PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Again!

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Again!   Paz 29 Tem. 2018, 16:42

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus : Döngümün saçma olmadığını söylemek için buradayım. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, basit olarak söyleyeyim, kazandığım için elbette mutluyum. Bir kere daha PWE'nin bünyesinde bir şampiyon olduğum için.. Kimilerinin sadece bir metal yığını olarak gördüğü bu şeyi, ikinci kez havaya kaldırdığım için.. Ama beni asıl mutlu eden şey; Red Alert öncesinde yaptığım konuşmayı herhangi bir birikim sahibi olmadan eleştirmek cüretini gösteren, bununla da yetinmeyip, daha önce kral olmamış birinin '' Kral nasıl olunur ? '' gibi, gülünç yorumlarını yerle bir etmek oldu. Kral olmak için savaşçı olmak gerekiyor beyler sözüme inanın. Kral olmak için herhangi bir kan bağına ihtiyacınız yok çünkü otorite boşluklarını dolduran şey kan bağı değildir. Sadece otoriter, güçlü, dirençli, zeki savaşçılar otorite boşluklarını doldurabilir. Ara verilen şovların, yeniden başlaması, henüz hiçbir şeyin adının koyulmamış olması, kimin kiminle düşman yahut dost olduğunun belli olmamış olması vs. Bunlar tamamen otorite boşluklarında meydana gelebilecek şeyler. Dahası, herkesin kendini imparator zannettiği günler.. Ama o günler yeterince uzun olmuyor maalesef. Herkes kısa bir süre için bir numara olabilir ama uzun soluklu yarışta arkalarına baktıkları zaman kimseyi göremiyorlar çünkü en arkada olan kendileri oluyor.. Bu durumun hep aynı şekilde cereyan ettiğini, uzun bir süreç, lakin öncenin fotokopisi olduğunu söyledim. Bana inanmadılar, güldüler, eleştirdiler. Şimdi ise hepsi benim bulunduğum yerde bulunmak için yeniden plan yapacaklar. Kendilerine yeni bir müteahhit arayacaklar. Çünkü ben hepsinden daha ileri görüşlüyüm. Tahminler üzerine gitmiyorum. Evrensel genel geçerliliği olan şeylere yorum getirmiyorum. Onlar gibi bindiğim eşeği, at zannetmiyorum.. Benim konuştuğum herşey net şeylerdir. Yorum kaldıramaz, şahsileştirilemez şeyler. Yeniden bu kemeri kazanmış olmam gibi.. Çarka inanın fella. Çünkü siz inanmasanız da, hayatınızın her noktasında dönmekte olan bu çark, sizi elbet en alt noktaya çekecek ve güneş göremeyecek, karanlıkta kalacaksınız. Ben karanlığı çok yaşadım. Şimdi sıra sizde!

Yeniden benim günlerim yaklaşıyor demiştim. Bu doğru. Arkasındayım fella. Sonuna kadar! Benim günlerim yaklaşıyor. Sahip olduğum bu şampiyonluk, Şirketin araya girmeden önceki son dönemlerinde, yeterince aşağı çekildi. Asla bunu haketmeyen kişiler bununla boy gösterir oldu. Bu kemerin devri neredeyse bitecekti ama verilen ara hayatını kurtardı. Bu kemer hayatta kaldıysa bu kaderin bir işaretidir. Yeniden yükselmesi gerekiyorsa, yükselecektir. Yeniden emin ellerde havalanması gerekiyorsa, havalanacaktır! Şu an olduğu gibi! Gerekli gereksiz bütün konuşmalarda şu ibare yer alır : '' Ben bunun gerçek sahibiyim ''. Hayır hiç kimse bunun ya da bir başka şampiyonluğun gerçek sahibi değildir. 40 yıl önce bugün bu şampiyonluk gene vardı. O zaman kim şampiyondu ? Internete bakmadan söyleyebilecek olan var mı ? YOK! Kimse kendini kalıcı zannetmesin. Şahıslar değil eylemler kalıcıdır. Tarihe geçersin belki, ama ismin yaptığın eylem olmadan anılmaz. Bu yüzden kimse kendini Kıtalararası Şampiyonluğun ya da herhangi birşeyin yegane sahibi olarak nitelemesin! Ben tekrar buraya geldim ve kontratımı okumadan imzaladım. Unutulmaması gereken şeyleri tekrar hatırlatmak, kendime biçtiğim görevlerden yanlızca birisidir. Burası, bu şirket, bu ring, benim değildir. Ben bu şirketin bir parçasıyım. Tıpkı herkesin olduğu gibi! Kıtalararası Şampiyonluk benim kariyerim için hep değerli olmuştur. Benim için bir basamaktır. Kıtalararası Şampiyon iken bir başka noktaya göz dikmek bu kemere saygısızlıktır. Çünkü bu kemerin değeri, tahmin ettiğinizden daha büyüktür! Dediğim gibi, ben bu kemerin değerini geri vereceğim ve ulaşması zor bir noktaya çıkaracağım! İnsanlar bunu istiyorsa bunu yaparım. Bunun için dövüşmek benim için büyük bir keyiftir. Aynı tadı alabilecek olan varsa, karşıma çıksın da gerçek kralın yeniden burada olduğuna dair şüpheler artık ortadan kalksın!

Ekran kapanır. 

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Again!
1 sayfadaki 1 sayfası