PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İlk Cevap

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: İlk Cevap   Perş. 02 Ağus. 2018, 23:16

Neden Callihan neden?

Bazen yaptıklarımız için başka insanların sorularına yanıt vermek zorundayız. Onların merak ettiği şeylere açıklık getirmeliyiz. Bunca zaman ben yokmuşum gibi davranan birisine zorlu bir maçta yardım edeceğimi düşünen herkesi yanılttığım için özür dilememi beklemeyin. 

Kardeş olarak gördüğün birisini karşına almak doğru bir karar mıydı?

Ben yanlış olduğunu düşündüğüm bir karar vermem ama bu verdiğim bir karar değildi. Bu zorunluluktu. İnsanlar her zaman ihanet eden tarafın suçlu olduğunu söyler durur, ama neden ihanet ettiğini öğrenmek istemezler. Basit düşünen ve yorum yapma yeteneği düşük olan insanlar Ambrose'un tarafını savunabilir.

Pwe'nin en iyisi olduğu zamanlar, sırf eskiden gelen bir dostluğumuz olduğu için yüzüme zorunluluktan baktığı zaman arkasını kolluyordum, trafik kazası geçirip çöküş yaşadığı zaman arkasını kollamaya devam ettim ama bu fedakarlıklarım insanlar için yeterli gelmedi sanırım. Bunları yancı olduğum için değil kardeşim olduğun için yaptım. Peki ya sen? ben bir şeyler için çabalarken sen ne yapıyordun? Hatırlatayım, ben şirketten ayrıldığım zaman sen ana kemer için birilerini kovalamaya devam ettin. Yanında kimse yokken ben vardım , herkes senin eski haline dönemeyeceğine inanırken ben seni desteklemeye devam ettim. 

Bu fedakarlıklarımın bir anlamı olmadığını fark ettim, ben seni kardeşim olarak görüyordum ama sen beni sadece bir iş ortağı olarak gördün. Bunu ikimizde biliyoruz. Bu nedenle düşük zekalı ve yorum yapamayan insanların düşündüğü gibi sende kendini haklıymış gibi göstermeye devam edebilirsin.

Konuşulmamış bir çok şey var. Hepsinin zamanı var.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
mkk:

İlk Cevap
1 sayfadaki 1 sayfası