PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Long Song

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: The Long Song   Paz 22 Tem. 2018, 05:14

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

huzur dolu bir sessizliğe şahitler.

hissediyor musun? kulaklarında yankılanıyor mu?
dinlen şimdi...

Rest now, my warrior
Rest now, your hardship is over...

"Duyuyor musun? Ortak noktalarda sonunda buluştuk. Sonunda aynı çizgi üzerinde yürüyoruz. Uzun bir şarkı söyleyeceğiz bu gece... Senin adına. İsmini haykıracağım göklere doğru, belki eski dostum bulutların ardından bana gülümsüyordur. Zor değil, seni ona teslim etmekten memnuniyet duyacağım. Bunu bir vefa borcu olarak görüyorum. Dinlen şimdi..."

"Arkandan bir depara daha kalkmayı planlamıyorum. Ah hayır hayır, sana hakaret etmeyeceğim. Beklemediğin kadar insancıl olacağım. İsyan etmenin ne faydası var bilmiyorum, doğarken ağladım. Kadere kafa tutmak ne işime yarar bilmiyorum fakat ışıklarımız aynı doğrultuda ilerliyor ve susup beklemek içimden gelmiyor. Parçalarımı teker teker kaybediyorum gibi görüyorsun. Bu oyunu oynamaya bayılıyorum... Vazgeçemeyeceğim herhangi bir parçam yok, her bir kısmım gerektiğinde kopartıp atabileceğim kadar değerlidir. İzle beni, onları izle, kibirli biri miyim dersin? Duygulara sahip miyimdir? Kaç defa aşık olmuşumdur? kaç defa ihanet görmüşümdür? ne kadar bel bağlamışımdır balıkçığı düğümü dostluklara, ne kadar gözyaşı dökmüşümdür gidenlerin ardından? Kaybedecek şeylerim var mıdır? Hep en yükseklerde miydim, boynumu eğdiğim anlar da olmuş mudur? Bir katil gibi gülümsediğimi söyleyebilir miyiz sabaha karşı çukur kazarken? Bir orkide yetiştiriyorum. Benim de bir evladım var, ikisi arasında ayrım yapmamayı seçiyorum. Sevgi, kurtarıyor mu her şeyi sevgi? Öldürüyor mu bir köşe başında, ufak bir tebessümle ruhumu teslim ettirir mi bana? Sevgi bir gece yarısı başkasının kanlarını ceketime bulaştırır mıydı? Seni çok seviyorum... Gerçekten. Sonsuz mutluluğa ulaşmak adına bir çabam yok, aşkı da aramıyorum. Sevmeyi seviyorum. Birçok kez sevdim, seninle de sarılacağız. O gıcırdayan sandalyende bir ileri bir geri giderken kafamın içinde olduğunun farkındayım. Beni seçtin. Güzel plan, takdire şayan... Gerçekten, saygı önemli bir husus. İntihar ederek yaşamını sonlandıranlara nefretle bakanlar var. Kesinlikle saygıyı hak ediyorlar. Amaç ve sonuç ilişkisi... Hayatın kendisine ayırdığı sürenin sonuna geldiğini düşünüyor ve artık uzatmamaya karar veriyor. Başarılı da oluyor. İşte saygıyı hak ediyor!"

Live,
Wake up, wake up...

"Kulaklarının burada olduğunun farkındayım Bray, adını ilk defa ağzımda dolandırıyorum... Bray... Bray... Bray... Ben de sana bu yüzden saygı duyuyorum. Beni tercih ettin, ah... Gurur duyuyorum. Kafamın içine yerleşmeyi seçtin. İyi bir analizci olduğunu düşünüyorum, birey ne kadar işinin ehli olursa olsun bir noktada hata yapabiliyor. Sanırım bu hızlı adımlarının seni nereye götürdüğünden haberin yok. Üzücü, saygımı kazanmaya doğru koşar adım ilerliyorsun. Dedim ya, amaç ve sonuç... Yaklaşıyorsun. Zihnimin içinde slalom yapmana herhangi bir şekilde engel olmayacağım lâkin ben merhametli birisiyim, damarlarını sıkıca kavrayıp suratına baktığımda dudaklarından lanetler duymak istemiyorum."

And let the cloak of life cling to your bones
Cling to your bones
Wake up, wake up

"Üzgünüm, pişkin pişkin göklere doğru sırıtıyorum ve bunu dile getiriyorum her fırsatta. Abigail'e bağırıyorum, Ölüm'e bağırıyorum. Yukarıya bağırıyorum ve suratına doğru bağırıyorum bundan biraz olsun çekinmiyorum, okyanuslarım fazlasıyla sığ ve senin gözbebeklerim ile yüzleşmek adına bir fikrin bile yok. Bacaklarım bataklıklara teslim olmak için fazla kuvvetli ve eğer keşfe çıkmakta bu kadar istekliysen 'Zihnim, içinde bulunmak için fazlasıyla riskli bir bölge.' Gıcırdamaların yankıları beynimin içinde çalıp duran bir kilise çanından farksız. Ah, bundan zevk aldığımı itiraf etsem sanırım 'delirdiğimi' düşünmezsin. Sen de bilirsin, en az senin kadar ben de sevgi doluyum. Beynimdeki kara bulutlar iyice gergin hale geldi ve benden bir sonuç bekliyorlar. Ah, eski dostum bana kucak açıyor."

"Farkında değilsin... Oh Bray... Gerçekten de tam olarak beni okuduğunu zannediyorsun, ben de buna üzülüyorum işte. Tanrıya kılıç çekmiş birisine böyle bir saygısızlık mı yapacaksın gerçekten? Yapma... Neyi istersem onu yaşıyorum, kadere kafa tutmak ne mi işime yarardı? Hiçbir işe yaramazdı. Ben kaderimi kendi ellerimle yazdım. Sen ufak bir kıvılcım etrafında masallar anlatadur, ben bir adım üst tarafta kullandığın her kelimeye karşı sırıtacağım. Tanrı'nın oğlu, istikamet neresi farkındasın. Hem de koşar adım ilerliyorsun. Ben o ringin tanrısıyım ve düşündüğünün aksine beni pençelerinin arasına aldığın falan yok, benim galaksime giriş yapıyorsun. Gerilme, ben misafirperver birisiyim. Bu iş elbet son bulacak. Kanla kaplı suratın ve çatırdamalar yankılanan vücudun ile yerde gökyüzünü seyrederken seni takdir edeceğim, sakallarını okşayarak elimi alnına koyacağım. Ödüllendirileceksin, sen de onların arasına katılacaksın. Kırgınlıkları sevmem, senin için de kürek vurdum. Sana sıcak davranacaklarından eminim, aralarına alacaklardır. Zira her biri son nefesinde günahlarından dolayı pişmanlıklarını dile getirdi. Gevşe biraz, istediğini söyle bana. Dudaklarından çıkanları merak etmiyorum, gözlerini yummadan hemen önce zihninden dökülecekler beni ilgilendiriyor. Görüşeceğiz..."

"Hırçın dalgalarda boğulacaksın"

"Buradan çıkamazsın, ayrılamazsın da."

"Her şekilde, artık bana aitsin."

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Live
Wake up. Wake up
And let the cloak of life cling to your bones
Cling to your bones
Wake up, wake up!

Live
Wake up! Wake up!
And let the cloak of life cling to your bones!
Cling to your bones!

Wake up! Wake up!
Wake up! Wake up!

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

The Long Song
1 sayfadaki 1 sayfası