göründüğünden daha da aptalsın demektir zira şeytan bile bana patron diye hitap eder.Sana bir konuda katılıyorum güç tehlikedir tabi eğer en güçlü değilsen.Randy,Tension şovunda olanlar sadece başlangıçtı sana olacak bir düzine şeyin başlangıcı...Zarar göreceksin Randy(hafif bir gülümseme) İnan bana acı çekeceksin ve belkide yalvaracaksın seni bırakmam için değil druidlerimden biri olmak için belki de..Randy..sahip olduğun o ego belki görmene engel oluyor belki de görmek istemiyorsun ama seni çoktan ele geçirdim ruhun bana teslim olmuş durumda geriye bir tek bedenin kalıyor ve ruhsuz bir bedenin karşısında Ölü Adam varken ne kadar şansı var sence? Randy çok cesur olduğunu düşünüyorsun ve benden korkmuyorsun,korkmadığını biliyorum hakkını vereyim ama korkman gerektiğini en kısa sürede öğreneceksin(Şeytani bir kahkaha atar) Red Alert şovuna gelirken karınla ve küçük kızınla vedalaşsan iyi olur çünkü The Undertaker ruhundan geri kalan küçük parçaları bedeninden söküp alacak.Kadere inanıyorsun yani Orton?
Ama kader denen şeyi kontrol eden benim kaderin efendisi de öyle...ve senin kaderin diğer PWE'nin geri kalanları da dahil olmak üzere benim elimde.Beni benim oyunalanımda yenip beni mezara atacaksın(biraz duraksar etrafı süzer) gerçekten güzel bir mizah anlayışın var Randy..seni dinlerken bir an komedi şovu izliyorum sandım.Anlaşılan uzun süre yokluğumda kendimi unutturmuşum ama senden başlayarak tüm PWE evreni benim ne kadar güçlü ne kadar ebedi olduğumu görecek karanlık benim emrimde tıpkı şimşeklerin olduğu gibi mezarların,ruhların olduğu gibi..korkularıma hakim olmam gerektiğini söylüyorsun ama mikrofon elindeyken ruhunun ne kadar korkmuş olduğu sesinden anlaşılıyordu.(Taker etrafını süzer ve bir anda sesini kalınlaştırır) RANDY! Madem beni mezara geri döndürebileceğini düşünüyorsun,RED ALERT'de sen ve ben Hell In A Cell!(Kahkaha atarak) Welcome to the Deadman's Playground(şeytanca kahkahasına devam eder ve duraksar.) Randy ile işim bittiğinde Hardy,Punk...Red Alert'de hanginiz kazanırsa kazansın umurumda değil I'm Coming For You and your Title!(Ringin ortasına mikrofonu atar etrafını son bir kez bakar iki elini kaldırıp aniden indirir ve Turnbuckle'lara şimşekler çakar ve etraf aniden kararır ışıklar geldiğinde Taker kaybolmuştur.)

The Deadman's Playground..
1 sayfadaki 1 sayfası