PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Listenin Başında Bir Samoalı...

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Listenin Başında Bir Samoalı...   Salı 17 Tem. 2018, 19:07

??: Bayanlar ve baylar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu Paul Heyman. Tek başına ringe ilerliyor.

Paul Heyman: Benim adım Paul Heyman.

Paul Heyman:

Ve ben, PWE tarihinin ilk Tension şovundan itibaren bu şirkette karşılaşabileceğiniz en tehlikeli, görüp görebileceğiniz en öfkeli kıç tekmeleyici olan, insan şekli almış canavar, Brrroockk Lessnarr'ın avukatıyım. Sizlere müvekkilimin şu anda normalden daha sinirli olduğunu belirtmeye çalıştığım doğru ancak normal şartlarda bile onunla karşılaşmak isteyeceğinizi zannetmiyorum. Çünkü takdir edersiniz ki, canavar; her zaman canavardır. İnanın bana bu şirkette ne zaman bir oluşum içinde yer alsam her seferinde kendimi tek tek bu şirketteki bütün güreşçilerin yerine koydum. Size gerçek bir empatiden bahsediyorum. Bu şirketteki bütün güreşçiler hakkında bilgi sahibiyim. Hemde para babası Genel Müdürümüz Dolph Ziggler'den bile fazla bilgi sahibiyim. Bu yüzden kendimi onların yerine koymam daha verimli ve kolay bir hal alıyor. Peki bunu neden yapıyorum? Bunu yapmamın sebebi içimde çılgın bir stalkır olduğundan değil. Müvekkilim söz konusu olduğunda aklıma büyük bir merakla gelen o sorunun cevabını bulabilmek için. Bir insan evladı neden Brock Lesnar'ın gazabına uğramak ister.

Bu yaptığım şeyi size daha iyi açıklayabilmek için elimize canlı bir örnek alacak olursak, Roman Reigns şu anda biçilmiş kaftan gibi gözüküyor öyle değil mi? Pekala öyleyse sorumu tekrardan sorayım ve cevabını hep birlikte bulmaya çalışalım. Roman Reigns neden Brock Lesnar'ın gazabına uğramak ister? Roman Reigns... Fazla eskiye gitmeyeceğim. Hatta hiç eskiye gitmeyeceğim. Yalnızca geçen haftaya gidiyorum. PWE yeni bir oluşum içerisinde. Şirkette kalıcı izler bırakmış birisininde, hiç iz bırakamamış birisininde tek bir ortak yanı var: Bembeyaz bir sayfa. Üstelik her ne kadar para babası konumuna gelmiş olsa da zamanında haksızlıklardan canı çok yanmış olan bir Genel Müdür var. Benim kadar olmasa da bu bu adam bu işten anlıyor ve İstese de istemese de ''Hak'' söz konusu olduğunda hassas davranmak durumunda kalıyor. Anlatmak istediğim şu ki yeterince iyiysen ondan fırsat kapman çok kolay. Ancak gelin görün ki, saydığım bunca şeye rağmen Roman Reigns denen hergelenin yaptığı tercih; PWE'nin ilk Tension şovunda main event potasında yer alma şansını hapçıya, otçuya bırakıp, müvekkilim Brock Lesnar'ın kurbanları listesinde 1. sırada bulunmak oldu. Ve şimdi sorumun cevabına gelecek olursak; Roman Reigns özel hayatında sıkıntılı günler geçirmekte ve kendiside çok iyi biliyor ki bu seçtiği yol intihardır!  Bayanlar ve baylar, 2018 yılındayız ve Amerika'da yaşıyoruz. Burası özgür bir ülke. Bu yüzden müvekkilim Roman Reigns'in bu tercihine büyük bir titizlikle saygı gösterecek. İşte bu gece bunu duyurmak için buradaydım. Bay Roman Reigns, müvekkilim Brock Lesnar'ın senin bu yeni PWE maceranın minimum kısalıkta olması için ne gerekiyorsa yapacağından hiç şüphen olmasın. Sizinde bayanlar ve baylar, sizinde hiç şüpheniz olmasın. Çünkü Roman Reigns o gece orada yaptıklarınla yalnızca kendi fermanını imzaladın. An itibariyle sen listenin başındasın! VE SANA YEMİN EDERİM Kİ MÜVEKKİLİM BRROCKK LESNARR'A ATTIĞIN O İKİ SPEAR SANA SAYAMAYACAĞIN KADAR YUMRUK, TEKME, SUPLEX, SUPLEX, SUPLEX VE F-5 OLARAK GERİ DÖNECEK! TARAFINDAN KURBAN EDİLECEKSİN, FETHEDİLECEKSİN, YOK EDİLECEKSİN!! SÖZLERİMİ CİDDİYE AL, KORK VE TİTRE! ÇÜNKÜ SANA BUNLARI YAPACAK OLAN ADAM: BRRROOCCKKK LESSSNARRRR!!!

Listenin Başında Bir Samoalı...
1 sayfadaki 1 sayfası