PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

emircanı kelinden brayı götünden mizin karısını siktim

YazarMesaj
Money
Admin
Admin

REP Puanı : 30

MesajKonu: emircanı kelinden brayı götünden mizin karısını siktim   C.tesi 11 Ağus. 2018, 12:55

CM Punk kemeriyle arka alanda gezinirken röportaj için onu sıkıştırıyorlar ve sinirlenerek
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CM Punk:Evet neler söylememi istiyorsun .. Bray Wyatt'a öfke kusmamı mı The Miz'e gözdağı vermemimi boşnak saksosumu ne ? İzle ve gör geliyorum PWE beni bekle.Kirli çamaşırları gözler önüne sermemi mi ? Bekleyin görün gerçekler geliyor.

Kameralar ringe çevriliyor.

This Fire Burns !

Şampiyon burada !

Kendine gelen chantleri dinlemek için köşede bir müddet bekliyor.

Oda gaza geliyor ve seyircilere katılıyor ve arena inliyor.

CM Punk seyircilere konuşucam susun dercesine mikrofonu kaldırıyor.

CM Punk:Kısa bir zaman aralığı içerisinde bir sürü farklı yüzlerle ve farklı tarzdaki adamlarla karşılaşmak zorunda kaldım.Buraya ilk adım attığım günden beri bir sürü kendini bilmez insanlara gerçekte kendilerinin ne olduğunu hangi seviyede olduğunu kafalarına vura vura bazen kıçlarını tekmeleye tekmeleye gösterdim.Ve bunu yaptığım kişiler her zaman şirketin önde gelen isimleriydi.CM Punk her zaman kendisini en iyi sanan insanlara gerçeği bir tokat gibi yüzlerine vurup onları uykuya göndermiştir.Ve başarılı olmuştur kanıtın ne diye içinden geçirenlere 3 kere gördüğünüz bu kemeri şirketin en prestijli kemerini kazandım ve istediğim kadar korudum.İlk kazandığımda en uzun süreli reign rekorunu kırmıştım.İkincisinde ise yine gerçekleri bazılarının bi yerlerine soka soka gösterip bu şirketten kendi isteğimle gitmiştim.Şimdi kendi isteğimle geldim ve bu kemeri yine istediğim için kazandım.Şuanki ünvan sahiplerinden Sheamus'ı yendim.Kendisi yürekli ve sert bir adam ama bazen bunlar yeterli olmayabiliyor.Gözü kendi seviyesinin üstündeydi en tepeye gözünü dikmişti ama orada çoktan biri tahtına kurulup oturmuştu işte o adam benim ve Sheamus'ı defettim.Şuan kendisi gerçek seviyesinde güreşiyor.Ne kadar iyi olsanda burası  okyanus ve burada küçüklere yer yok.Jeff Hardy'de kendini bu  okyanusta hayatta kalabilecek kadar büyük sandı ama öyle değildi hiçte olmamıştı.Sadece kendini kandırıyordu başından sonuna kadar kendiside beni yenemeyeceğini bu kemere ulaşamayacağını biliyordu ve gerçekler meydana çıktığında kaçıp gitti.Aranızda Jeff Hardy'i görebilen varmı ? Kendisi ölümsüzüm çok iyiyim diye ahkam kesiyordu ama galiba yine bir köşede otlanıyor haplanıyor umarım  bu sefer ağaç yerine bir insana çarpmaz ve hasarlar vermez.Bu sefer hapishaneden çıkamaz ve o rezalet güreşini kimseye gösteremez.Size şu ana kadar söylediğim herşeyi gerçekleştirdim.Sheamus yeteri kadar büyük değil dedim onu yenip sizlere gösterdim Jeff Hardy kendini kandıran kandırıkçı korkağın teki benle başa çıkamaz dedim ve yok oldu gitti.Şimdi size söylüyorum iyi dinleyin Bray Wyatt ve The Miz sizin için geldim anlıyormusunuz ? Bundan sonra resmi olarak siz ikiniz benim rakibim ve benim için tehditsiniz çünkü benim kemerime benim saltanatıma dil uzattınız hemde resmi olarak maç hakkı doğmadan ve bu benim canımı aşırı derecede sıkıyor.Title shot almak bu kadar kolay olduğunu bilseydim bende salak gibi Sheamus ve Jeff Hardy ile karşılaşmazdım.Bedevi Bray Wyatt gibi maçlara damlardım bir iki 2.sınıf hikaye kitabından satırlar okurdum sizleri büyülerdim.The Miz gibi maça karışıp BEN MÜKEMMEL BİR YAVŞAĞIM DİYE BÖĞÜRÜRDÜM.Sizler bu kemeri taşımayı haketmiyorsunuz.Biraz torpille biraz gazla karşıma çıkma hakkı kazandınız ama buranın geri dönüşü yok.Eğer bu andan itibaren bana karşı kaybederseniz kimse sizi ciddiye bile almayacak.Backstagede dolaşırken yüzünüze bile bakmıcaklar.Görevliler sizle ropörtaj  bile yapmayacaklar.Sizler dönüşü olmayan yola girdiniz ve yolun kontrolü tamamen elimde ben git demediğim