PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Listeni Sikeyim

YazarMesaj
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Listeni Sikeyim   Çarş. 18 Tem. 2018, 17:07

The Truth Reigns! Yuhalamalar eşliğinde Roman Reigns ringe ilerliyor. Girdiği gibi bir mikrofon kapıyor.

''Lesnar paşazadeler hiç kusura bakmasınlar fakat benim bir mesaj göndermem gerekiyordu ve kendisi de bu mesajı ziyadesiyle aldı. (boo) Ciddi misiniz? Brock Lesnar'a yaptıklarım için mi yuhalıyorsunuz beni? Yok, yok. Brock Lesnar'ın ismi bile bana duyduğunuz nefret karşısında küçük kalıyor. O yüzden bu şirket tarihinin en şerefsiz adamlarından birini tokatlamama rağmen hala yuhalanıyorum. Fakat bu oyununuzun bitmesi gerekiyor çocuklar. Benim zararıma değil. Ben bunu kaldırabilirim, yetişkin erkeğin biriyim sonuçta. Fakat sizin zararınıza olur. Bu ringde bu halimle değil de PWE şampiyonu olarak durduğumda bile beni yuhalamaya devam ederseniz bu gerçekten yorucu olur. Ben sizi de düşünüyorum fakat tribünlere oynamama hiç de gerek yok. Ben ne istersem onu yapıyorum. Yapılması gereken neyse gidip onu yapıyorum. En doğru şey neyse, hemen oradayım. Bunun için beni suçlayamazsınız. Brock Lesnar ve Paul Heyman gibi kan emicilere bir mesaj gönderdiğim için beni suçlayamazsınız. Fakat Paul Heyman görünüşe göre beni bir 'aptal' olmakla suçluyor. Onun sözde dokunulamaz canavarını ringde yerle yeksan ettiğim için bir 'aptalmışım'. Haydi Heyman söyle, bu ithamların sence beni durdurur mu? Senin söylemenle ne kadar koca bir 'aptal' olduğumun farkına varamadığım için lütfen beni bağışla. Bu işi sonuna kadar götürmek istediğimi de aklından çıkarma. Evet, hem de sonuna kadar gideceğim. Brock Lesnar'ın bu şirketten siktir olup gittiğini görene kadar vazgeçmeyeceğim. Onu bulduğum her yerde onun canına okuyacağım. Ne dersiniz ha, sizce bu 'aptallık' mı? (bu sefer karışık tepkiler geliyor)''

''Bana takıntılı diyebilirsiniz fakat bu yapılması gereken bir şey. Çünkü ben olmazsam bu şirketteki geri kalanların taşşaklarının toplamı Brock Lesnar ile yüzleşmeyi bırakın, onun adını ağzına almaya bile yetmiyor. Onu bu şirketten sadece tek bir kişi sürebilir. Ve o da Roman Reigns'ten başkası değil. (boo) İnanın bana, ben de Dean Ambrose'un veya Sheamus'un bunu denediğini görmek isterdim ama dediğim gibi, yeterince erkek değiller. Bu benim üzerime düşen...bir sorumluluk da diyebilirsiniz buna. Çünkü öyle. Ben doğruluk için savaşan bir askerim ve Brock Lesnar bu doğrulara balta vurmak istiyorsa bana hesap vermek zorunda. Fakat veremiyor çünkü kendisi benden dayak yemek ile biraz fazla meşgul. (boo) Teselliyi bunun doğru olan olduğunu bilmekte buluyorum dostlarım ve inanın bana, günün birinde siz de bu duyguyu hissedeceksiniz. Gerçekten doğru, önemli, güzel bir şey başarmanın hissini siz de bir gün tadacaksınız. (boo)''

''Fakat o güne kadar o ikisinin benden çekeceği var. Büyük köpek ava çıktı ve büyük köpek ilk kanı döktü. Brock Lesnar bunun karşılığını her türlü vermeye çalışabilir fakat bilsin ki ben buna hazırlıklı olacağım ve onun kan emici kıçını her seferinde yere indireceğim. O yüzden bu Tension'da Chris Jericho ile yapacağım maç için endişelenmiyorum. Jericho'nun buradaki görevinin ne olduğu da umrumda değil. İstediği boku deneyebilir fakat her türlü onu yere indirir ve ringden silerim. Jericho burada önemsiz. Benim mükemmeliyete çıkan yolumda duran bir engel. Ringe çıkacağız, maç süresi boyunca onu pataklayacağım ve bir iki üçten sonra onunla işim bitecek. Fakat Brock Lesnar işi ne kadar sürmesi gerekiyorsa sürecek. Full-time olur veya part-time olur. Hiç fark etmez çünkü sona erdiğinde Brock Lesnar bir no-timer olacak. Yüzünü bu şirkette bir daha asla gösteremeyecek. And you can believe that.''

Reigns yuhalamalar eşliğinde mikrofonu fırlatıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Listeni Sikeyim
1 sayfadaki 1 sayfası