PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Why I'm The Main Event?

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 34

MesajKonu: Why I'm The Main Event?   C.tesi 11 Ağus. 2018, 00:36

AAWESOOOMEEEEE....

''I Came To Play''

The Miz ağır adımlarla etrafı süzerek ringe geliyor.

Ringe girdikten sonra etrafı seyrediyor...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
The Miz: 

Beni tekrardan görmüş olmanın verdiği tarifsiz mutluluğu yaşadığınızın farkındayım çocuklar ama şimdi orgazm zamanı değil. Şimdi sessiz olma zamanı çünkü PWE tarihinin 1 numaralı adamı geri döndü ve burada konuşulması gereken çok şey var. Her ne kadar beni tanımıyo olma ihtimaliniz Dolph Ziggler'in benden daha zengin olma ihtimaliyle eş değer olsa da adetin yerini bulması için size kendimi takdim edeceğim. Ben PWE tarihinde bir kemer ile en uzun süreyi geçirmiş, PWE tarihinde ilk kez bir kemeri emekli etmiş, PWE tarihinin en büyük maçlarından birisi olan Royal Rumble'ın ve bununla birlikte PWE Tarihinin prestij açısından en büyük maçının tartışmasız galibi, Tarihteki ilk PWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu, bu şirketin yüzü, efsanesi ve bir numarası olan The Miz'im.

BOO

Sizleri aşağılamak istemiyorum. Bunu gerçekten istemiyorum bu yüzden beni buna mecbur bırakmayın. Öncelikle şunu söylemek istiyorum ki, hepinize birer özür borçluyum. Evet bu doğru ve sizi main eventte o adamları izlemeye mecbur bıraktığım için özür dilerim. Hepinizden. PWE'nin yeni döneminin başlamasından bu yana neredeyse 1 ay geçti ve 1 ay boyunca sizleri kendimden mahrum bıraktım. Bu şirketi kendimden mahrum bıraktım. Arka alandaki avel sürüsüne muhtaç kaldınız. Sizler bu 1 ayı fakir bir ailenin mağdur çocukları gibi geçirdiniz. Bu fakir ailenin çatısının altında tıpkı bayram günlerinde hediyelerle gelen zengin amcalarını bekleyen çocuklar gibiydiniz. Gözyaşlarınızı silebilirsiniz çocuklar, çünkü artık bitti. Çünkü  PWE'ye tekrardan adım attığı bu günü milat olarak ilan ediyorum ve geçirdiğiniz bu zavallıca sürece bir nokta koyuyorum. Artık mağduriyet yok, artık fakir aile yok, sefillik yok, bayramdan bayrama gördüğünüz zengin amcayı beklemek yok. Çünkü şu anda karşınızda sizi bayramdan bayrama heyecanlandıran zengin amcalarınızdan daha iyisi duruyor. Daima sizin ve anneciğinizin yanında olacak olan zengin üvey baba... 

(BOO)

Ne oldu? Sorun nedir çocuklar? Üvey babayı sevmediniz mi? Yoksa sizi yetimhaneden alan zengin aile profilinde mi olmamı istiyordunuz? Buraya Angelina Julie ve Brad Pitt gibi mi gelmeliydim? Eğer böyle yapsaydım o zaman beni destekler miydiniz? Ah çok yazık. Çünkü şu andan itibaren ben üvey baba profilinde kalmaya devam ederken siz istediğinizi alamayacak olan zavallılar profiline geçiyorsunuz. Gerçekten bunu düşündünüz mü? Bir an içinde olsun sizden cheer koparmak için her şeyi yapabilecek adamlardan birisi olabileceğimi düşündünüz mü ha? Söylesenize neden bunu yapayım? Neden kazandığım onca başarıya rağmen beni boo lamaya devam eden bir topluluğun gözüne girmek için yırtınayım? Siz ahmakların ne düşündüğü umrumda bile değil! Biliyor musunuz? Bir kaç dakikalığına da olsa beni destekliyor olmanız miğdemi bulandırdı. Bir an bu ringin ortasına kusacağımı zannettim çünkü sizden daha kaliteli bir topluluğun desteğini almış birisi olarak sizin desteğiniz gözümde bir miğde bulantısından öteye gitmiyor. Hepiniz ahmaksınız, hepiniz zavallısınız ve ne yaparsanız yapın benim gözümde hep aynı ahmak topluluk olarak kalacaksınız. Siz ise bana karşı hiç bir zaman bu kadar net olamayacaksınız. Çünkü her zaman benden nefret etmeyi isteyeceksiniz ancak ne siz ne de bu isteğiniz asla bana hayranlıkla bakmanıza engel olamayacak. Çünkü ben ertesi gün bir öncekinden daha mükemmelini yapmış olacağım. Bana saygı duyma konusunda hiç bir zaman kendinize karşı koyamayacaksınız. Çünkü siz zavallıların benim karşımda net bir duruş sergilemesi her zaman imkansız olmuştur. Öyleyse şimdi beni boolamaya devam edin. Evet durmayın! Siz bunu yapmaya devam edince benim ansızın bir şovun main eventinde çıkagelip şovu baştan sona çalmış olmam yok sayılacakmış gibi devam edin. Sizi bir bataklık faresinden ve saçlarını inek tükürüğüyle kenara yatırmış bir mankafadan kurtarmış olmam gerçeği yok sayılacakmış gibi devam edin... 

(BOOOO)

İsterseniz sayınızı iki katına çıkarın ve beni yuhalamaya kaldığınız yerden devam edin, yine de yuhalamaktan öteye gidemeyeceksiniz. Çünkü kıçınızı yırtmak ve kabullenmektenten başka seçeneğiniz yok. Asla da olmayacak. Çünkü ben The Miz'im. Ve beeen.... HAAARİKAYIIIIMMMM!!!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Why I'm The Main Event?
1 sayfadaki 1 sayfası