PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...   Paz 22 Tem. 2018, 00:03

??: Bayanlar ve baylar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bu Paul Heyman. Tek başına ringe ilerliyor.

Paul Heyman: Benim adım Paul Heyman.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Paul Heyman: 

Siz bunu zaten biliyorsunuz. Lafı fazla uzatmayı sevmem, (Sırıtır) aslında severim. Ancak bu akşam müvekkilimin kısa bir mesajını iletip uzamayı düşünüyorum. (Biraz bekler, mahsustan öksürüyormuş gibi yapar) Hepinizin bildiği üzere müvekkilim geçtiğimiz Tension şovunda Roman Reigns'e güzel bir dayak ziyafeti çektirmişti. Evet onu bir güzel patakladıktan sonra F-5 ile tamda bu ringin ortasına çakmıştı. Bu Roman Reigns'in PWE'nin ilk Tension şovunda yaptığı hatanın bedelinin bir kısmıydı. Evet bir kısmıydı çünkü müvekkilim bana bu olayın kendisini tatmin etmediğini ve Roman Reigns ile olan işinin henüz bitmediğini söyledi. (CHEER) Çünkü geçtiğimiz Tension şovunda müvekkilim Roman Reigns'ten sadece bir parça aldığını ama asıl derdinin onu yok etmek olduğunu söyledi. (CHEER) Evet bayanlar ve baylar, yanlış duymadınız. Müvekkilim bu Cuma gecesi Red Alert'de Roman Reigns'e dünyanın kaç bucak olduğunu bizzat kendisi gösterecek. Geçtiğimiz Tension şovunda bile isteye yarım bıraktığı işi yine bizzat kendisi Red Alert'de tamamlayacak, müvekkilim BRROOCKKK LESSSNARRR onu Red Alert'de YOK EDECEK! 

Heyman bu sözlerin ardından ringden çıkmak için iplere doğru yürüyor...

Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...   Paz 22 Tem. 2018, 17:52

The Truth Reigns! Roman Reigns yuhalamalar altında ringe giriyor ve Heyman'a bakıyor bir süre.

''Tek bir sorum var Paul ve bunu sadece bir kere soracağım: Brock Lesnar nerede? Müvekkili olarak onu temsilen ringdesin. Onun anlamını bilmediği kelimeler sarf ediyor, avukatlığını yapıyorsun. Bunun seni ne kadar değerli bir hedef yaptığının farkında mısın? Belki de seni canavarını ortaya çıkarmak için kullanmalıyım. Ne dersin? Bir Spear vururum ve Brock, kadim dostunu kurtarmak zorunda olduğu için bu ringe gelip o iğrenç yüzünü gösterir. Senden daha kasılyım Paul, daha uzunum, daha güçlüyüm. Seni şuraya yatırıp tokat manyağı yapsam buna karşılık ne yapabilirsin? Hiç bir şey yapamazsın. O yüzden dua et de Brock Lesnar burada olsun. Ya da bana kesin bir cevap vermekle başlayabilirsin.''

Roman, Heyman'ın korkmuş bakışlarını fark edip sırıtıyor.

''Hoşuna gitmedi galiba Paulie. Benim de hoşuma gitmeyen bir şeyler var. Mesela müvekkilinin bir korkak olması beni memnun etmiyor. Balık hafızalı olmadığın için hatırlıyorsundur. İlk Tension şovunda bu ringe gelip Brock'un yüzüne karşı onu döveceğimi söylemiştim. Brock da 'denediğimi görmek isteyince' ona acıyı tattırdım. Fakat aynı iş size gelince siz benim maç esnasında olmamı beklediniz. Haince saldırdınız. Güçlü fatih Brock Lesnar bu kadar düştü mü Heyman, bana söylesene bir. Aynı şeyi size yapmaya kalkışabilirdim fakat bunu yapmadım çünkü iki sebep var. Birincisi: ben o kadar onursuz bir insan değilim. Arkası dönük kimseye saldırmam. İkincisi: bunu yapacak fırsatım bile yok çünkü canavarın, kablolu televizyonda dövüşmeyi reddediyor. Ne kadar büyük bir erkek ama, değil mi? PWE Tension'da kavga etmek ona göre değil demek. İşte benim sorunlarımdan biri de bu. Bir PWE güreşçisi olarak her yerde, her zaman, herkese karşı dövüşmeye hazır olmalıyız. Brock Lesnar da buna bir istisna olmamalı fakat her ne hikmetse o bir 'istisna' çünkü ne benim dışımdaki güreşçiler buna karşı çıkacak kadar taşşak sahibi, ne de seninle yüz yüze kontrat görüşen takım elbiseliler buna karşı çıkacak kadar taşşak sahibi. Kendimizi kandırmayalım. Sen bu şirketin yöneticileri parmağının ucunda oynatıyorsun Paul ama ben o kadar tırsak değilim. Benim tek istediğim Brock Lesnar'ın bu şirketteki herkes ile eşit muamele görmesi. Fakat bunun için çok geç kaldınız. Sınırın dışına o kadar taştınız ki içeri girmek isteseniz bile bu mümkün değil çünkü ben ikinizi de bulunduğunuz platformdan öyle bir aşağı iteceğim ki bu insanların akıllarında kalacak. Bu olayı öyle bir hatırlayacak ki belki de beni takdir etmeye başlayacaklar. (boo)''

Roman seyircilere bakıyor ve 'thumbs up' yaptıktan sonra yeniden Heyman'a dönüyor.

