PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tıpkı Bir Destanın Düğümü Gibi..

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Tıpkı Bir Destanın Düğümü Gibi..   Salı 07 Ağus. 2018, 23:15

Written In My Face!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kıtalararası Şampiyon Sheamus ringe geliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor. 

Sheamus : 

İnsan aklını birden fazla şey ile meşgul etmemeli. Çünkü bunun ağır sonuçları olabilir. Felsefe yapmak niyetinde değilim ama bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak için bunu yapmam gerekiyor. Eğer birden fazla şeyin üzerine giderseniz, ağır bir darbe alırsınız. Kalıcı bir hasar almadan kurtulmanız neredeyse imkansızdır. Bunu yaşadım. Bunun sonucunu omzumda kalıcı ve sürekli nükseden bir sakatlığa sahip oldum. Bedelini hala ödüyorum. Daha açık olmam gerekirse, kitlenmeniz gereken tek bir nokta olmalı. Ulaştıkça hedefinizi değiştirmelisiniz. Buraya gelip boş lakırtı yapmak, ona buna sallamakla bir noktaya ulaşmak mümkün değildir. Kendinizi mikrofonda olduğu kadar ring içinde de göstermelisiniz. Hele ki burada yeniyseniz, inanın bana, gerçekten çok uzun bir sürece tabi oldunuz demektir. Sektörde yıllar geçirmiş olmak hiçbir şey ifade etmiyor. Eğer PWE'nin büyüsüne kapılırsanız, taşaklarınızı düşürdüğünüz yeri aramakla meşgul olursunuz. Ha şunu da söylemeliyim ki, birşeyler vermden alamazsınız. Bilirsiniz işte. Hep aynı şeyleri söylemekten açıkçası yoruldum. Karşıma çıkan ya da çıkacak olan her rakibimin benimle aynı şekilde iletişime geçmesini (!) kabul etmek istemiyorum artık. Ne ben sirk oynatıyorum ne de onlar ateşli çemberin ortasından atlıyor. Anlıyorum. Evet, insanlar yüzlerine bazı şeyler vurulmadan akıllanmak niyetinde değiller. Bu sefer semerimi erkenden vurup, eşeği şimdiden sağlam kazığa bağlayacağım. Anlatmak bu işin yarısıdır. Beni iyi dinle Randy! Sakın bana şizofrenik hareketlerini öne sürüp, sözde sinir hastası taklidi yaparak insanların ilgisini çeken haylaz çocuk numaralarına yatarak boş yapma! Kendine benzettiğin engerek falan değilsin sen. Olsan olsan su yılanı olursun. Senin kuyruğuna basıp bunları anlatıyorum çünkü seni adam yerine koyup sadece mesleğine saygı duyarak uyarıda bulunuyorum fella. Sakın! 

Sheamus : 

Randy Orton kimdir ? Kendisine yüklenen misyonu ciddiye almış, ama bunun karşısında ağzına biberon verilerek avutulmuş bir güreşçi parçasıdır. Asla özgün olmamıştır ve olamayacaktır. Çünkü o da yakın tarihte karakterini belli etmiştir ve birilerinin maşası olmak geri durmamıştır. Eline geçen fırsatları birer birer çöpe atmış, maşa olmaktan vazgeçmemiştir. Buna rağmen, kendisini bir ve tek zannetmeye devam etmiştir. Sözde güreşin paşası gibi davranmaya devam etmektedir ve bu fellanın kendisine çizmeye çalıştığı yol yol değildir. Randy, sakın şunu unutma, Yiğitten maşa, gevşekten Paşa olmaz! Birilerinin maşasıydın yiğidim diye dolaştın, gevşektin paşayım diye tısladın durdun. Kendin yamuk olmana rağmene başkalarını düzeltmeye kalkıştın. Sana karşı neden bu kadar kin doluyum biliyor musun ? Yıllar önce bana yaptıklarını unutmuş değilim. Sen ben dahil bu ringi dört kişi paylaştık. O zaman benimle teke tek dövüşmekten kurtulmuştun. Ama şimdi kurtulamayacaksın! I'M GONNA BOOT YOUR UGLY, POOR, FOOLISH FACE RİGHT OFF YOUR SKULL! ( cheer )

Sheamus : 

Koruduğum bu Kıtalararası Şampiyonluk için maç hakkı kazandın Şampiyonluğu değil. Öncelikle bunun bilincinde ol fella. Sonra karşındakini iyi analiz et. Çünkü ben asla teslim olmam, savaşırım. Ya beni yok edersin ya da yok olursun. Büyük konuşmuyorum gerçekleri söylüyorum çünkü kendimi ilk defa, PWE Şampiyonluğunu taşıdığım günlerdeki kadar güçlü hissediyorum. Karşında yalnızca beyaz tenli turuncu kafalı bir adam olmayacak. Bir kere PWE Şampiyonu olup bu unvanı en uzun süre tutan, iki kere Kıtalararası Şampiyonu olup birini hala devam ettiren, bir kere Avrupa Şampiyonu olan, bir kere Takım Şampiyonlarından birisi olup Triple Crown yapmış, Yılın Süperstarı seçilmiş beyaz tenli turuncu kafalı bir adam olacak! Ve şundan emin ol fella, Herşey bittiğinde, zirvede yalnızca tek adam duruyor olacak, Ben, Kelt Savaşçısı, Sheamus! (cheer).

Kemeriyle taunt atıp arka alana döner.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Tıpkı Bir Destanın Düğümü Gibi..
1 sayfadaki 1 sayfası