PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hipokondriyal Sanrılar

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Hipokondriyal Sanrılar   Ptsi 16 Tem. 2018, 21:40

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Benim için vaktin var mı?
sen uyurken gecenin üstünü örttüm
en saf yerinden dudaklarına yapıştım ölümün.

"Benim için vaktin var mı? Ne zaman olursa olsun. Bir köşede bekliyorum. Olabildiğine sessiz ve tam anlamıyla soğukkanlı. İç organlarımda ısıyı hissedebiliyorum. Neredeyse Rub'al Khali kadar sıcak, mimiklerimde Alaska'yı yansıtıyorum."

"Gözlerimde huzuru görebiliyor musun? Okyanusun en agresif tonuna sahibim fakat ne olursa olsun kararımı verdiğimde sığlaşabilirim. Evet, ne olursa olsun. Bu yüzden eğer alabora olduysan ben gergin değilim... Sen, sen benden bir damla çalmaya çalışmışsın. Kafanı göklere kaldırdığında en yakın arkadaşınla selamlaşırsın. Eğer kesinleştirdiysen kafanda yükseklerde birilerinin seni izlediğini, sana uzattığını düşündüğün eli sıkıca kavra, seni yanına alsın."

"Komik. Ölüm benim eski dostumdur. Sahi sen insanoğlu uykusuna dalarken aracı değil miydin? mayhoş gecelerde kalın puntolar ile kitaplara basılmadın mı veya ufak bir erkek çocuğu karanlıklardan senin varlığından dolayı korkmadı mı? Var mıydın? ya da... 

Gel kucağıma, sana bir masal anlatacağım. Karanlıklar beni germeyeli çok uzun zaman oluyor. Göz kapakların yorgunluğa karşı savaş açmışsa bu gece evlat, işte ihtiyacın olan ne varsa kuşanıyorsun. İlerle, adımını koridorun zifiri kısımlarına doğru uzunlaştır. Kulakların her daim açık olsun, gerginliği hissetmeni istiyorum lâkin bacaklarını titretecekse kulaklarını öylesine tıka ki inandığın değerler haricinde hiçbir dalga hareketlerine yön vermesin. İnandığın değerleri hiçbir hayale savunma, hipokondriyal sanrıların zaten kafanın içini kemirmeye başlayalı çok oldu. Benimle kal... Benim için vaktin var mı?"

"Korkularla sınıyor hayat seni, zayıf noktaların sakallarından çok daha uzun ve iyice kavradığında sıkıca asılıp seni dibe çekiyor, 
en dibe. 
Yerin altına. 
Yer altından notlar,
abdominal.
karnım,
karnım ağrıyor.
kaos.
kallavisine denk gelmiş. kaos.
evet.

"Damarlarındaki akış ağırlaşıyor. Adımlarının korkaklaştığını hissetmek zor olmuyor, çimleri inceliyorsun değil mi? Güzeller, renkleri bir harika. Yeni budanmışlar... Kokusu burnunun tam ucunda ve sana maziden birkaç sahne hatırlatıyor, film şeridi. Yüzüm kayıyor, suratın aktı,
"Göz çeperlerin neden kan birikiyor? Gözünde büyüyor çıkıp bağırmak. Dilin kir ve pas tutmuş. Hatırladın, bir bankın başındasın. Bu... O ayaklarınızı uzattığınız şu cilalanmış tahtalar. O anlatıyor, dinledin! Kulaklarını bile ayırmadın. Felaketi hissediyor musun? Güneşli bir gece yarısı. Kalbin tam ortasından yarılmış. Sen kendini bu kadar kolay mı kaybediyordun? şu kasvetli gecelerin herhangi birinde odanın kapısındaki buğulu camdan o suratı görünce? Yorgan mı çektin titrediğin cümlelerine yoksa güven mi verdin gergin ses tellerine,
fırladın yataktan."

"Beni germiyorsun."
"gülmekten öleceğim..."
"Bir gün ölüm suratıma bakıp, hata yaptın derse
güleceğim."
"Eğleniyorum."
"Bacaklarım..."

*zifiri karanlığıyla geçmişimin, korkularımın sessizliği öpüşüyor.*

"bacaklarım bataklıklara teslim olmak için fazla kuvvetli." 
"üzgünüm."
"sakalını kavrıyorum..."
"tebessüm için bi' sebep."