''Fakat ben bunu insanların takdiri için yapmıyorum. Ben bunu adalet için yapıyorum Paul. Bunu anlamanı beklemiyorum çünkü sen insanları sömürmeye alışıksın. Ben ise sana ve canavarına karşı durmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Hatta bunu şimdi denemek istiyorum. Sana ne yapacağımı anlatayım.''

Roman iyice Heyman'a yaklaşıyor ve onu köşede sıkıştırıyor. Heyman 'ben sadece avukatım' diye kendini savunmaya çalışsa da Roman dinlemiyor.

''Brock Lesnar binadaysa hemen buraya gelecek ve seni kurtaracak. Fakat binada değilse ve evinde Sable ile meşgulse....Tanrı yardımcın olsun Paul çünkü seni elimden kimse alamaz.''

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...   Ptsi 23 Tem. 2018, 18:43

Roman bir süre Heyman'ı köşeye sıkıştırmış bir şekilde bekliyor, ardından ringin içinde hızlıca bir tur atıyor. Bir türlü gelen giden olmayınca tavırlarıyla öfkelendiğini belirmeye başlıyor. Ardından Heyman'a doğru yönelince Heyman bir anda mikrofona sarılıyor.

Paul Heyman: Hayır! Hayır! Roman, bunu yapmak istemezsin. Gerçekten istemezsin. Sen akıllı bi adamsın Roman, (sfdlkasdfşlksşlka) sadece şu an biraz fazla öfkelisin bu yüzden bu söylediklerinin çok basit olduğunu düşünüyorsun ama değil. Bu olay şu an sandığın kadar basit değil. Evet benden daha kaslısın ama şirketteki herkes benden daha kaslı. Benden daha uzunsun, daha güçlüsün. Bu şirketteki herkes herkes benden daha uzun ve güçlü. Beni buraya yatırıp tokat manyağı yapmana gelirsek, senin yerinde Heath Slater olsaydı, o da bunu yapabilirdi. Yani Roman bu ballandıra ballandıra anlattığın olay bu kadar kolay... değil. Çünkü Roman, ben sadece bir avukatım. Bu ringde maç dışında bir güreşçiyi pataklarsan patron ufak bir ceza verir veya hiç bir şey yapmaz. Kablolu televizyonda, milyonlar bizi izliyorken masum bir kanun adamını pataklarsan takdir edersin ki sonuç az öncekiyle aynı olmaz. Ve sende konuşmamıza mahkemede değil burada devam etmek istersin öyle değil mi? (CHEER) 

Heyman biraz öncesine göre daha rahat bir tavırla konuşmaya devam ediyor.

Heyecanını anlıyorum, öfkeni de. Ancak şunu bilmeni istiyorum ki, Brock Lesnar bu akşam buraya gelmeyecek. Enerjini Cuma gecesine saklasan iyi edersin. Ya da saklama sen bilirsin. Çünkü saklasanda, saklamasanda sonuç hiç bir zaman değişmeyecek Roman. İstediğin şey asla olmayacak. Kazandığın kemerler, ödüller, zaferler... Sen bunlarında ötesinde bir şey olan bir şeyi, Brock Lesnar'ı yenmeyi istiyorsun. Böyle bir şey mümkün olabilir mi? İyi bir fiziğe sahipsin. Sağlam yumruk atıyosun, her gece birilerini spearlıyosun. Ancak bunlar yetmez. Çünkü sana bir insandan bahsetmiyorum. Bir canavardan bahsediyorum. Ve sen İsa'ya spear bile vursan, bu canavarı yenemezsin. Sen Brock Lesnar'ı yenemezsin!

Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...   Çarş. 25 Tem. 2018, 00:36

''Eh, cevabımı aldığıma göre burada yapacak tek bir işim kaldı.''

SUPERMAN PUNCH! Sözünü bitirir bitirmez yumruğu indiriyor Roman! Heyman yerdeyken Roman kaldırıyor onu ve iplere fırlatıyor, döndüğünde ise SPEAR! Paul yerdeyken Roman onun üzerine tükürüyor ve ringi terk ediyor.

Roman! Gel oğlum, gel kuçu kuçu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çizgi Romanlar - Origins ve Rising Son