PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İstisna

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: İstisna   Cuma 10 Ağus. 2018, 23:43

"Ne oldu?" diye sordu, yüzünde sırıtan bir ifade ile.

"Bana o diğerini söylemeliydin." diye geri cevap verdi.

"Ah, o mu? Gereksiz bir detay. Hani insanların bir sözü var, fazla havlayan köpek ısırmaz..."

"Kafamın arkası öyle demiyor."

"Hahaha. O halledilir. Yaklaş." deyip ellerini başının arkasında tutuyor bir süre ve orada olan şişlik birden iniveriyor.

"Neden hala söylemediğini anlamadım."

"Eğlenmeyi gayet seven bir Yaratıcı'nın hizmetkarlarıyız."

"Aman, neyse. Cevabı kendim bulurum... hatta buldum bile."

Bray'ın karşısındaki kadın gülümsüyor, ve bir süre gözleri kıpkırmızı şekilde oluyor, sonra da elinde bir şey beliriyor. Bray dikkatlice ona bakıyor.

"Nedir o?"

Bir parşömen parçası. Parıldıyor.

"Bir mesaj. Sanırım kardeşinden."

"Kardeşim mi? Yüzyıllar sonra adımı hatırladı demek."

Parşömeni alıyor Bray ve açıp göz gezdiriyor.

...
Kardeşim,
Sanıyorum konuşmayalı yıllar oldu. O yüzden sözlerime nasıl başlayacağımı hiç bir şekilde bilmiyorum. Ama sen yabancı değilsin ve eminim ki bunu göz ardı edersin. Nasıl olduğunu merak ediyorum. Kanatlarım düştüğünden beri seninle hiç görüşmedik ve bu beni ciddi bir şekilde rahatsız ediyor. Hala kendini suçluyorsan, artık bundan vaz geç. Suç haklı olarak benim üzerimdeydi ve cezasını da çekiyorum.
Sana mektup yazmamı istediler. Sanıyorum ki başına bir olay gelmiş. Ay'ın Hizmetkarı her zarar gördüğünde haberimiz oluyor elbette ki, özellikle benim. Eğer o insan ile problemin var ise... ne yapman gerektiğini biliyorsun. Tabii sen de halledebilirsin. Başka bir şey ile ilgilenirsin de başını ağrıtır, o tarz bir problemden bahsediyorum. Umarım yakın zamanda canlı gözüyle seni görebilirim.
Lilith.
...

Demek haberi var."

"Olmaz mı, her şeyden haberi var."

"Her neyse. Bir saniye izin ver."

Bray elini parşömen üzerinde gezdiriyor ve bir anda belli harfler belirmeye başlıyor. Parşömeni tekrar sarmalayıp karşısındaki kadına veriyor.

"Bunu ona ilet. Gidebilirsin."

Kadın bir rüzgar sesiyle kayboluyor ve Bray müritlerinin olduğu yere dönüyor. En arkada 5 yeni kişiyi görünce gülümsüyor.

"Hoş geldiniz, hoş geldiniz! Sanıyorum ki aramızda yeni arkadaşlarımız var."

Anne.

Baba.

Çocuklar.
...
Ortalık çok sessiz. Sadece bir ateş ve Bray. Alev aniden gökyüzü boyutuna çıkıyor ve Bray bir şeytan gibi alevlerin arasından yüzünü tüm insanlığa gösteriyor.

"Bir insanı nasıl yok edersin? Onun sevdiğini elinden alarak değil. Onun tüm yaşayan parçalarını bir bir kopararak, ve onu 5 metre toprağın altına göndererek. Kalbine bir hançer, boynuna bir kılıç, göğsüne bir ok, dizine bir çekiç... Bunu kime yaparız? Sevmediğimiz insanları sadece bizden uzaklaştırırız sözlerimiz ile. Nefret ettiklerimizin suratına bir yumruk... peki ya ben? Benim gücümün ne yapabildiğini hiç gördünüz mü? Hiç merak etmediniz mi, sonsuzluğun başından sonuna var olmuş birisi sana ne yapabilir? Sorularınızın cevabını çok yakında bulacaksınız... her şeyi merak etmemeniz yine de sizin için daha iyi olur.

