PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İstisna pt.2

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: İstisna pt.2    C.tesi 11 Ağus. 2018, 00:48

...
Kardeşim,
Mektubun beni gayet mutlu etti. Sana söylemek istediğim çok şey var elbette, ama bu parşömene kesinlikle sığmayacak. Dünya'nın tüm kalemleri bir araya gelse, dilden çıkanın duygusunu asla veremeyecek. Seni çok özledim. Açıkça bunu yazmak bazı prensiplerime aykırı elbette ama ailemden birisisin ve bir parçamsın. Kanatlarını geri alacaksın bir gün, buna inancım tam. Seni ziyaret etmek isterdim, burada bir görevim olmasaydı. Bir gün, diyorum yine, göz göze geleceğiz. Kendine çok iyi bakmanı istiyorum.
Bray.
...

Bray,
Seni 2 gün sonra, Ay'ın en tepede ve en görkemli olduğu zamanda ziyaret edebileceğimi söylediler. Benimle annemizin olduğu yerde buluşur musun?
....

Soğuk kemiklerin üzerinden binlerce kere geçmiş olan rüzgar tekrar Bray'ın saçlarının arasından dalgalandı. Lilith'in mektubuna cevap vermek yerine onu tam bahsettiği yerde beklemeyi tercih etti, çünkü izin verseler de vermeseler de geleceğini biliyordu. Tam ay Dolunay haline geçtiği anda, kemiklerin üzerinde bir yaprak dalgası birikti ve aynı anda hışırdadılar. Yapraklar bir çember şeklini aldı ve içindeki kırmızı bir ışıktan zayıf, beyaz görünümlü bir kız çıktı. Çıkar çıkmaz da ağzından bazı sözler döküldü.
"Kardeşim..."

Bray ona doğru yürüdü ve kollarının arasına aldı. Ellerini sırtında kocaman 2 büyük yarık hissetti ve kanatlarının tam koparıldığı yere değince aniden ürperip geri çekildi. Sonra da kızın yüzünü elleri arasına aldı.

"Dünya'ya tekrar hoş geldin."

Kızın gözleri kırmızı, teni beyazdı ve gayet zayıftı. Bitkin görünüyordu.

"Tekrar ormanın huzurunu duymak kadar güzel bir şey yok."

Bray gülümsedi. Lilith geçip bir kayanın üzerine oturdu ve bir süre hiç konuşmadılar.

"Kanatların için üzgünüm."

"Neden üzgünsün? Olan oldu."

"Senin olmayan bir suçu üzerine aldın ve düşürüldün. Benim kalbimde yıllardır bir yara olarak kaldı. Beni sana ulaştırmadılar."

"Bray, şunu unutma. Hizmetkar sevgisini asla eksik etmez ve sevgi sadece birini görerek var olmaz. Senin kalbinde benim sevgim var ise, O senin kalbindeki sevgiyi de benim kalbime mühürlemiştir. Onu oradan hiç bir varlık silemez. Ben seni hep hissediyordum. Hiç kendini kötü hissetmeni istemiyorum. Beni seviyorsan böyle yaparsın."
"Elbette ki..."

Bir süre susuyorlar tekrar.

"Bray..."

"Evet?"

"Savaşçı ile dövüşmeyeceksin, değil mi?"

Kızın yüzündeki endişeli ifadeyi dikkatlice süzdü Bray.

"Hayır. Benimle yüzleşecek kadar asla güçlü olmadı. Sadece birilerini kullanıyor."

"Milizxan tahmin ettiğinden çok daha güçlü, Bray. Onu defalarca gördüm. Kullandığı insanları ne hale getirdiğini de gördüm. Neden Ay ona hiç bir şey yapmıyor?"

"Ay'ın Efendisi hepimizi yaratan, O'nu da bir sebepten yarattı. Benimle mücadele etmek için."

"Neden bir aile olamıyoruz? Annem, sen ve ben, tekrar Vitruvius'ta yaşayabiliriz. Lütfen... bırak bu işleri, evimize dönelim. Ay'ın Hizmetkarı olacak bir çok delikanlı var. "

"Deamethia'ya bir borcum var."

O'nun ismi.

Ay'ın Efendisi.

Yaratan.

"O eminim anlayışla karşılar. Lütfen Bray... bırak artık."

"Üzgünüm. O'na borcumu ödediğimde serbest kalacağım. "
...

Ne olacak sence? Pes edeceğimi mi sanıyorsun? Bu kadar kolay mı olacak? Hayattaki problemlerine bir sandalye ile vurup, eline mikrofonu alıp onu ezerek elde ettiğin tutku, adrenalin ve hoşnutluk yerini zamanla korku, öfke ve çaresizliğe bıraktığında ne yapacaksın? Hangi milyon dolarlık çerçevenin arkasına kaçacaksın? Soruların senin beyninin her kıvrımını dolduracak. Kimseye yalvaramayacaksın. Kimse seni kurtarmaya gelmeyecek. İnsanlığın içinden kancalar ile çekilip alınacak.
Hainliğin bir cezası var. Arkadan bıçaklamanın da iki. Senin için özel hesap, bu da üç. Peki... Hiç merak etme. Sana en güzel şekilde cevabımı veriyorum. İstediğini söyle, afkur, dinlemiyorum. Kişiliğin pislenmiş, dokunamıyorum. Sevgisiz büyümüşsün, itilip kakılmışsın, hor görülmüşsün. Şanslısın, buraya kadar gelmişsin. Yolunun sonu burası, genç adam. Tarihin acımasız sayfaları bir kimliksizi daha içine hapsetmek için açlıkla bekliyor.

Abigail'i dinledin mi? O'nun ipeksi sesini? Bir annenin en güzel duygularıdır o sesin kaynağı. Sonsuza kadar sevdiği evladına, bir rahatlık duyurması için çağırdığı bir türkünün kaynağı. Senin neyin var? Dayanabilecek hiç bir şeyin yok... Ait olduğun her şeyin bir çırpıda yok olacağını ne kadar reddetsen de biliyorsun. Ah, sevgili dostum. Sana acıyorum. Ben bir Hizmetkar olsam da, benim altımdasın. Sana yapacağımın daha yüzde ellisini düşünmüyorum.

Adımlarını dikkatli at. Gözlerinle dikkatli bak. Konuşurken kelimelerini seç. Günlerini dolu yaşa. Bir fikrin olsun, bir amacın. Bir hayalin. Bir aynanın arkasına saklanma. Yumruğu aynanın ortasına geçir, arkasında saklanan o yüreksizi tut ve gözlerinin içine bak. "Arkasına saklandığın hiç bir şey seni kurtaramayacak." Kurtarmadı da. Seni çözdüm. Kim olduğunu biliyorum, Mizanin. Nereye hizmet ettiğini de biliyorum.

Bunlar son sözlerim mi?

Daha önce söylemiştim son diye, değilmiş.

Bundan sonra da olmayacak.

Seni hatırlayan da olmayacak.

İstediğin kadar konuşabilirsin, dostum.

Kulaklarım seni asla duymayacak.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İstisna pt.2
1 sayfadaki 1 sayfası