PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Casket Of Viper

YazarMesaj
MParlaktas
Jobber
Jobber

REP Puanı : 0

MesajKonu: Casket Of Viper   Çarş. 01 Ağus. 2018, 01:59

Seyirciler hayranlıkla bakarken
Undertaker rampada gözükür..
Ağır adımlarla ringe doğru ilerler..

The Undertaker:Geçen akşam Red Alert'de kendine Viper diyen Orton'ın halini gördünüz...içler acısı onu Casket'e soktuktan sonra aldığım his..(şeytani bir gülümeme) O hissiyatı hayatım boyunca unutmayacağım sanki ruhum karanlıktan beslenip daha güçlü oldu onu o tabutun içine soktuktan sonra Orton'ı gördünüz mü? Ben görmedim hala kaçıyor olmalı zira o sıvışmayı hayatım boyunca unutmayacağım ancak ortalıkta görünmeyen Orton Contender maçına çıkabiliyor...demek ki o hayatta ve sağlıklı bu yetmez..Benden bu kadar kolay kurtulamayacak ancak şu an daha önemli işlerim var hep söyledim Dead Man'in olması gerektiği yer en üst'tür cehenneme en yakın olan ben olmalıyım..C.M Punk!(Punk'ın ismini vurgulayarak) demek şampiyonsun..(hafif bir gülümsemeyle) Hepiniz Randy Orton'ı ne hale soktuğumu gördünüz hepiniz ona çektirdiğim acılara şahit oldunuz ve sıra şampiyonumuza geldi Red Alert Pay Per View'undan önce de söylediğim gibi Hardy veya Punk hanginiz kazanmış umurumda değildi yani Punk kişisel algılama..istersen algıla ama o ünvan'ın asıl sahibi The Undertaker'dır.CM Punk! Cehennem seni bekliyor...o ünvanı alana kadar sana cehennemi tattıracağım'dan hiç şüphe olmasın keşke o maçı kazanmasaydım diyip ünvanını senden almam için yalvaracaksın...Er ya da geç PWE Championship benim olacak bu yüzden sana meydan okuyorum Punk...Randy Orton'a beni sormanı öneririm hakkımda bilgi sahibi olursun Randy Deadman's Playground'dan sağ çıkamadı aynısını senin için de planlıyorum karanlığa ve hayatının en büyük sınavına hoşgeldin.Eğer challenge'ımı(meydan okumamı) kabul edersen daha az acı çekersin Punk seçim senin..Tension'da cevabını bekliyor olacağım..(Gidecekken birden seyircilere döner) Seçimin ne olursa olsun...You Will...REST IN PEACE...(Boğaz Kesme tauntunu yapar ve yavaş adımlarla ringden ayrılır..)

Casket Of Viper
1 sayfadaki 1 sayfası