PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

I am the Alpha, I am the Omega

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: I am the Alpha, I am the Omega   Çarş. 18 Tem. 2018, 16:43

Seni her an duyuyorum.
Her an görüyorum.
Her an izliyorum.

Aklında binlerce sorudan bir tanesiyim sadece.
"Neden?"

Şiddet uygulamanın bir çok sebebi var. Belki adam sokakta yan bakmıştır, belki içinde yok olan belli bir boşluğu doldurmaya çalışır, belki de piskopattır. Birden çok nedeni var. İstediğini, uyanı veya uymayanı farketmez, koyabilirsin.

"Ne zaman?"
Her zaman. Zaman kavramı sadece bir ilüzyon değil midir zaten? Bir saat geçiyor, bir ömür bitiyor. Aylarca beklediğin bir şey geldiğinde belki de onu istemeyeceksin, eminim ki öyle olacak. Kendinden iteceksin ve bir gün tekrar onu kaybettiğinde aslında onu istediğini anlayacaksın. Klişe şeyler gibi gelebilir kulağına ama şunu da unutma, en karmaşık soruların cevabı genelde en basitidir. Bu yüzden tembel insanlar bir işi diğerlerine göre daha iyi yapar çünkü işin en kolay yapılma yolunu bilir ve hemen onu yapar.

O bizi seviyor.

"Nasıl?"
Bir insanı nasıl yok edersin, biliyor musun sevgili dostum? Onun umudunu elinden alırsın. Sonra sevdiklerini. En son da varlığını. Ama asla hayatını almazsın. Hayatını alırsan onu sonsuza kadar zincirlemiş olduğun acıdan kurtarırsın. Bir insanı o kadar kolay yok edemezsin, ama öldürebilirsin. Hepimiz mükemmeliyete ulaşmış bir ekosistemin, mükemmel bir yaratıcının ürünleriyiz. Ve bu gücü bize bahşeden yine O. Peki, madem öyle, neden bazı şeyler halen var? Çünkü yine O sevginin yolunu bulmamızı istiyor. Sevgisiz yaşayan insan sadece çirkin duygular ile dolu bir kişiliktir. Yaşamasının anlamı yok.

Sözlerimiz ile, davranışlarımız ile yok edebiliyoruz. Bazı insanların farkına varmadan kalplerini o kadar çok kırarlar ki, en sonda bekledikleri basit bir arkadaşlık yerine aldıkları cevap çok ağır ve haklı olur.. Sen sevdiğin bir insanı aldat, yalanların ile oyala, sonunda gerçeği söyle ve yalan söylenildiğini bile bile o kişi tekrar senle konuşmaya devam etsin. Meleklerin altın kanatlarını savurduğu, oluşumların yoktan var olduğu olağanüstü bir ütopyada bile bunu beklemek tam bir ahmaklık.

Sana bunları neden anlatıyorum ?

Senin zihnini saran karanlık yılanı, deliliği, oradan çıkarmak için. Kurtarılabilirsin, Ambrose.
"Kim?"
Ben, Bray Wyatt. Dünya'nın sonu. Umudun başlangıcı.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

I am the Alpha, I am the Omega
1 sayfadaki 1 sayfası