PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The List of McIntyre

YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: The List of McIntyre   Salı 31 Tem. 2018, 00:25

Gallantry hala arenada yankılanmaya devam etmektedir. Kameralar ringe çevirildiğinde Drew McIntyre ringdedir ve müziğin sesi yavaşça kesilir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sanırım benim hakkımdaki negatif düşüncelerinizi tekrardan gözden geçirmeniz gerekecek, benim tercihim onları hemen bir kenara bırakmanız olacak. Çünkü PWE Red Alert'da görmüş olacağınız üzere geçtiğimiz Pazar günü debutunu yapan Drew McIntyre size şimdiden birçok şeyin sözünü verdi. Ve önümüzdeki PWE Tension'da da kaybeden tarafta olmak istemiyorsanız size yardım etmeme izin verin. Benim adımın geçtiği her alan, benim alanımdır. Başarısız olmam, kimseyi ve kendimi yüzüstü bırakmam. O yüzden şu an Bay Jericho için pankart açanlar, bir süreliğine pankartlarınızı indirin ve buraya kulak verin. Yanlış cephedesiniz. Geleceği görmekten acizsiniz ve vizyonunuz yok. Eğer sizin işinizin patronu ben olsaydım bu vizyonsuzluk için sizi kovardım fakat umarım sizin hatrınız için patronunuz benim kadar acımasız değildir. İkinci defa tekrar düşününce, pankartlarınızı indirmeyin, suratıma doğru tutun. Böylece her birinizin yüzünü tek tek hafızama kazıyabilir ve PWE Tension'daki galibiyetim ardından United States kemerimi sizin yüzünüze doğru tuttuğum zaman keyif alabilirim. Fakat üzülmeyin, herkes hata yapabilir. Eğer ortalama bir zekaya, ortalama bir mesleğe, ortalama bir fiziğe kısacası ortalama bir hayata sahipseniz hata yapma lüksüne sahipsinizdir. Ben ise az önce bu saydığım özelliklere dahil olmayan bir PWE superstarıyım. Hata yapma lüksüne sahip değilim ve bu hayatımın en başından beri arzulamadığım bir lüks. Size bir tüyo daha vereyim sevgili güreşseverler, Drew McIntyre dendiği an aklınıza gelen sıfat "ortalama" ise sizlere bazı kötü haberlerim var. (xd)
Benim için birçok isim verilebilir; Seçilmiş kişi, güreşi yeni bir devire götüren adam, kurtarıcınız, Aziz Andrew. Fakat siz beni yeni United States şampiyonunuz olarak tanıyacaksınız. Ve bunun üzerinden birkaç hafta geçtikten sonra gözlerimi tekrar ait olduğum yere, en tepeye dikeceğim. (Arka alanı işaret eder) Ve bunun sizin için çevirisi, eğer adınız Chris Jericho değilse bile listedesiniz ve bu da rastgele isimlerden oluşmuş bir liste değil! Bu Drew McIntyre'ın listesi ve bir şeylerin aksine içinde bulunmaktan korkacağınız bir liste! (cheer)

(Tekrardan Gallantry çalar ve Drew McIntyre arka alanın yolunu tutar.)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

The List of McIntyre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mr.McMahon Drew McIntyre'yi Kemeri ile birlikte geri getirtti ..