PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Face the Fact

YazarMesaj
TheRebel
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: Face the Fact   Çarş. 25 Tem. 2018, 23:39

"Face the Fact" duyuluyor.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ardından stage de gözüküyor. Ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

Konuşmasına başlıyor.

"Herkese selam PWE evreni öncelikle size kendimi tanıtmak isterim Adım Curt Hawkins. Sizlerin abartarak bu şirketin yüzü yapmaya çalıştığınız insanlara ve sizlere gerçeği göstermek için buradayım. Kıyı köşe şirketler de hep parlayan yüz bendim çünkü güreşi saflığıyla yandırıyordum. Bu güreş tabirinin prestijini yükseltiyordum fakat burada bu tabiri kirleten insanlarının olduğunu gördüm ve sizler ise onları güreşin tanrısı olarak görüyorsunuz. Işte bu saçmalığı bitiren adam ben olacağım. Belki de burayı feth edeceğim ama ilk önce burada ki yöneticilere, güreşçilere ve sizlere güreşin gerçeğini göstereceğim ve acıyı iliklere kadar hissedeceksiniz buna emin olun. Mesela bu şov da karşıma çıkacak kişi. Bu şov da karşıma çıkacağı zaman ring de ayakları titreyecek çünkü ben ring de dev bir Aslan olurken o köşeye sıkışmış bir kedi yavrusu gibi kalacak. Ve benim gerçeklerim ile yüz yüze gelecek. Acıyı....Acıyı iliklerine kadar hissedecek. Sizlere bu ilk gösterecek olduğum gerçek olacak. Ve ben yavaş yavaş nu şirketin geleceği yolunda adım adım tırmanırken sizler sadece benim gerçeklerim için bu şirkete para vereceksiniz. Evet biraz daha yuhalamaya devam edin çünkü gerçekler size acı veriyor olmalı. Işte bunlar gerçekler ve bu şov da yüz üstüne çıkacaklar.

(Biraz bekledikten sonra konuşmaya devam ediyor)

Soluduğunuz Bu Havanın Bile Çoğu Karbondioksit den Oluşuyor iken bile Hala niçin Yaşamak için şu gözükmeyen tanrınıza Kulluk Yaparsınız ki? Bu Yaşadığımız Mücadeleler Oyun, Ben İse Oyunları Her Zaman Kazanırım.!
Bunu Böyle Kabullenmek lazım. Bu işte Profesyonel olamayan kişilere yer yok. Her Zaman Planlıyım.! Kandırılmam , Yenilmem! Eğer ki bir gün yenilirsem işte o zaman Planım başarısız değil. O zaman karşımızdaki aptaların kurnazlığı
Bende Kurnazım! Kazanmak için Çabalamak gerekir ama siz hep boşa kürek çekersiniz ben ise Her Zaman Doğru Plan Bendedir!
tek bir hedef,tek bir amaç ile yollarına devam ediyorlar,sizleri sevmiyorlar,sizleri bende sevmiyorum,yaptığınız her iş yanlış,insanları sinir ederek bulaşıcı hastalığı tamı tamına gösteriyorsunuz,hem de göze soka soka...
Bu acı sizi içten içe bitirecek ve her geçen dakika sizi bir kademe alta indirecek. Bu akşam ise bunun bir örneğin i yaşayacak olan bir adam var... Belki de vücudu acıya davranacağını düşünüyor ama yanlış düşünüyor burada ki hiç kimse hatta siz izleyiciler bile karanlığın vermiş olduğu hissi bilmiyorsunuz. Belki siz bunu hayatınız boyunca öğrenemeyeceksiniz fakat sizin desteklediğiniz güreşçileri bunu tadacaklar. Bu geceden itibaren ben olacak her şeye hazırım. Bu anlattıklarım gerçek! Siz de bunlar ile yüzleşeceksiniz!

(Diyor konuşmasını bitirdikten sonra ring den ayrılıyor.)

Face the Fact
1 sayfadaki 1 sayfası