PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

basit

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: basit   Salı 17 Tem. 2018, 23:16

17.07.18
01:28

"Cleveland civarındayız. Bellafontaine de olabilir..."

*gözlerini ovuşturuyor*

"Steven, biraz dikkatli mi sürsen sanki?"

"Gayet iyi gidiyoruz bence."

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Bak, anlıyorum gerginsin. Hakim ol şu direksiyona canımızı alacaksın amına koyayım."

"Başlıca problem neydi biliyor musun? İnanmıştım. Her şeyine inanmıştım. Loş bir ışıkta kahvemi içip pencereden dışarıya baktığımda gökleri izliyordum ve göklerden bana sırıttığını içimde hissedebiliyordum bu zor değildi. Şimdi ise gözlerimde bu nemi farkettiğinde bana merhamet dahi etmedi, kalbim her tarafından paramparça olmuş durumda."

"Ne anlattığın hakkında en ufak bir fikrim yok."
"Dilimi savaştan arındırdım sanıyordum, yanılmışım. Bedenimi kurtardım sanıyordum. Bedenimi kurtarmışım evet... Ruhum tamamen içeride hapsolmuş durumda."

"Çimenlikler... Yeşil, yeşillik. Solmuş. Rengi kaçmış lan. Bataklık... Adımımı attıkça dibe çöküyorum bacaklarımı kuvvetli hissetmiyorum. Gerildim. İyice gerildim. Hiç böyle değildim. Ggerildim. bbbböyle değildim."

"Steve, kendine gel."

"STEVEN ÖNÜNE BAK!"

..
...

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*çıkmaz sokağa doğru adımlarını hızlandırdı, belinden silahını çıkarttı ve doğrulttu*

"Ne yaşıyoruz böyle biz? Ne yaşıyorsam aynını tamamen sen de yaşıyorsun! Kurtuldum demiştin. Nasıl başardın orospu çocuğu! Bu gece neler oldu farkında mısın sen?"

"Farkındayım Steven. bir köşede bekliyor olacağım demiştim. Sen, sen okyanusumdan bir damla çalmaya kalkışmamış mıydın? Sophia adına üzgünüm. Bu gece bir yaşamını kaybetmeyi hak eden birileri vardı fakat bu kişi o değildi. Belki de amına koyduğumunun direksiyonunu sabit tutabilseydin şu an bu konuşmayı üç kişi yapıyorduk. Neyse."

*silahı tutarken eli titremeye başlıyor bu sırada,  Steven'ın elindeki silahı tutup kafasına doğru tutuyor*

"Sen bu gece bunu yapamayacaksın evlat. Beraber büyüdük ve seni her şekilde okuyabilirim. Herkesi okuyabiliyorum. Nefesin hızlandı. Gergin misin? Geceleri uyuyabiliyor musun Steven? Sen şu tıkırtıda cümlelerine yorgan çekendin değil mi? Uyuyamazsın. Ensende olacak her daim çünkü ben senin yanına gelip korkularımı anlattığımda bana inanmadın bile. Her kelimesiyle yüzleş. Bunu yapamayacaksın. Asılsana tetiğe piç kurusu.

"Sabrımı iyice zorladın Jon."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Memur Daniel Craig. Cincinnati, Ohio civarındayız. Yakınlaştık. Rapor vereceğiz."

"Beklemedeyiz Craig."

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

basit
1 sayfadaki 1 sayfası