PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Destiny

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Destiny   Çarş. 18 Tem. 2018, 14:06

Sami Callihan'ın müziği duyuluyor!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sami Callihan gözüküyor ve ağır adımlarla ringe giriyor!

Seyircilerin reaksiyonunu umursamadan mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Sami Callihan: Yazılı olan bir hayatı oynamamız için bize bir süre veriliyor. Karakterimizin yerini bulması ve verdiğimiz kararlarla farklı yönlere gidebiliyoruz. Bazen karakterini belirlemen için ve önemli kararlar verebilmek için yeterli vaktin olamayabiliyor. Her insanın ömrü farklı tabii, yanlış yaptığında farklı bir sonuca gitmiş olmuyorsun, sadece yolunu uzatmış oluyorsun. Ama bazı kişiler vardır ki; doğru da yapsan yanlışta yapsan karşına çıkarlar. Vaktin ne olursa olsun o kişinin karşına çıkması kesindir.Buna biz kader diyoruz. İnsanların kaderi birbirini itmeye, vurmaya ve ezmeye iter. İttim veya itildim; ezdim veya ezildim; vurdum veya darbe aldım. Bunların hepsi bir kişiyle yüzleşmem gerektiği için oldu. Rakip olmak zorundaydık, birbirimize öfkeyle bakmak ve saygı duymak zorundaydık. Zorunluluklar neticesinde hayatıma güzel günler kattım, belki onun için iyi günler değildi, belkide benle güreşmekten hiç haz almıyordur. Ama bunların bir önemi yok, kaç yıl geçse de benim rakibim olmak zorundasın çünkü kader öyle istiyor. 

Sami Callihan: Her insanın cevapları başkadır. Başka bir insan bunu farklı bir şekilde yorumlayabilir. Başka bir kaynağı sorumlu tutabilir, şans olduğunu iddia edebilir ama burada konuşan benim ve şu an burada önemli olan şey benim fikirlerim. Bize burada sadece rakiplerimiz hakkında konuşmamız gerektiği söylenmedi. Ben fikirlerimi paylaşmayı seviyorum, küfür etmeyi sevsem Adam Cole gibi sabahtan akşama kadar şirketteki büyük isimlere küfür ederdim. 

(Cheer)

Sami Callihan: Şirketteki güreşçilerin kendini ifade etme biçimleri farklı, buna saygı duyuyorum. Kendi hikayelerini oluşturmak için bazı insanları kendine yakın tutabilirsin veya bazı insanları kendinden nefret ettirebilirsin. Evet biliyorum yakın arkadaşım beni tersledi ve bundan çıkarılacak iyi bir sonuçta yok. İnsanların gözünde hala yancı kalmışsan bu benim sorunum demektir. Önceki konuşmamda haklı olmuş olduğumu hissediyorum.

Önceki promodan bir konuşmayı tekrar eder; "Benim bir dostum yok, bundan kendimce eminim. Herhangi bir insanla aynı yolda savaşmaya niyetim yok."

(Cheer)

Sami Callihan: Kötü izlenimler bırakmış olmak beni kötü hissettiriyor. Onca başarı elde ettikten sonra hemde. 

Sami Callihan: Karşımda ezeli rakibim var. İlk maçını kaybetmesi onun için kötü bir başlangıç oldu. Kazanmak için elinden geleni yapacağını biliyorum çünkü kaybetmeyi seven birisi olmadığını her yüzleştiğim zaman gözlerinden anlıyorum. Farklı tip insanlarız ama ikimizinde tek bir ortak noktası var; ikimizde güreşten keyif alıyoruz (cheer). Ona karşı kötü duygular beslemiyorum, beni bu duruma getiren kişi kendisi, her zaman onu yenebilmek için daha çok çalıştım, kimi zaman adil olmayan yollara başvurdum, iyi niyetli yaklaşıp ona karşı çirkeflikler yaptım. Bunlar size göre güreş için hoş olmayan davranışlar olabilir ama bunlar hiç bir zaman galibiyet ve mağlubiyetlerin bahanesi değildir. Umarım onca zaman geçtikten sonra hala eskisi gibi...

Tanıdık bir müzik duyuluyor...

mkk:

Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Destiny   Çarş. 18 Tem. 2018, 20:25

Written In My Face!

Sheamus klasik tauntunu atıp ringe geliyor. Sami'ye kısa bir süre baktıktan sonra mikrofon alıyor.

Sheamus : Onca zaman geçtikten sonra hala eskisi gibi değiliz fella. Ben eski Sheamus değilim, sen de eski Sami olduğunu söyleme sakın. Milyonlarca kere şu ringte karşı karşıya gelsekte, hiçbirinde eskisi gibi olamayacağız.. Çünkü burada geçirdiğin her bir saniye, hayatından çok şey götürüyor. Çok şey çalıyor! Buraya her geldiğimizde bedenimizden işleyen bir demiri kaybediyoruz. Hem yılların getirdiği yorgunluk, hem de yediğimiz sayısız darbeler.. Belki de bizim sorunumuz bu fella. Her anı eskisi gibi düşünüp ona göre hareket ediyoruz. Sürekli kavga ederek parlayacağımızı düşünüyoruz. Ama maalesef durum bu değil. İşleyen demir parlasaydı, dedemin siki florasan olurdu..( Gülerek  ). Ne Ohio sokaklarında kavga ederek büyüyen, ne de İrlanda barlarında defalarca kafasında bira şişesi kırılan bir adam bu durumu değiştiremez. Dönüp baktığın zaman gördüğün şeyler seni tatmin ediyor mu ? Önemli olan soru bu fella. Eğer yaptıklarından memnunsan, kendine göre yeterli görüyorsan, sıkıntı yok demektir. Aslında ikimizinde cevabı belli. İkimizde kendimize göre yeterli bulmuyoruz ki yeniden buradayız. Hayatımız yok olsa da, ailemize sağlam bir şekilde ayıracak bir an bile bulamasak da, bunu söyleyeceğime inanamıyorum ama, sana katılıyorum. İkimiz de güreşmeyi seviyoruz. Hatta sen, acıdan zevk alan bir psikopatsın. Şirketin gelecek hafta duyurularında seninle kendi adımı karşı karşıya her gördüğümde, '' Ulan yine mi Sami amına koyayım '' demekten bıktım. Ama dürüst olmam gerekirse, sert kavgaları seviyorum ve sende dayak arsızı olduğun için, seninle kavga etmek hoşuma gitmiyor değil..(cheer).

