PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

He Shot Me Down Bang Bang

YazarMesaj
Cacophony
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: He Shot Me Down Bang Bang   Paz 22 Tem. 2018, 23:42

Devil's Sky! Kenny F'N Omega girişte. Etrafa bakıyor pişkin bir şekilde. Ardından ringe ilerleyip mikrofon kapıyor bir tane. İzleyenlerden karışık tepki var kendisine.

'' Ne kadar da güzel. Burada hiçbir şey bilmiyormuşcasına dolanmak ve boş laflar etmek. Açıkçası senelerdir bu işin içerisindeyim. İşlerin buralarda nasıl yürüdüğünü herkesten iyi bilirim. Ama benim de çoğu kişi gibi iniş ve çıkışlarım oldu. Zaman zaman kendimi bu durumlarda kaybettim. Ve güreş kariyerimde yaptığım onca şeyden sonra tek bir pişmanlığım oldu. Bu şirkette zamanımı fazlasıyla öldürmek... İşte sorun buydu. Ancak şirketin gittiği bu çöküş yokuşu şimdilerde benim işime geldi desem yalan olmaz. İyice düşünüp bazı şeyleri tekrar gözden geçirmenin vaktinin geldiğini düşündüm. Ancak sonradan ''bazı şeylerin'' farkına daha vardım. Kendimin! Ne kadar büyük, ne kadar iyi olduğumun. Baylar ve bayanlar, ben bir melekten fazlasıyım. Ben şeytandan daha üstünüm. Çünkü ben cidden kötü bir adamım ve kötü adamlar her zaman ne olursa olsun kazanır...Kenny Omega ringlere tekrar döndü ve bu sizin ıslanmanız için yeterli bir sebep! Ancak zevki ikiye katlamak istiyorsanız kulaklarınızı açın; kim burnumun dibine girecekse girsin, onu siktiğimin çöp poşeti gibi kullanıp ait olduğu yere yollayacağım. Hiçbirinizi kanepemde izleyecek kadar önemsemiyorum ama bunu bana göstermek mi istiyorsunuz? Kanıtlamak, üste çıkmak mı istiyorsunuz? Deneyin! Ama göreceğiniz son resim kafanızı kutsal tekmesiyle İsa'nın yanına yollayacak bir Kenny Omega olacak. O zamana kadar  GOODBYE AND *muck GOOOOOD NIGHT.... BANG! ''

Omega silah tauntunu yapıyor kameralara. Karışık tepkiler eşliğinde arka alana gidiyor.

He Shot Me Down Bang Bang
1 sayfadaki 1 sayfası