PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Çarpışma: Tanıma Evresi/Düşüş

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: Çarpışma: Tanıma Evresi/Düşüş   Salı 07 Ağus. 2018, 17:06

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çarpışma.

"Gökyüzündeki yıldızları saymaktan kendime söz hakkı vermeyi unutalı çok zaman olmuş. Zirvelere tırmanma arzusunun gözlerimi kör ettiği yetmezmiş gibi artık hareketsiz hale getirmiş beni. Görüyorum da... Artık söz hakkı bile istemeyi bırakmışım. Anlat, kararmış bulutlar sana kibirden başka ne vermişti ki? Anlat bana. Kibrin ilerleyişini yavaşlatan ne varsa ipini kesmeye itti seni. Bunu yaptın da. Kan çanağına dönmüş bir zihnin var, göz çeperlerine kan birikmiş. Zor geliyor. Çoğu şey zor geliyor, böylesini hazmedemiyorsun. İnsansın, ne olursa olsun insansın. Ölümün en eski ahbabı bile olsan bir insan bedeninin içine saplanmışsın ki bu da senin kendinden kaçamadığın tarafın. Bazen göz kapaklarının bir tanesi kapanıp açıldığında gökler sana iyi bir mesaj göndermiş olmuyor... Kırıcı. Kalbini defalarca çatlatmışlar. Bu gidişata ve çektiğin her acıya artık ara vermek adına onu durdurmak istediğinde dondurmuşlar gibi."

Düşüş.

"Ara vermekten bahsediyorum. Üzgünüm ufak dostum, anlatıyorum kendimi. Her gece kendimi karşıma alıp acı bir kahveyle iki kelam ediyorum. Birbirimizden bahsediyoruz. Ben ne olursa olsun asla ölmeyeceğim. Gerekirse kalbime hançer sapla, sırtımı deş ve vücudumu bir kelebek gibi aç! Bunu biliyorsun. Yanımdaydın, yan yanaydık. Tecrübe edindiğim ne varsa hepsini olmasa dahi bir çoğunu seninle beraber edindim. Bana benziyorsun, alt tabakaydın. Bir larvaydın. Zamanla bundan çıkıp güzel desenli kanatlarını çırpman, gökyüzüne doğru yükselmen benden ihtişamlı olacağını doğrulamaz. Acımasız olabiliyor çoğu şey. Havai fişek etkisi. İşte zamanı geldiği gün seni ateşe verdiklerinde yükseldin, yükseldin, tüm atmosferi içine çektin. Haksızlık etmek bana göre değil... O kadar yukarıdaydın ki bir süre bile olsa ayaklarının altına aldın hayatın her zorluğunu. Suratına bakıp: "Bunu başaramayacaksın" diyebilen herkese pişkin pişkin sırıttın, yüzlerine tükürdün 'kardeşim.' ve... Gözlerimin önünde paramparça oldun, parçalara ayrıldın ve ağır ağır dibe doğru yol aldın. Bu gece kupamdaki içkinin sıcaklığı camları buğulasın ve biraz gülümseyelim, sana senden bahsedelim. İşte 'Hikaye anlatmayı seven bir adamın bilinçaltının hikayesi' Sıfır noktasından havaya öylesine uçuştun ki, buna şahit olduğumda gurur duymadığımı söylersem sanırım yalan söylemiş olurum. Gerçekten gözlerimi kamaştırmıştı fakat... Bir seferlik. Gözlerini beni dinlerken kapattığının farkındayım ama kulakların yıllardır olduğu gibi bende. Ne dediğimi ne kadar önemsediğini kestirmek hiç zor gelmiyor. Sen bu gökyüzünde aydınlatma potansiyeli oldukça yüksek bir yıldızsın... İşte kendi rotanı çiz, bu senin kendine ait gerçek bir ışığının olması için büyük bir şans. Sana bunu anlatmaya çalışmışken, önünü görmene yetecek kadar bir aydınlığı bile üretemezken eğik boynunu yerden kaldırıp kan çanağına dönmüş iki gözünü bana çevirmeyi tercih ettin. Gözünün önünü görebilmeni sağlayacak kadar bile ışığın yok, bu yüzden içinde küçük bir yıldız olarak bulunduğun galaksinin ta kendisine çatmayı kendine marifet olarak kabul ettirdin. Belki de aynadan yansıyan silüetini incelemiş olsaydın bunun bir saçmalık olduğunu farkedecektin... Gel görelim ki, bunun için artık fazlasıyla geç. Elinden gelen ne varsa ortaya koy ufak yıldız, çünkü bu büyük çarpışma bittiğinde seni yörüngeden sileceğim. Kırılma bana, mutlu bir şekilde yok olacaksın."

"En azından... Seni cesur bir parlaklık olarak hatırlayacağız."

'zihnim içinde bulunmak için fazlasıyla riskli bir bölge'

rpg: dean ambrose

Çarpışma: Tanıma Evresi/Düşüş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I.Snıflar---I. Ders:Astronomiye Giriş ve Tanışma
» Rated R Superstar Edge Tanıtım
» sol beyin mi sağ beyin mi
» sünger bob İzle Tanı (TANIMIYANMI VAR :)
» Smackdown Güreşçileri