PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Reality

YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Reality   Çarş. 15 Ağus. 2018, 15:26

Sami Callihan'ın müziği duyuluyor!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sami Callihan ringe giriyor. Seyircilerin bir kısmı yuhalarken bir kısmı Callihanı destekliyor.

Seyircilerin reaksiyonunu umursamadan mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Callihan: Şu an bu ringe girdiğim için arka alanda endişeli olan insanlar olduğunu tahmin edebiliyorum. Dolph, şu an bu ringde bulunmamdan dolayı epey tedirgin olduğunu belli etmemek için bu ringe girmediğini tahmin edebiliyorum. İşin en iyisini yapmak istediğini de tahmin edebiliyorum ama yaptığın tek şey beni ringden uzak tutmaya çalışmak. Ne zaman ringde bir konuşma yapmak istesem beni ringden hep uzak tuttun, maçımı yapıp gitmem için elinden geleni yaptın. Senden izin istemiyorum ve emin ol arka alanda bana söyleyeceklerin sikimde bile değil.

Callihan: İyi veya kötü olmak umurumda değil, ben kendimce doğru olanı yapmaktan yanayım. Birilerini uzun süre boyunca kamera arkasında bırakmak gibi. Vaktin doldu ve emin ol son vakitlerin hayal ettiğin gibi huzurlu olmayacak. Buraya yapacaklarımdan bahsetmeye veya kin tutan insanlara saygı gösterdiğimi söylemeye de gelmedim. Ne yaptığımı bilen bir insanım, çevremdeki yorumları kendi fikirlerimin gerisinde tutarım. Peki neden bu ringde konuşma yaptığımı merak ediyorsunuz tabii. Sadece bir farkı görmenizi istiyorum. Biliyorum o da ringe gelip bir şeyler zırvalayacak ama onun zırvalamaları korkusu olacak. Buraya sizlere karşı son kez konuşuyormuş gibi hissetmediğimi göstermeye geldim. Kendimden ne kadar emin olduğumu ve her zamanki gibi kazanmak istediğimi göstermeye geldim. Değiştiğimi söyleyen insanlara hala güreş için canımı verebileceğimi gösterdim. Değişmedim, sadece değişen insanlara eskiden kim olduklarını öğrettim. 

Callihan: İhanetim bir başkalarını planı değildi veya bir başkasının tahmin edebileceği bir şey de değildi, açıkçası ben bunu ihanet olarak değerlendirmesem bile bazı insanlar kendini akıllı zannetmeyi seviyor. Zirvede bırakmak varken kendini rezil etmek için dönen insanlar kafasında istediği senaryoyu yazabilir. Daha önce çok kavga ettik, bu durum aramızda yaşadığımız tartışmalardan kaynaklı değildi. Birilerinin kendini unutacak kadar değişmesiydi. "Sizde kimsiniz?" demeden önce kendini tanımayı öğren veya değişiminin farkına varıp konuşmalarını kafanda tasarla.

Callihan: Döngüden bahseden birisi de vardı evet. Burayı hala eskisi gibi zannedip herkesi hafife alan. Sırf bana yenildiği için kemer şansı alan ve kemer maçında şansı yaver giden birisi. Döngün nasıl gidiyor? normal şovda maç kazanabilecek misin? Peki ya o Japon'a ne oldu? Geldiği yere geri mi döndü? Ben hala buradayım, ne olursa olsun burada olmaya devam edeceğim. Bunca defalarca şirkete ara veren isimlerin aksine ben hep buradaydım. Kendimi bir sonraki zorluğa adapte edebildim. Sürekli performansında gerileme gösteren bir güreşçi için konuşursak, sırf ilk zamanlarında çok iyi başarı gösterdiğin için şanslar elde edip başarısız olmak senin için ağır oluyordur. Bir sonraki zorlukta ne yapacaksın? Ben Dean Ambrose'um mu diyeceksin? O zorluğu görmene imkan kalmadan seni postalamış olmama dua edeceksin.

Callihan: Korktuğunu görmek benim için harika bir his olacak, ringde ikimizin son kez karşılaşması olacak. Kaybetmek bir ihtimaldir ama ne olursa olsun her zorluğa adapte olabilen birisi için bu maç tek sonuçludur. Korkak insanların kararları olmasaydı seni bu ringde bekleyebilirdim ama biliyorsun siktiğimin bazı zorunlulukları yüzünden birbirimize yaklaşamıyoruz bile. Ama benim için sorun değil, korktuğunu görmek için biraz daha bekleyebilirim.
Der ve ringi terk eder.

mkk:

Reality
1 sayfadaki 1 sayfası