PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hear Me

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Hear Me   Çarş. 25 Tem. 2018, 18:36

Callihan arabasından indi (Cadillac Eldorado), mezarlıktaydı. Düzgün bir taşı bile olmayan mezarlığın önüne bir demet çiçek bıraktı.

Mezar taşında isim yazmıyordu, sadece 1989-2017 yılları yazıyordu.

Callihan mezara baktıktan sonra konuşmaya başlar;

Callihan: Geri almak istediğim kararlarım oldu, yaşadığım sonuçların bir anlamı olduğuna inanan birisiyim ama bazen belli başlı şeyleri kaybettikten sonra insan buna inanmak istemeyebiliyor ve kendini suçlamaya başlıyor. Kendimi suçladım, suçlamaya devam edeceğim. Benim için hala hayat devam ediyor. Hayat bana savaşmamı ve ayakta kalmamı emrediyor. Bana verilen süre ne olursa olsun insanların korktuğu kişi olmaya devam edeceğim. Bu kanıya kendimi şartladım, artık darbe aldığımda kolayca dağılan bir insan değilim.

Callihan sigarayı ağzına getirdi ama çakmağı olmadığı aklına geldi ve sigarayı yerine koydu.

Callihan mezar taşından uzaklaştı ve arabasına doğru yöneldi. Arabasına bindi ve arabada konuşmasına devam etti.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Callihan: İnsanlara zarar vermenin benim için bir hobi olduğu zamanlardan insanlara zarar vermek için para alan bir insana dönüştüm. Kendimi kandırdım ve bu olaydan zevk aldığımı defalarca dile getirdim. Sonuçlar demiştim, sonuçlar insanı yanıltmak, haklı olduğunu hissettirmek ve bir şeyler öğretmek içindir. Bu yolda yanıldım, haklı çıktım ve öğrendim. Üç olasılık benim iş hayatımdan çok sosyal hayatımı etkiledi, kendimi tanıtma biçimime kadar yansıdı.

Callihan eve gelir. Ev'in durumu önceki ile aynıdır. Mutfağa gider ve ocağı açarak sigarasını yakar. Bunu yapmaktan sıkılmasına rağmen çakmak almayı tercih etmez.

Konuşmaya devam eder. 

Callihan: İnsanlar değişime açık olmalıdır, ben değiştiysem diğer insanlarda benim değişimime ayak uydurmalı. Eğer ben konuşma şeklimi değiştirdiysem beni dinleyen insanların benim konuşmamı dinlerken kafasında eski giriş müziğimin piyano notaları olmamalı. 

Callihan sigarasını camın kenarında söndürdü ve izmariti camdan dışarı fırlattı.

Callihan: Üç farklı rakibim var, farklı kültürleri olan ve farklı güreş anlayışı olan kişiler. Geldiği yeri buradan üstün tutan birisinin kazanma şansı yoktur. Burayı hafife alıp geldiğin yeri övmekle yetinirsen sadece oraya özgü bir güreşçi olursun. Burada bir şeyler başarmak için geldiğini söylüyorsun, o zaman geldiğin yerde yaptıklarını unut ve buranın bir parçası olmaya çalış. Çünkü zaten orası senle bağdaşan bir yer olmuştur, oradan bahsetmemen seni unutturmaz. Orada ne olduğunun bir önemi yok, artık senin için önemli olan burada ne olacağındır. Biz emektarları istediğin nesnelere benzetebilirsin, istediğin fikirleri sunabilirsin çünkü sesini insanların tınlayabileceği bir noktaya taşımadın. Geleceğin ne olur bilemiyorum ama bu maçta beklentilerini fazla tutma derim.

Callihan: Bir başka rakibim oldukça popüler bir isim, ama sürekli bu şirkete sıfırdan başlıyormuş gibi konuşması beni rahatsız ediyor. Acaba ne zaman gerçek bir başlangıç yapacak? Belki bir kaç ay sonra tekrardan seyircilere yeni tanışıyormuş gibi konuşma yapar. Ne zaman gerçekten burada olduğunu insanlara hissettirebilecek. Kemer maçını kazanması kemerin değerini düşürür, şirkette sunulan iki tane kemerden birini seyircilerin son anda hatırladığı bir isim almamalı. 

Callihan: Son rakibim, iki haftadır galibiyet alamıyor. Bu maçı kazanıp yeniden kendini toparlama planı yapıyor. O yerdeyken ona acıyıp elimi uzatma niyetim yok. Merhamet etmek; seni öldürecek birisini hayatta tutmak demektir. Onu son şovda yendim, onun güçlenip bana saldırması için çok erken. Mağlubiyetinden ders alamadan bana karşı tekrar maça çıkıyor. Onun için ağır olabilir, aynı rakibe 2 haftada iki kez yenilmek. Kazanma olasılığını diğer iki ismin aksine daha fazla görüyorum. Ama o ne kadar kazanmak istiyorsa bende o kadar kazanmak istiyorum. İlk defa yeniliyormuş gibi konuşmalar yapması, kendini acındırması ona maç kazandırmaz. İsterse botlarını bir önceki günden daha sıkı bağlasın, ne kadar çalışırsan ve ders edinirsen o kadar karşılığını alırsın.

Callihan: Güreş kariyerimi eleştirebilirler ama Pwe kariyerimde eleştirebilecekleri bir şey kalmadı. Çünkü ben buraya ismimi zirveye yazma hayali ile geldim. Tek hayalim bu değildi, bir çok hayalim var. Sadece kendim için değil şirket için de çabaladım ve çabalamaya devam edeceğim. Şirket kapanmadan önce bile tüm enerjimi insanların iplemediği maçlara harcadım. Tam tarih yazdım derken, insanların umursamadığı bir saltanat yaptım. İçimde epey bir burukluk oluştu. Her şey yolundayken, insanlar neler yapacağımız merak ederken şampiyon olarak gezmek istiyorum. Çünkü bunu hak ediyorum. Kendimi acındırmıyorum, sadece neden kazanmam gerektiğini sizlere uzun bir şekilde açıkladım. 

Callihan: Maç zor olacak, ne kadar rakiplerime daha az şans tanımış olsam bile. Hiç bir maçın kolaylığı yoktur. Herkes hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışıyor. Bu nedenle bu şirket farklı, sadece bir şeyleri iyi yapman veya doğuştan özelliklerinin olması seni bir yere kadar götürebilir. İstediğin yere ulaşmanın yolu çok çalışmaktan geçer. 

Callihan: Kral olmak istiyorsanız savaşçıdan daha fazlası olmak zorundasınız. Doğuştan kral doğmak gibi. Kan bağları bile bu konuda bazen yanılabilir. Bu nedenle o saçma döngüne çok inanma derim.

Callihan'ın elleri titremeye başlar, saksının orada şeffaf poşete dokunur ve kendini zapt eder.

"Bu sefer olmaz"

Mkk:

Hear Me
1 sayfadaki 1 sayfası