PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

SARSINTI

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: SARSINTI   Çarş. 15 Ağus. 2018, 21:34

Kameralar ringe döndüğünde Sheamus elinde mikrofonla hazır vaziyette ekrana geliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus : Eğer Cuma günü kaybedeceğimi düşünen varsa hemen bu arenayı terketsin çünkü bugün bahsedeceğim şeyler onların direkt olarak beyinlerine bir mızrak gibi saplanacak! Her ne kadar haftalık şovlarda henüz galibiyet ile tanışamasam da, bunun önümüzdeki Cuma gününü etkileyecek hiçbir olumsuz yönü bulunmuyor. Aksine bu beni çok daha hırslı bir savaşçı kılığına sokuyor ki bunu daha evvel gördünüz, oluşturacağım sarsıntının etkisinden kurtulmak için yoğun çaba sarfetmek zorunda kalacaksınız. Sözlerime inanın. Asla büyük laf etmek gibi bir huyum yoktur bilirsiniz (!) Her zaman olduğu gibi yine gerçeklerden bahsediyorum. Geçtiğimiz hafta Cuma günü işler benim açımdan yolunda gitmedi. Çünkü düşmanını akıl oyunlarıyla bunaltmaya çalışan bir bunakla aynı köşede yer almak zorundaydım ve bunun sonucu bir hayli yıpratıcı oldu. Kendimi ikiye karşı bire hazırlamışken, rakiplerimi ortadan kaldırıp maçı kazanmaya odaklanmışken ortaya çıkan şahıs bütün çabalarımı yerle bir etti ve aptal bir yenilgiye maruz kaldım. Zaten Randy Orton beni başka türlü yenemezdi. Çünkü onun kapasitesi ancak bu kadarına yetiyor ve ben burada ne kadar boğazımı patlatıp iki çift etmeye çalışsam da biliyorum ki, Cuma günü gerçekleşecek olan kavga varolan bütün sözcüklerin ötesinde bir yerlerde olacak. Amacım bir kemer savunması değil fella. Amacım hiçbir zaman savunma olmadı zira. Zayıf olanlar savunma yapmak zorunda kalırlar ancak ben zayıf değilim. Ben güçlü olan tarafım ve savunma yapmak mecburiyetinde olan taraf kesinlikle ben değilim! Benim yapacağım şey, düşmanına karşı bütün gücünü ve cesaretini bir zırh gibi giyip ona karşı içinde oluşan kinden ve nefretten bir mızrak oluşturup onu savaş meydanına gömmek olacak! Çünkü herkes olmak için doğduğu kişi olmalı! Benim olmak için doğduğum kişi güçlü ve haşmetli bir savaşçıdır! Bu yüzden Cuma günü Randy Orton karşısında etten kemikten bir rakip beklerken büyük bir şoku, derin bir gaflet çukurunun içerisinde yaşayacak ve o çukurda onun yok oluşunu seyredeceğim! 

Sheamus : Koruduğum Şampiyonluk benim için gerçekten çok önemli. Çünkü bu benim şirkette ismimin yükselmeye başladığı dönemlerin bir tacıdır ve ben bu tacı kolay kolay kaybetmeyeceğim! Bazılarınızın gözlerinde endişe görüyorum. Kiminiz de sıkılmış ve bunalmış gözlerle beni süzüyorsunuz. Parasını ödediğiniz biletin sizin vicdanınızı rahatlatacak bir şova tekabül edip etmediği konusunda kararsızsınız. Şunu söylemeliyim ki, burada her hafta mükemmel şeyler beklemeyin. Çünkü gerçek olan şeyler her zaman eğlenceli olmayabiliyor. Fakat bakın ve örnek alın, çünkü ortaya koyamadığınız her bir özelliğiniz için büyük bedeller ödersiniz! Cesur olmazsanız ezilirsiniz. Akıllı olmazsanız, kullanılırsınız. En önemlisi, güçlü olmazsanız, yok olursunuz! Bu meydanda gerçekleştirdiğim herşeyin hayatınızda bir noktaya dokunması gerekiyor. Sizin buraya geliş amacınız sadece akrobatik hareketler ve heyecan dolu kavgalar olmamalı. Bahsettiğim herşey ama herşey, buradan çıkaracağınız derslerdir. Dost kazığını burada görürsünüz dostluğu değil. Zafere giden yolda herşeyin mübah olduğunu anlarsınız. Ve arkanıza baktığınızda kulağınıza kin ve nefret dolu sözcükler doluşuyorsa, doğru yoldasınız demektir! Çünkü siz ne kadar başarılı ve sarsılmaz olursanız, o kadar sevilmezsiniz! Kimse buraya arkadaşlık kurmak için gelmiyor emin olun. Herkes birilerini piyasaya yedirme peşinde. Çünkü kimsenin birisini yiyebilecek gücü yok! Ama benim var! Bu da geçmişte bıraktığım '' Kendisi için çalışır '' şeklinde profilden kaynaklıdır. Yoluma kimse çıkıp bana geçmişten dolayı hesap soramaz. Ya kazanmışımdır ya da kaybetmişimdir. Ama her girdiğim aksiyona muhakkak nokta koyarım. İşte fella, Cuma günü yine bir nokta koyacağım! Seni ne ortalığa, ne de bir başkasına bırakmadan kendim sileceğim ve taç uğruna kellesini uçurduğum bir başka kişi de sende olacaksın! Buna emin ol Randy Orton! Cuma akşamını bekle fella! Senin için burada olacağım! 

Mikrofonu bırakıp kemeriyle taunt atar. Ardından arka alana döner.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

SARSINTI
1 sayfadaki 1 sayfası