Size bana zarar vermeniz için İZİN verdim. Hayatta her zaman bir denge olmak zorunda, çünkü. Siyah olmadan beyaz var olmaz. Hava olmadan da su var olmaz. Hayat olmadan Dünya var olmaz, ve O olmadan da biz olamayız. Bray Wyatt tüm gücünü kullanır ise kaos Dünya'yı sarar. Güneş'in Savaşçı'sı tekrar Dünya'ya iner. Bunu insan biliminde açıklayayım. Ozon tabakası yok olur, Güneş'in ışınları hepinizi küle çevirir. Savaşçı sizi her an izliyor. The Miz gibi işe yaramaz köpekler ise O'nun telkinlerine cevap vererek bana saldırıyor. CM Punk ve Dean Ambrose böyle değillerdi. İlk defa böyle hissettim... belki de yüzyıllar öncesinden kalan bir histi bu, bana yabancı olan. Nefret duygusu. Savaşçı'nın yüzünü onda gördüm.

Savaşçı haindir. Sizi sırtından bıçaklamak için hiç bir fırsatı beklemez. O'nu ve müritlerini yıllar önce, Dis'e kilitledim (bir kuple bilgi; Dante'nin Divina Commedia romanında cehennemin baş kenti). Terkedilmiş yaratıklar yıllar boyunca O'nu delirtti. Çıkar çıkmaz tüm müritlerini katletti ve kaçtı. Güneş onu tekrar kolları arasına aldı. Deliliği onu çok kazanamayacağı savaşlara sürükledi ve onu takip edenler ya kendisi gibi delirdi veya helak oldu.

Savaşçı yalancıdır. Sonsuz güç vaadi ile kandırır. Kendisini kadınlar sarışın mavi gözlü bir delikanlı olarak görür, erkekler ise zümrüt yeşili gözlü ve simsiyah saçlı bir kadın olarak. Sizi sadece aldatır. Kendisini her zaman büyük gösterir. İş uygulamaya geldiği zaman Ay'ın geçmiş hizmetkarları çoğu sefer onu mağlup etmeyi başarmıştır. Ancak, Ay'ın ışığını kapattıkları zaman, tüm savaşçılar Güneş'in olmuş ve sonsuza kadar geceler aydınlatılmamaya hüküm edilmişti. Ta ki... büyük büyük büyük babam, Marius'un babası Calixta Ay kılıcını bulunduğu yerden çıkarıp Güneş ışığına tuttuğu zaman.

Savaşçı gözü açtır. Hak edenlerin yerine geçmeyi çok sever. Hak kontrol edenleri manipüle etmeyi çok sever. Sizi sevmiyor ise, hayatınızı en çekilmez hale getirmek için önünüzden yemeğinizi bile alacak kadar alçaktır. Haklarınız alınır. Her şeyiniz yok olur, ve sadece siz ona hizmet edersiniz. Köpek olursunuz.

Düşünün. Siyah olmadan beyaz var olmayacak. Ay olmadan... Güneş var olmayacak. Ve ben olmadan, o var olamaz. Feci olan şudur ki, ben var değilken O var olabilir. O yüzden, insanlık, Bray Wyatt sizin tek umudunuzdur. İstediğinizi takip etmekte özgürsünüz. Sonuçlarına katlanmak koşulu ile.

Son bir sözüm var.

Miz adı ile bilinen insan. Daha önceki rakiplerim ile çok kavgalarım oldu. Onlar ile çarpıştım. Hiç birine en ufak bir kırgınlığım veya kızgınlığım olmadı. Doğru yolu seçmeye çalıştım onlar için. Ancak... sana bir tane,sadece bir tane istisna yapacağım.

Artık sevgi yok.

Seni delirteceğim.

Skulls and Bones'ta seni yenmeyeceğim.

İnsanlıktan çıkaracağım.

Boş sözlerini sarf edip kendini yorma. Seni dinleyen kimse olmayacak.

Beni yenebilirsin, ancak asla, ve asla mağlup edemezsin.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt

1 Time PWE Champion

2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İstisna
1 sayfadaki 1 sayfası