PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

McIntyre Debuts

YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: McIntyre Debuts   Paz 22 Tem. 2018, 23:59

Gallantry duyulur. Drew McIntyre platformda gözükür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe girip ceketini çıkarır ve bir mikrofon alır.

Bu ringde görmüş olduğunuz adamı birkaçınız yeterince şanslı olduğu için tekrar görme onuruna erişti. İlk defa görenler içinse son bir kez kendimi tekrarlayacağım. Ben Drew McIntyre. Başarı ve azmin vücut bulmuş haliyim. Eğer bunlar size klişe laflar gibi geliyorsa beni daha önce ring-içi aksiyonda görmüş olanlara sorun. Veya gelecek Tension'ı bekleyin ve klişe mi değil mi kendiniz görün. Fakat fazla düşünce sahibi olmayın. Çünkü bu ringde sadece bir gerçek var ve o da karşınızda duruyor. Ben PWE'deki iyi olan her şeyin kendisiyim. Professional Wrestling Entertainment kalıbının her bir taşını kendi elleriyle Drew McIntyre döşemiştir. Beni daha iyi tanımanız için başlayalım. Profesyönel miyim? Eğer bu sıfatı benden daha çok hakettiğini düşünen birisi varsa beni Twitter'dan rahatsız edebilir. Wrestling. Eğer bir sözlükte wrestling kelimesini ararsanız karşılığının Drew McIntyre olmadığını görebilirsiniz, bunun da çok makul bir sebebi vardır. Muhtemelen o sözlüğü yazan insanları ömrümün bir yerinde iyice dövmüş olduğumdandır. Ve eğlence. Bu tam anlamıyla sözünü verebileceğim ve yüzde yüz yansıtabileceğim bir şey. Kesinlikle tekrar başarıyı yakalamakta eğleneceğim, ve eğer kafanız çalışıyorsa siz de bundan kendinize bir pay çıkartabilirsiniz. Eğlenmek zor bir şey değildir, fakat kuralları vardır. Birinci kural, karşınıza beni almayın. 
Elbette bu atmosferin içinde daha önce bulunmuş biri olarak burası için de görüşlerimi ve fikirlerimi söyleyeceğim. 2 haftadır ortalıkta gördüğüm insanlar, arka alandaki insanlar bu ringe sadece ay sonu çeklerini eksizsiz bir şekilde alabilmek için geliyorlar. Bundan kaçınız keyif alıyor? Kaçınız eğleniyor? PWE Superstarları, PWE adının hangi harfini temsil ediyor? Ben size söyleyeyim. Hiçbirini! 
Bu önünüzde gördüğünüz superstar, bir superstarın nasıl görünmesi gerektiğidir. Bu dinlediğiniz, bir superstarın nasıl konuşması gerektiğidir. Ve bu dediklerimi dayandıracak bir yeterliliğe sahibim! Ben PWE'nin istediği değilim. Ben PWE'nin çaresiz bir şekilde ihtiyacı olan kişiyim!

(Gallantry tekrardan çalar ve Drew McIntyre arka alanın yolunu tutar.)

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

McIntyre Debuts
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mr.McMahon Drew McIntyre'yi Kemeri ile birlikte geri getirtti ..