PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Scourge of the Moon

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: Scourge of the Moon   Ptsi 30 Tem. 2018, 20:19

Kehanet gerçekleşti.

En yakın dostunun bıçağını yemek nasıl bir his? 

İşte şimdi öğrenmiş oldun. Sevgili dostum, gerçek Dünya'ya hoş geldin.

Bana ait olan,

yüz maskeleri olmayan, 

tehlike önünde olan bir Dünya'ya...

...
"Hoş geldiniz gönül dostları. Sizi tekrar eksiksiz olarak gördüğüme sevindim." diyor Bray.

Sallanan sandalyesinde gözleri kısılarak etrafındaki insanlara tek tek bakmaya devam ederken konuştu.

"Geçen hafta olanları gayet iyi gördüğünüze eminim. Size de asla yalan söylemediğim gibi ona da yalan söylemedim. Olacağı buydu ve oldu. Siz de hayatınızda böyle şeyler ile karşılaşmışsınız ki burada yer alıyorsunuz. Gözlerinizin ve kalplerinizin içindeki acıyı görüp hissedebiliyorum.
Şunu unutmayın. Eğer siz beni sevmezseniz, benim sevgim size nasıl ulaşacak? O yüzden kalbinizin gözünü asla kapatmayın. Aradığınız sevgi, aşk ise, aynı şey ona da geçerlidir. Her şey onu bekleyene gelir. Sabır edin. Tıpkı iki kalbi yakın olan gencin yakın zamanda burada olacağı gibi. Belki bu gün olmaz, ama yarın olur.
Buna nasıl eminim, biliyor musunuz? Ben O'nun hizmetkarından daha fazla olsam da, O'nun gerçekte ne olduğunu biliyorum. Her şeyin bir gerçeği var, O'nun da. Sizin O'nu görmeye gücünüz ve benliğiniz yetmez. O'nun size görünmeye gücü olsa da, dayanamazsınız. Eğer gerçekten görmek istiyorsanız Şeytan'ın Güneş'i kaybolduğu zaman gökyüzüne bakın. Bir porselen gibi parlayan O'nun Ay'ını göreceksiniz. Her gün Ay aynı saatte gök yüzünden size ışığını yollar. Bir gün aksamadan. Yüz yıllardır süregelir bu. Bu yüzden eminim. Çünkü, O sizi asla bırakmaz."

Uzaklardan, çok uzaklardan bir ses yankılanıyor. Sesin ne olduğu önce anlaşılmıyor, ancak Wyatt gözlerini kapatınca ne olduğunu anlamış gibi kalkıyor ayağa.

"Şimdi hepinizden tek bir şey istiyorum. Ayağa kalkın ve sevdiğinize yürüyün. Kim olursa olsun. Bu gün onların yanında olun, çünkü bu gün normal bir gün değil."

Herkes dağılırken Bray arkasından gelen hışırtıyı gayet iyi bir şekilde duyuyor. Arkasında kim olduğunu gayet iyi bilerek gülümsüyor.

"Seni 200 yıldan önce beklemiyordum."

"Beni her zaman beklemelisin, Ay'ın hizmetkarı."

"Sana yüzümü dönmeyeceğimi de biliyorsundur."

"Biliyorum. Seni uyarmaya gelmiştim."

"Hah, ne konuda?"

"Yoluna çıkacak diğer rakibin..."

"Evet?"

"O, temiz bir beden ancak kirli bir ruha sahip."

"Kim olduğunu gayet iyi anladım... ne demeye çalışıyorsun?"

"Dikkatli ol."

"Her zaman."

Uzaklardan bir ses duyuldu tekrar.

-bana katıl.-

...

Ekranda garip şekiller ve hızlı figürler beliriyor aniden. Bir süre sonra da ışıklar kapanıyor.

Yüzlerce, belki de binlerce küçük ışık hüzmesi arenanın karanlığını aydınlatıyor. Bray girişte elinde bir fener ile görünüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ringe giriyor ve tüm ışıklar açılıyor. Bir mikrofon alıyor.

Bray Wyatt:-

Red Alert... zafer. İhanetin paslı bıçağını yediğin için seni avutmak isterdim sevgili dostum ancak sanıyorum ki elinde daha önemli işler var. Bir şeye daha eminim, bir gün bir kere daha Dünya'nın sonunda karşılaşacağız. Size bir sır vereceğim. Ay'ın ebedi sahibi, bana görüşü sağladı. İleride ne olacağını ve nasıl olacağını gördüm. En tepeden en güçlü ışığın indiği vakit bu ringde kim var olmuş ise o kişiden çok büyük şeyler bekleyin. Sadece bunu söylüyorum, çünkü devamı sadece beni ilgilendiriyor. Herşeyi görüyorum... Sınırsızım. Dean Ambrose'ın geleceğini de görüyorum... *sırıtır*. Zihnini Bray Wyatt'a karşı nasıl kaparsın? Bray Wyatt'ın en büyük zaafı nedir bilir misin ? Bilemezsin. Her insanın yüzde yüz hasar alacağı bir bölgesi vardır, takdir edersiniz ki ben de insanım. Ancak, bunu sadece geceleri kafanı yastığa koyduğunda, gözlerini kapamadan aklına gelen ilk düşüncenin ne olduğunu bilerek anlarsın. Belki yıllar önce gördüğün ceylan gözlü bir kız... belki de bir kaybın. İntikam duygusu. Duyguların en temizi seni en zayıf anında vurur ve sana yapışır. Benim hiç böyle bir duygum olmadığı gibi, hissim de yok. Sadece biliyorum. İşim bu. Konuşmak, ve bilmek.

Bana bir vizyon gösterildi. Kara günün aydınlık akşamında, bedeni çok temiz ve ruhu kirli biri ile ringin ortasında hiç görülmemiş bir kapışmaya gireceğim. Sadece onu bir kelimeden hatırlayacaksınız. Toplumları birbirine toplar, ya da bir parçaların oluşturduğu bütünün kendisi olduğunu söyler. Dili sivri, bileği kuvvetli birisi. Gayet de merak ediyorum, bu yiğit kim? Onun hakkında henüz bir şey göremedim... genelde bulutlu.  Aklı gibi. Geleceğini göremiyorum, dostum. Aklın çok karışık. İçindeki şeytanlarla savaşıyorsun, tıpkı Dean gibi. Güneş'in savaşçısı olmayı tercih etti. Güneş sizi bir koruyan olmazsa yakarak öldürür. Seni güneşten koruyan bendim, Dean. Bunu unutma. Bir gün daha görüşeceğiz.

Sen, ismi olmayan.

Beni gayet iyi tanıyor ve ne kadar ciddi olduğumu biliyorsun. Çocuksu olaylara girmeyeceğimi de biliyorsun. Kapına dayandığımda, gözlerinin içine baktığımda çok geç olmuş olacak. Benim seni seçeceğimi hissettiğin anda arkana bile bakmadan kaç.

Sağlığın için en iyisi bu olur.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt

1 Time PWE Champion

2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

Scourge of the Moon
1 sayfadaki 1 sayfası