PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Face the Fact #2

YazarMesaj
TheRebel
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: Face the Fact #2   Çarş. 15 Ağus. 2018, 03:34

Bir anda ''Face the Fact'' duyuluyor ve Curt Hawkins uzun zamansonra ringe geri dönüyor. 

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ardından ringe doğru ilerliyor. Ve Görevliden Mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

https://i.servimg.com/u/f12/19/94/75/72/96010.jpg

''Uzun zamandır yoktumçünkü burada ki insanların kendini nasıl avuttuklarını görmek istedim. Onlar birbirleri ile güreştikten sonra ringe çıkıp size vaatler sunup kendini övüp gidiyorlar. Fakat ben burada onların yaptığı aptalca konuşmalardan yapmayacağım burada hem sizlere hemde arka alanda ki insanları gerçekleri söyleyeceğim! 
Aptalca hayallerinizi unutun artık dünya hayatınıza ciddi bir şekilde bakın ve ne kadar da acınası bir durumda olduğunuzu görün. Endüstri , gelecek , şirketin yüzü benim. Buna ister inanın ister inanmayın yakında inanmak zorunda kalacaksınız çünkü ben yaşayan en muhteşem adamım Hikaye gibi bir hayatım oldu buralara kadar tırnaklarım ile buralara kadar geldim. Burada ki insanlar benim geldiğim yerde güreşmiş olsalardı şu an hayatta olamazlardı.(BOO) Hayır sakın kendimi yüceltmeye çalıştığımı düşünmeyin ben gerçekleri size söylüyorum ve bunları yüz üstüne çıkaracağım! 

(Bir süre bekler ve devam eder)
Avucumun üzerinde her gün gelişmekle yükümlü olan yaşamının bu şirketle birlikte ne kadar aşağılara sürüklendiğinden haberiniz yok. Televizyonlar da gülen suratlara bıraktığınız kahkahaların altında o kahkahaları sizin üzerinize boşaltan servet sahipleri eminim o hayal gücünüzün ulaşmakta zorluk çekeceği pencereler içinde dolaşıyordur. Milyarderlik kişiliğini aptal paragöz arkadaşlarına kaptıran Vincent K. Mcmahon belkide şuan milyoner konumunda yer alıyorsa şirketindeki kahkahaları yanlış yerde yanlış pencerelerde yaşadığı içindir. Ben bu şirkette bulunduğumdan beri o komutları sizin elinize veren kişiydim. Size bakış açısını kazandıran en işe yarar adam yerine işe yarar adamları besleyen güçlü mikrofondum. Artık geçmiş zaman eklerini kullanarak buraya sözlerimi bırakıyorum çünkü bu şirket herkese geleceğin kapısını açarak onları birer geçmişe çevirdi; aynı benim gibi. Bu şirketin harcama listesindeki uzunluk Colt Cabana'nın dropkick yapmak için zıpladığı enden daha fazla. Aralarındaki tek fark Colt Cabana durumu iyi idare edebiliyor fakat bu şirket durumu idare etmek yerine güçsüz kişilerin ellerine bırarak onların boşlattığı taraftan uçurumun ardında tek tekerlek ile yoluna devam ediyor. Artık o tekerleğin sarsılmadan ilerlemesini sağlamak için üç tekerlek olmaktan yoruldum. Artık buranın asıl sahibiyim çünkü ben Curt Hawkinsim. Saydam olmayı tercih eden ve bulunduğu kabın şeklini alan insanlar yerine tek ve yeke sahibim.''

diyor ve Arka alana gidiyor.

Face the Fact #2
1 sayfadaki 1 sayfası