PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Geri Dönüş

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri Dönüş   Çarş. 08 Ağus. 2018, 23:21

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Farklı düşüncelere ve farklı ilerleyişlere sahip iki kardeş. İkisi de birbirlerini kardeş olarak gördüğünü söylüyor. Peki neden gardlarını birbirlerine karşı almışlar? Bağlarında sorun var, bu kavganın arkasında yatan bir çok sebep var. Birbirlerinin arkasını yıllardır koruduklarını söylüyorlar ama aslında bunu sadece gençlik yıllarında yapmışlardı. İkiside kendi kararlarını birine danışmadan yaptıkları vakit sırt sırta kava etmeyi bırakmışlardı. Yine de eski günlerin hatrına birbirlerini karşılarına da almamışlardı. Peki birbirlerine destek olamayacaklarsa neden birbirlerine kardeşim diyorlardı? Birisi önüne bakıp herkesi silebilecek durumdayken arkasında halletmediği bir işi olduğunu fark etti. Bunu yaparken insanların ne söyleyeceği umurunda değildi, çünkü o, daha önce başkalarının sözlerini karşısına almıştı. Ona yardım ettiğini zannettiği zamanki yüzünü hatırladıkça mutlu oluyordu. Beklenmedik ihanet sonrasında "kardeşim" diye hitap ettiği kişinin nefretini hissetti. Bu onun aradığı rekabet veya istediği nefret edilme duygusu değildi. Bu tam anlamıyla adaletti onun için.

Mezarlığı kazdı, içinde çürümüş kemikler dışında bir şey yoktu, göz yaşlarına hakim olamadı. "Bu sefer olmaz" diye sürekli kendini zapt ettiği o şey, saksının yanındaki o poşet. Her şey bir bulmaca parçası gibiydi. Karmaşık değildi ama bir çok cevabı vardı. Uyuşturucu, silah, switchblade veya bir maske. Mezarlık belkide eski bir dostunun mezarlığıydı, belkide öldürdüğü birisiydi. Cevap neydi? cevabı gelecekte mi arıyor yoksa geçmişte mi? Bu karmaşıklığın içerisinden kendini gizemli gibi göstermeye çalışmadı. Her kamera karşısına geçtiğinde objektif davrandı. En ezeli düşmanına bile saygı duydu, dürüst davrandı. Peki bunu normalde yapar mıydı? Olmadığı biri gibi davranmayı. Ölümden sık söz etmeyen bir cellat gerçekten işini iyi yapabilir mi? İzlediğiniz her şey zorla söylenen cümlelerden ibaretti. Ne düşmanına saygı duyar ne de ölümden söz etmekten vazgeçer.

Olduğu gibi birisi olmaktan yanadır. Onun konuşmasına izin veriyor çünkü onu dinlemeyi seviyor. Onun bahanelerini dinleyerek kendini güldürüyor. Kim bilebilir, belki de bazı noktalarda ona hak veriyordur. 

Işıklar kapalı bir odada bir şeyler söylemeye başlar.

"Duyuyorum. İnsanların son söylediği cümleleri. Tanrıdan son bir şans istediklerini."

"Duyuyorum. İnsanların ölümü aklından geçirmedikleri bir anda kalplerinin yavaşlamasını."

"Eskisi gibi duyuyorum. Bana tekrar ihtiyacı var."

"Zaman, beni birilerinin ölümü için ödüllendirdi."

"Yaptıklarımın sebebini yeteri kadar açıklamadım, açıklayacağım vakit elbet gelecek. Günler ilerlemeye devam ediyor. Ölüm bile güzel bir vakti hak ederken cevaplar bu konuda eksik olmamalı."

"Neden bilmiyorum, vaktin dolmuş gibi hissediyorum, kalbinin ritmleri korku şeklinde. Korkuyorsun hem de hiç olmadığı kadar."

"Bir insan en çok korktuğu zaman güçlüdür.Tüm gücünle bana geleceğini biliyorum çünkü sana daha önce ihanet edenlere tüm gücünle saldırdın."

"Soğuk nefes alışların, korkunu belli etmeme çabanı izlemek beni yeteri kadar heveslendiriyor. Ama en çok hevesleneceğim şey; son sözlerini duymak olacak."

Kahkahalar atmaya başladı, sebepsizce. Ama kahkahası ürkütücü değildi. Hiç olmadığı kadar mutluydu.

mkk:

Geri Dönüş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mr.McMahon Drew McIntyre'yi Kemeri ile birlikte geri getirtti ..