PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

messing with dean ambrose is a very, very bad idea.

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: messing with dean ambrose is a very, very bad idea.   Ptsi 30 Tem. 2018, 17:07

Sessizliği "The End" bozuyor. Dean Ambrose stage kısmında hiç oyalanmadan hızlı bir şekilde ringe doğru geliyor, topalladığını görüyoruz. Henüz ringe girmeden müziği kesmelerini söylüyor. Ringe giriyor, mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Lafı hiç uzatmaya gerek yok, eğer bahsettiğimiz şey amcıklık ise bu ilk defa karşılaştığım bir şey değil ve bunu daha iyi yaşayabileceğim başka bir ortam yok çççççünkü hepimiz biliyoruz ki bu şirket AMCIK heriflerle dolup taşıyor. Her türlü engebeli yolu beraber aştığım bir herif İrlandalı bir piç kurusunun göt deliğine bastığı kırkbeş numara bot izinin hırsını gelip benden çıkartıyorsa bunun üzerinde bir pürüz göremiyorum. Bütün kameraları buraya çevirin bu gece oldukça realist birisi olarak karşınıza çıkıyorum ve öfkeden kurumuş dudaklarımdan üç kelime çıkacak."

ölüm
fermanını
imzaladın

"Tamam, bayramlık ağzımı madem açmama sebebiyet veriyorsunuz öyleyse biraz doğal davranalım. Baba figürünün eşine bile üvey anne muamelesi yaptığım bu bölgelerde sikilmemiş amcık bırakmadığım konusunda hemfikir olabilirsek işin ciddiyetinin senin için ne kadar hadsafhada olduğunun farkında olduğunu düşünüyorum Calllllllihan! Benimle türlü badireler atlattın ve benim koştuğum yolda sendelememe dahi sebep verecek birisinin yaptığını yanına bırakmamak adına neler yaptığımın bilincindeydin ve sen Red Alert gecesinde bırak sendemeleyi beni yere düşürdün. Sence üstümü başımı tozlandıran bir yosmanın eklemlerini sikip atmak için ne kadar ileriye gidebilirim dersin? Dean Ambrose ile ters düşmek gerçekten... GERÇEKTEN KÖTÜ BİR FİKİRDİ. Ohhh... Üç adım at, dört kere arkana bak Sami. Ya da boşver, ben sana ÖNDEN gireceğim."

Tekrardan "The End" duyulmuyor bile, müziksiz bir şekilde arka alana agresif biçimde dönüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

messing with dean ambrose is a very, very bad idea.
1 sayfadaki 1 sayfası