PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

About to save PWE

YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: About to save PWE   Çarş. 15 Ağus. 2018, 17:21

Gallantry devam ederken United States şampiyonu Drew McIntyre ringdedir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir süre kendisine gelen karışık tepkileri dinler.

JBL: Drew McIntyre geçtiğimiz haftalarda Chris Jericho'yu yenip United States kemerini kazanmıştı, fakat şimdi kemerini korumak için tekrar bir mücadeleye girmek üzere.

Eğer beni yakından dinliyorsanız, size daha önce bir listeden bahsettiğimi hatırlarsınız. Bu liste Chris Jericho ile başlamıştı fakat Chris Jericho ile bitmeyecek. Arka alandaki birçok superstar o listeye isimlerini yazdırmak için birbirleriyle yarışıyorlar ve en sonunda biri gelip kendini, size, PWE Universe'e kanıtlamak için Drew McIntyre'ın karşısına çıkmak istiyor. Bu omzumda görmüş olduğunuz şampiyonluğun beni bir hedef yaptığının farkındayım. Fakat ben, elimde bulundurduğum materyaller için hedef alınacak biri değilim. Benim bir hedef olmam için bu kemeri taşımama gerek yok. (kemeri elinden bırakır) (cheer) Drew McIntyre ismi zaten beni bir hedef haline getiriyor ki bu ismi nerede ararsanız arayın karşınıza çıkacak sonuçlar her zaman pozitif yönde olacaktır. Eğer ki biri bu ismi kötü tanımlıyorsa bilin ki o kişi Drew McIntyre tarafından hastanelik edilmiştir. Eleştiriler, çamur atmalar, leke sürmeler. Bunlar her zaman en iyiler tarafından işitilmiştir, fakat ben işitmedim. Onlardan o kadar yukarıdayım ki onların sesi bana ulaşamıyor. (cheer) Şu ana kadar size bu konuda söylediklerimse sadece... dedikodular. Bu da onları olduklarından daha küçük gösteriyor. Büyük insanlar birbirleriyle fikirleri, orta insanlar birbirleriyle olayları, küçük insanlarsa birbirleriyle öbür insanları tartışırlar. Ve gözlemleyebildiğim kadarıyla uğraşmak zorunda kaldığım insanların tümünün ağzında yer edinmişim. "Drew McIntyre'ı yenip United States şampiyonu olacağım." Bu bana sadece tehditin ne kadar küçük olduğunu ve ne kadar umursamam gerektiğini gösteriyor Curt.

Benim şu an yapmış olduğum iş bu şirketi gece gündüz demeden taşımak. Ben PWE isminin bir anlam ifade etmesini sağlamaya çalışıyorum. United States kemerinin (kemeri yerden alır) bir prestije sahip olmasını sağlıyorum. (cheer) Çünkü beraber çalıştığım eski iş arkadaşlarım da biliyor ki, el attığım her alanın yeni bir anlamı var, yeni bir değeri var. Şu an onlar neden daha iyi yerlerde hiç düşündünüz mü? Drew McIntyre ile daha önce paylaşmış oldukları bir ring var. Ve sizlere söylediğim gibi, ben PWE'nin istediği değil, PWE'nin çaresizce ihtiyacı olan kişiyim. Ve bu durumda da PWE'yi şekillendiren ben ve benim ismim olacak. Arka alanda bu şirketin yüzü olabileceğini düşünen sürüyle insan var. Üzgünüm arkadaşlar, iyi olabilirsiniz fakat sizin bu konuda hiçbir şansınız yok. Bu konuda sizi suçlamıyorum, sadece yanlış zamanda yanlış yerdesiniz. Çünkü bu yıl Drew McIntyre'ın yılı, bu yıl PWE'nin yılı ve sizin spot ışığını çalmanıza izin vermeyeceğim. Sizin, PWE ismini kötüye çıkarmanıza izin vermeyeceğim. Sizin, United States kemerini aşağıya çekmenize izin vermeyeceğim çünkü PWE kemeri şu an şaka gibi olanlar insanların arasında gelip gidiyor! Tension! brandinin sunduğu en prestijli şampiyonluk PWE şampiyonluğu ve bu şampiyonluk basit bir kemerden başka hiçbir şey değil! Fakat merak etmeyin, oraya da geleceğim ve o kemeri bir altın parçası olarak bırakacağım. Benim bu şirketteki hedefim, onu bulduğumdan daha iyi bir biçimde bırakmak ve yıllar sonra profesyonel güreş dendiği zaman akıllara Drew McIntyre isminin gelmesi. Öbür türlü bu endüstriyi kurtarabilecek başka hiçbir şey yok. Ne Bray Wyatt'ın kehanetleri, ne CM Punk'ın uydurmuş olduğu haketmediği sıfatı, ne Miz'in Hollywood'dan çıkmış kıçı ne de Curt Hawkins'in size yalandan sattığı gerçekler! (cheer) Tek kurtuluş yolunuz, karşınızda görmüş olduğunuz adamdan geçiyor.

(Tekrardan Gallantry duyulur ve cheer eşliğinde United States şampiyonu Drew McIntyre arka alanın yolunu tutar.)

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

About to save PWE
1 sayfadaki 1 sayfası