sürece yerinizde zıplar durursunuz.Bray Wyatt gibi kendimi olmayan biri gibi tanıtmayacağım kendimi supernatural biri olarakta göstermiyeceğim ben neysem onu söylüyorum ve tekrar söylüyorum ben en iyisiyim.Bu şirketin şampiyonuyum ve öyle kalacağım.Arkamda pelerin ve süper güçlerim yok ama Bray Wyatt ve The Miz'i yenmem için onlarada ihtiyacım yok.Pataklama zamanı başladığını gösterdiğim anlar tarife belli ben zirvede devam onlar tırmalamaya devam.Bray Wyatt hayatta her zaman bir denge olması gerektiğini söylüyor ve doğru söylüyor.Sizler avcı olarak kendinizden küçükleri yediniz kendinizi büyük sandınız ama sizden büyük biri var ve o benim.Avcı benim sizler avsınız ne kadar kaçsanız bile sonunda paramparça olacaksınız.Ve sizler benim bundan sonra ne diyeceğimi çok iyi biliyorsunuz.I AM THE BEST WRESTLER İN THE WORLD ! Bray Wyatt ve The Miz beni izlediğinizi ve büyük bir iştahla bana baktığınızı biliyorum ve direk yüzünüze söylüyorum BEN EN İYİSİYİM VE SİZLER BAŞARAMAYACAKSINIZ ! Benimle yüz yüze karşılaşabilecek kadar taşaklı değilsiniz.Özellikle sen The Miz benimle normal ve aynı koşullarda karşılaşabilecek kadar taşaklı değilsin.Kemer ortada olursa karşımda kim olursa olsun şartlar ne olursa olsun gidin sorun benden öncekilere benden daha serti benden daha sadisti ve benden daha tehlikelisi yoktur.Bu şirketi ve bu kemeri umursuyorum ve şuandan itibaren tüm odağım bu kemerde ve benim saltanatımda onu korumak için ne gerekiyorsa yapacağım konusunda yemin ederim.Gerekirse sizlerin kemiklerinizi kırarım gerekirse kendiminkilerinide ama günün sonunda sizler yerdeyken ben zaferimi kutluyor olacağım ve halen şampiyon CM Punk diye anonsu duyacaksınız.Ve herzamanki gibi gerçekler yüzünüze vurulacak hemde hiç acımadan.Neye mal olursa olsun benden ne gidecek olursa olsun gerekirse Bray Wyatt'ın şişme balondan olan gezegenine girip onu götten sabaha sikerim gerekirse The Miz'in götünü indirmek için yatak odasına girip sabaha kadar Maryse'i sikerim.Gerekirse bu kemeri korumak için ölürüm.Ama sizin gibi sahte kişiliklere bu kemeri ve şirketi bırakmam.İkinizide devireceğim.PWE Tarihinin 1 numaralı insanı olduğunu sanan The Miz gerçek PWE Tarihinin 1 numarası ile karşılaşma şerefine nail oldun ve orgazm yaşamalısınki seni sikime taktım.Ama senin için üzgünüm Gerçeği yer altına bile gömsen içinede gömsen o yine büyüyerek patlayacak ve herşeyi yok edecek.Yani bir anda yok olacaksın sana yazık olacak.Seni aynı Jeff Hardy gibi uyarıyorum yolumdan çekil başka şeylere odaklan.Talk Show yap oyunculuğa devam et ama bu ringte asla en iyisiyim diye gezme.Sen kendi iradenle bu ringe gelip benim karşıma çıkabilecek birisi değilsin karının gözüne girmeyemi çalışıyorsun yoksa paran bitti ve PWE kadrosundaki palyaço kadrosuna girişmi yaptın ? Sizler ne kadar benim tarihin en iyisi olduğum gerçeğini karartmaya çalışsanızda gerçekler hiçbir zaman sönmez.Beni kandıramazsın beni diğerlerinden sanma ben insanın içinde ne olduğunu bilirim anlarım ve sen en iyisi olabilecek birisi değilsin.Bray Wyatt sende bu kemeri taşıyabilecek biri değilsin sen kendi yarattığın saçma salak şişirilmiş dünyanda gezen aptalın tekisin.Kemeri koruyunca elinden oyuncağı alınmış bebek gibi ortada kalıcaksın sonunda delirip sikilmiş sıpası ortalığa koşuşturacaksın başkalarının ayağına dolanacaksın onlarda seni bir tekmeyle buradan dışarı atacaklar.Burası PWE .. Kaybedenler unutulur.En iyiler ise herzaman dimdik ayaktadır aynı şimdiki gibi izleyin ve görün.

RPG:
 Current PWE Champion 3 Time (CM Punk)
Former Wildcard Champion (Conor McGregor)
Former Intercontinental Champion (Daniel Bryan)
Former Hardcore Champion (Kevin Owens)
PWE Slammy Awards - Yılın Promosu ( CM Punk)
Ayın Promosu (3) (CM Punk)
Ayın Promo Üstadı (2)

emircanı kelinden brayı götünden mizin karısını siktim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bi En'ler yüzünden arkadaşlığım bozuldu..
» Garip benzerlik, karışan kafalar