PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

FIGHT OWENS, FIGHT!

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 28

MesajKonu: FIGHT OWENS, FIGHT!   Paz 05 Ağus. 2018, 14:49

Fight!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"The Prizefighter" Kevin Owens geliyor.

Ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Kevin Owens: Bir daha bu şirkete adım atmam diyordum. Daha önceleri buralarda yaşadıklarım ve benim gibi kaliteli bir güreşçiye karşı olan davranışlarından ötürü PWE ile aram çok iyi değildi. Aslında çalıştığım çoğu yerle aram iyi olmadı fakat PWE 1. sıraya oturmayı başardı. Ama hatalarını anladıklarını ve hatalarından ders çıkardıklarını beni aradıklarında anladım. PWE geri dönmüştü ve Red Alert'den sonra benimle iletişime geçtiler. Beni burada istediler. Onlara hayır cevabını verdim. Çünkü benim seviyemde olan birisi için yaptıkları teklif çok kötüydü. Milyon dolarlık şirket ama iş o milyonları harcamaya gelince herkes sus pus oluyor. PWE'ye "Prizefighter" olduğumu hatırlattım ve tekliflerini biraz da olsa arttırıp Tension da ki Contender maçına eklendim. Tüm istediğimde buydu. Bundan sonrası ise tamamen benim elimdeydi. Roman Reigns ve Randy Orton ise geçebileceğim engellerdi. Ondan sonrası ise Sheamus ve Intercontinental Şampiyonluğuydu. Fakat PWE de sürprizler bitmek bilmiyor. Hepiniz ne demek istediğimi anladınız.

Kevin Owens son cümlesinden sonra kısa bir süreliğine sessizliğe bürünüyor.

Kevin Owens: Az önce ki sessizlik anlamayanlar içindi. Konuşmam önemli fakat bir yeri anlamadıysanız manası olmayacak. Bu yüzden sizlere böyle bir jest yaptım, Kanadalı insanlar kibardır, Amerikalı insanlar gibi vahşi değildir. En azından Kuzey Amerika bölgesinde medeniyet içinde yaşayan bir ülke var. Konumuza dönelim. O maçın nasıl bölündüğünü ve bittiğini hatırlıyorsunuzdur. Benimse çok başka bir planım vardı. Randy Orton yerde yatıyor, ben de yerdeyim ve Roman Reigns ayakta. Roman Reigns beni tuş edecekti fakat ona beni tuş etme iznini ben verdim. Hepsi planımın bir parçasıydı. O tuştan kurtulduktan sonra Roman Reigns'in işini bitirip kazanacaktım. Ama maça birisi karıştı. Onun kim olduğunu herkes biliyor. Herkesin favorisi ''THE UNDERTAKER''. Hadi durmayın, alkışlayın onu. Undertaker Roman Reigns'i saf dışı bıraktı yani onu denklemden çıkardı. Hepiniz burada ''Owens, sorun ne ? Yine de Randy Orton seni tuş etti, kaybettin'' diyorsunuz. Randy Orton beni tuş etti çünkü Undertaker'ın bir anda ortaya çıkıp her şeye karışması benim dikkatimi dağıttı ve psikolojik bir bası yarattı bende. Randy Orton da bundan faydalandı. Burada ki asıl sorun ise çok açık ve beni sinirlendiren şey de bu.

Kevin Owens derin bir nefes alıyor ve sakinleşiyor.

Kevin Owens: PWE de bir düzen olması gerekiyor. Yetkili kişiler arka da oturup kahve içiyor veya kart oynuyor galiba. Önemli bir maçtayız ve adamın birisi bir anda maça atlayıp birini sağlam dövüyor, bir diğeri ise tüm olanları sindirmeye çalışan birinden faydalanıyor. Sizce bu nedir ? Sizin ülkenizde çok yaşanan bir şey o yüzden bilirsiniz. Adaletsizlik. Eğer PWE'yi ben yönetiyor olsam böyle bir adaletsizlik olmazdı. Böyle bir şey olduğunda ben gelirdim ve Undertaker'ı bir süre için uzaklaştırma cezası verir ve maçın sonra ki hafta tekrar yapılması kararını verirdim. Çünkü adil ve doğru olan bu. Fakat Amerika ve PWE de bunların bir önemi olmadığını bir kez daha görüyoruz. Ve benim başıma böyle bir şeyin ilk gelişi değil. O yüzden buna bir son vereceğim, temelli.

Arenadan karışık tepkiler geliyor.

Kevin Owens: Bu şirketi değiştireceğim ve olması gereken hale getireceğim. Belki rezil ülkeniz de bunu görür ve neyi yanlış yaptıklarını anlar. Neyse asıl konumdan sapıp sizleri daha çok küçük düşürmek istemem. Bu şirketi değiştirmek için en iyi bildiğim en iyi şeyi yapacağım. Dövüşeceğim, savaşacağım. Bana bahşedilen ve benim de geliştirdiğim yeteneğimi kullanacağım. Herkes ile dövüşeceğim ve her zaman dövüşeceğim. Benim PWE de ki herkese mesajım budur.

Kevin Owens mikrofonu bırakıyor, arenada Fight Owens Fight tezahüratları başlıyor, Kevin Owens tezahüratlar ve müziği eşliğinde arka alana dönüyor.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

FIGHT OWENS, FIGHT!
1 sayfadaki 1 sayfası