PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Struggle Just To Breathe

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Struggle Just To Breathe   Paz 22 Tem. 2018, 23:30

SHEAMUS VS THREE JOBBERMEN

...

...

...

SHEAMUS VS. UNDERTAKER VS. TYLER BREEZE (C.) INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP

...

...

...

SHEAMUS VS TYLER BREEZE - INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP

...

...

...

Sheamus : Aslında bu kadar geçmişe gitmek istemezdim ama geçmişin izlerini silmek mümkün olmuyor doğrusu. Kendi tükürdüğümü yalamak istemem. Sadece, yaşadıklarım beni istemesem de, geçmişe götürüyor. Yola Punk'a kaybederek başlamışım. Paul Heyman'ın Lesnar ve Punk'ın elini havaya kaldırdığı esnada, hiç kimse bana dikkat etmemişti biliyorum. Üçü spot ışıklarını üzerlerine toplamış, gövde gösterisi yaparken, ben yerdeydim fella. Yüzüstü yatıyordum. Kafamı kaldırdım ve baktım. Gördüğüm şey bende büyük bir etki yarattı. Onlar gövde gösterisi yaparken, ben yerdeydim fella. Evet, yerdeydim. Yenilmiştim ve yerdeydim. Gördüğüm şeyin bende bıraktığı şey, baştan aşağı bir iğrenme hissiydi. Tiksindim. Aynı zamanda anladım ki, burada müzik farklı fella. Ritim farklı. Dansçılar farklı. Dans farklı! O an dedim ki kendi kendime '' Ya kendini bu gördüklerin gibi müziğe kaptırırsın, ya da müziği değiştirirsin! '' Ben müziği değiştirmeyi seçtim fella! Bunun için kendimi hazırlamaya başladım. Sakatlığımı bahane olarak gördüler kimse gerçekten sakat olduğumu düşünmedi. Ya da düşünmek istemedi kim bilir..(Gülerek) Çok fazla çalışmak üzerine konuşmalar yaptım. Belki de çoğu insan bundan sıkılmıştır. Aslına bakarsanız o dönemlerde umursanmadığım için çok kızgındım ve fevri davranışlarım olmuştur. Lakin şimdi bakıyorum, benim için çok daha iyisi olmuş. Beni kimse umursamazken, kendimi çok daha sakin kafayla değişime hazırladım. Benim için değişim tamamlanıp kendimi tam anlamıyla hazır hissettiğimde, onlar için çok geçti! Önüme üç tane eğrelti otu attıklarında, aslında bunu anladıklarını düşünmüştüm ama yanılmıştım. İlk kez kemer maçına çıktığım zaman, gerçekten neyle karşılaşacaklarını gördüler. Kıtalararası Şampiyonluğu omzuma attığım zaman, kimse gelecekte bu heriften PWE'nin seyrini değiştireceğini beklemiyordu öyle değil mi ? Ya da bu kemerin rövanşında eski sahibini 10 saniye içinde yere sererken.. Biliyorum biliyorum. Şu ana kadar bahsettiklerim büyük isimler değildi. Hani o ringin tozunu atan adamlar.. Onların burada yapılacak çok daha başka işleri vardı. Farklı bir senaryo istiyorlardı ve o senaryonun yazarını sevmiyorlardı. Hatırlarsınız, PWE'nin fetret devrini... Her biri tıpkı bir yamyam gibi tahtı kovalarken, bu taht için kirli oyunlar planlayıp aslında yapmaları gereken şeyi, basit, güreşmeyi unuttukları için ben, hiçbirinin tahmin bile edemeyeceği bir yol açmıştım kendime.. 

SHEAMUS VS SAMI CALLIHAN VS MATT HARDY FOR THE INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP

...

...

...

Sheamus : Dönüp dolaşıp aynı yere geliyoruz.. Ve siz, Sheamus ve Sami Callihan isimlerini ilk kez aynı başlıkta görüyorsunuz. Hala bile, bitmek bilmeyecek kavganın ilk ateşini.. Belki de filizlendiği günü.. Dün gibi aklımda fella. Daha geçen gün kaybettiğim Sami ile ilk kez aynı ringi paylaştığımız an.. Onun yüzüne baktığımda yapışık, kaynaşık bir yavşak olduğunu düşündüm. Saçma sapan hareketler yapan, insanları umursamayıp kendini psikolojik bir rahatsız olarak takdim eden ve gizemli hayatıyla burayı sirke çeviren bir hayvan olduğunu.. Evet onu ilk gördüğümde tam olarak böyle düşündüm. Onun beni gördüğünde bu kadar derin bir kuyuya girmediğini tahmin edebiliyorum. Çünkü genellikle beynini evde bırakır. Bu onu aşağılamak için söylediğim birşey değil. Onda zaten varolan birşeyi yeniden su yüzüne çıkardığım bir yaklaşım. Sami'nin geçen günde dahil olmak üzere defalarca, ama defalarca karşısında yer almış birisi olarak, onu en iyi tanıyanlardan birisi olarak konuşuyorum. Aslına bakarsanız, geçen hafta söylediklerimin tersi çıkmaya başladı bile.. Geçmişin bir önemi olmadığından, yanlızca iyi yahut kötü, birer hatıra, tecrübe olduğundan bahsetmiştim. Ama değilmiş işte.. Geçmiş insanı sürekli takip eden ve artık tamamen anladığım bir kuyruk.. Asla peşimizi bırakmayacak bir gölge. Ne derseniz.. Tıpkı 2 yıl öncesinde olduğu gibi. Yeniden başlayan bir jenerasyon ve döngünün tekrar bana anımsattığı sahneler. Hepsi birer birer aklımda. Belki de hiç unutamadığım şeyler ancak beni bu kadar etkilediğini söylemem gerekiyor. Kıtalararası Şampiyonluk, benim için tekrar merdivenin ilk basamağı olacak. Aklımın ucundan geçmezdi fella. İrlandalı Sheamus için tarih tekrar tekerrür ediyor.. Bunun izlerini görebiliyorum. Merdivenin bir üst basamağını da görebiliyorum.. Madem çark tekrar başladığı noktaya geldi, o zaman bildiğim yolları keyifle tırmanmaya, gerçek olanı, güçlü olan alana dek TEKRAR yükselmeye başlayabilirim. Kapının ardındaki ışığı görebiliyorum. Ve orada bekleyen tahtı! Eski ihtişamı ve yemyeşil tacı!!! Kralı!!! İşte o tahtın, o tacın sahibi olan kral, BENİM!!

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Struggle Just To Breathe
1 sayfadaki 1 sayfası