(Tek kolunu ringin köşesine koyarak devam eder.)

Sheamus : Sakın beni yanlış anlama fella. Seninle güreşmekten hoşlanıyorum dedim. Seni hiç sevmedim hiçbir zaman da sevmeyeceğim. Dediğin gibi, bana defalarca kez saldırdın. Defalarca kez maçıma karıştın ve kaybetmeme sebep oldun. Kinimi sana her zaman resmi bir maçta kustum. Kıtalararası Şampiyonluğu'mu korurken de, PWE Şampiyonluğu'mu sana karşı İKİ KERE, korurken de böyle yaptım. Belki sen benim tarzımı sevmedin. Ama o kadar yaşanmış düşmanlığa rağmen, bana saygı duyduğunu söylemen, beni şaşırttı fella. Ama sana güvenmiyorum. O kadar tecrübem oldu sana karşı. Seninle en son iki olgun erkek gibi konuştuğumuzda arkamı döndüğüm an taşaklarımda oluşan ağrıyı unutmuş değilim. İntikamımı aldım mı ? Evet aldım. Hem Royal Rumble'da hem de Blaze Of Glory'de .. Bu sözlerim aslında beyhude. Dediğim gibi fella. Cuma akşamı yeniden seninle bu ringe çıktığımızda, bildiğimiz tek şey birbirimizin hareket kabiliyeti ve güreşme tarzı olacak. Gerisini kimse bilemez. Ancak şundan emin olabilirsin, Kazanama hırsımdan hiçbir şey kaybetmedim! Hala kaybetmekten nefret ediyorum ve hala kazanmak için vücudumdan herhangi bir parçayı ringte bırakmayı göze alan birisiyim!(cheer)

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Destiny   Perş. 19 Tem. 2018, 15:43

Callihan, Sheamus'un konuşmasını dinledikten sonra konuşmaya başlar.

Sami Callihan: Birbirimiz hakkında düşüncelerimiz yakın. Kader birbirimize karşı kin ve nefret duymamızı istiyor, bunun sonucunda ortaya insanların hoşuna gideceği bir rekabet oluşturuyor. Bu rekabet benim de hoşuma gidiyor, herkesten çok yenmek istediğin bir kişinin olması insanı güreşe bağlıyor. Dediğin gibi ikimizde iyi kötü değiştik, hatalarımızdan ders aldık. Sadece güreş hayatımızda değil günlük hayatımızda yansıdı. İnsanların geneli yaşadıklarından anlam çıkarmak yerine olanları unutmak isteyebiliyor. Ben unutmaktan yana değilim. Başarısızlıklarım ve hatalarımla yüzleşmeyi seven birisiyim. Bana karşı önemli şovlarda kemerini korumuş olabilirsin, seni bu konuda tebrik ediyorum. Ama ben bu başarısızlıklarımdan asla kaçmadım çünkü benim daha güçlü olmamı sağladı ve seni Pwe'nin birinci yılında Universal kemerinin ortada olduğu bir maçta yendim. Pwe için tarihi bir şovda tarih yazdım. (cheer)

Sami Callihan: Geçmişteki günlerin önemi kalmamış olabilir. Ama sonuçta hala birbirimizin rakibiyiz, birbirimizi yendik, birbirimize saygı göstermeden konuştuk. Bu devam eder veya etmez, istediğim tek şey seni tekrar yenebilmek. Bunu sadece senin için söylemiyorum, karşıma kim gelirse gelsin kazanmak istiyorum. Zamanında yeterince kaybettim, mağlubiyet serilerim oldu ve bunların bir daha olmaması için çabaladım. Sonucunda büyük başarılar elde ettim. 

Sami Callihan: Sana burada saygı duyduğumu söylemiş olsam da sana elimi uzatmaya niyetim yok (boo). Çünkü o el sıkmayı hiç inandırıcı bulmuyorum. İki tarafta birbirini yenmek isterken neden elini uzatsın ki? 

Sami Callihan: Güreşte bir taraf kazanır bir taraf kaybeder, tüm spor müsabakalarında olduğu gibi. Ama kim kaybederse o daha güçlü ayağa kalkacak, kim kazanırsa o ayağa kalkan kişi için güçlü kalmaya devam edecek. Yeterince güçlendim ve artık güçlü kalmakla uğraşmak istiyorum ve bende bunun için senin gibi vücudumdan bir parça bırakmaya hazırım.

(Cheer)

mkk:

Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Destiny   Cuma 20 Tem. 2018, 10:30

Sheamus : Vesaire vesaire.. Sabaha kadar da konuşsak bir anlamı olmayacak fella. Bu yüzden artık çenemizi kapatma vakti. Artık yumrukların konuşma vakti.. Bu akşam, Sen ve ben, Bu ringte.. YENİDEN! 

Mikrofonu yere atar. Ardından rakibiyle face to face yaparlarken kameralar kapanır. 

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Destiny
1 sayfadaki 1 sayfası