PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

bir parça hiçbirşeylik

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: bir parça hiçbirşeylik   Perş. 16 Ağus. 2018, 17:04

"The End" in ilk notaları duyulmaya başlıyor. Dean Ambrose'a karşı PWE Universe yarı yarıya bölünmüş diyebiliriz zira durumlar bir hayli karışık. Hızlı bir şekilde ringe giriyor Dean, mikrofon rica ediyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Crowdların dinmesini bekliyor, duracak gibi olmadığını farkediyor.

"Müsaadeniz ile."

Sessizlik sağlanıyor.

"Her akşam, her hafta aynı tantana. Buraya çıktığım için geriliyorsunuz saçmalıkları, arka alanda bu işe, bu oluşuma, bu insanlara sunduğumuz şovlara emek veren insanlara sallamalar. Basit, çok basit. Hiçbir zaman değişmeyeceksin çünkü bunun içinde doğdun. Bu şekilde varoldun. Seni bu koca dünyaya "The Callihan Death Machine" olarak sunduk ve olması gerektiği gibi insanlar senden çekindi. Buna güvenerek elini kolunu sallaya sallaya istediğini yapabileceğini düşünüyordun. Her çarpışmanda, her karşılaşmanda. Kameralar karşısına geçip afilli iki üç cümle kurup "zaman" kavramından bahsettiğin o konuşmalarını yapıp buna rağmen yeterli reaksiyonu alamadığın o savaşlarda durup aynaya baktın Samuel, döndün... Sami Callihan olduğunu içinden defalarca geçirdin ve ismin bu koca mekânlarda yankılandığında karşındaki kim olursa olsun damarlarından korku dolu kanlar hızla akıp geçecekti. Üzgünüm. Şimdi o kendini izlediğin boy aynasına en agresif biçiminle bir tekme salla ve paramparça et. Çünkü seni senden daha iyi bilenin karşısındasın ve inan buna, taşşaklarımı bile kıpırdatamıyorsun."

"Gelelim, en üst tondan bir feryat kopart çünkü vücut parçalarımızı teker teker kaybedeceğimiz bu uzun yolda ilk defa hesapların tutmuyor. İlk defa... Bu muharebeden zaferle ayrılacağından sen bile emin değilsin. Bunu fark etmek için insan sarrafı olmaya gerek yok, senin hamurunu ben yoğurdum. Switchblade'de, Mental Hospital'da, yanıbaşımdaydın ve ben bunu buradaki kimseye kanıtlamak zorunda da değilim. Bunu senin 'hatırlaman' yeterli. Bu yüzden lüks mamalarını uslu uslu yediğin o altın kabına artık pislemek gibi bir düşüncen varsa Sami Callihan, dünyanın en pahalı cinsi bile olsan ense etiketinde "Dean Ambrose" yazacak. İstersen kıçını yırt, bundan kaçamazsın. İyi veya kötü birisi olmak adına bir çaba göstermedim. Ne istediysem onu yaptım ve siz de duruma göre beni iyi veya kötü olarak değerlendirdiniz. Bu yüzden bu gece de takdiri size bırakacağım. Pro Wrestling Entertainment tekrardan dirilecekti hepimize olduğu gibi ona da telefon geldi. Objektiflik dışına çıkamayacağım için onun bu işe aşık olduğunu inkar edemem. Bu aksiyona aç olduğu için tabii ki uygun olursa 'topuklarını götüne vura vura' geldi. "

Bir süre duraksıyor, kendi kendine gülümsüyor ve sonrasında devam ediyor konuşmasına.

"PWE Evrenine her şeye rağmen hala burada olduğumu belirtmek adına bir konuşma yaptım ve bu konuşmada kendisine yer vermedim bile. Gel görelim 'haklı ihanet' mimarı Sami Callihan daha ilk konuşmasında "Benim dostum yok!" cümlesini kafamızın içine zorla da olsa kazıdı. Pekâla, aynı safta olmamız beni mutlu ederdi fakat bu cümleleri kurmuşsan "artık kendi yolumuza bakalım" ı da kaldırmak zorundasın. Üzgünüm çocuklar, duygusal olmaya gerek yok. Gerçekçi olursak bu koca şirkette kimsenin götünün dibine yapışmayacağım gibi Sami Callihan da beni istememişse, onun da götüne yapışmayacağım tabii ki. Uyanın, bu yüzden bu gece daha çok Jonathan Good olarak konuşuyorum. Umarım Samuel Alton french bulldog kulaklarını dikeltip bunları çok iyi dinliyordur çünkü siktiğimin ringinde tek bir oyun oynamaya dahi sabrım kalmadı."

"Benim dibimde takılmak yerine kendi işlerinle ilgilenirsen çok daha iyi şeyler başarabilirsin." fikrini göt deliğinden dinleyen eski dostum sırtıma fırlattığı o kör baltayı 'haklı' görmekte ısrarcıysa problem değil. Ben sendeki potansiyeli sana anlatmaya çalışıyordum Samuel fakat görünen o ki sen kendini kafanda bir kaniş olarak sabitlemişsin bile. Bu noktada sana hiçbir şekilde yardım edemem, önce minimum maaşla çalışan bir striptizci OLMADIĞINI kendin kabullen. Yoksa öyle miydin?"

"Sizlere bu olaylar silsilesinde haklı olduğumu anlatmaya falan çalışmıyorum. Neyin döndüğünü bilmenizi istiyorum hepsi bu. Zira ben suskunluğumu Skulls and Bones'a kadar koruyup açık unutulmuş çeneleri köklerinden kopartmayı tercih ederdim fakat mikrofonlar ellerden düşmediğinden dolayı kendimi açıklama gereği duydum, bu durum "birilerinin kendini unutması" ile alakalı bir durum değil. Bu durumun benim elde ettiğim başarılar ile de alakası yok. Dönüp bakarsak aynı sayıda unvan kazandık. Bildiğiniz üzere Sami Callihan ilk Universal Şampiyonu. Öylece kenara atabileceğiniz kadar basit bir kariyeri yok bu adamın. Bu durum düpedüz kıskançlıkla alakalı. Yanlış mıyım Samuel? aynı benim gibi altı tane unvan elde etmiş olmana rağmen PWE'nin her bir reklamında bir şekilde bulundum, posterlerde, fragmanlarda. Bizleri izleyen insanlardan sokakta on tanesini çevirsen sekizinin favorisi benim. Haftalık şov introları, PWE yeniden doğuş sürecinde ilk haftalık şovumuz Tension'u ben açtım sayılır. Peki kulaklarında şu an Michael Cole'un sesi yankılandı mı?"

"The End! PWE tarihinin kimilerine göre belki de en iyisi Dean Ambrose ringe ilerliyor. Girdiği gibi PWE kemerine göz atıyor. Ziggler onu izlerken Dean köşeden bir mikrofon çekiyor."  

(13 Temmuz 2018, PWE Tension Şovundan.)

"Tüm bunlar bana babamın hayrına verilmedi. Ben bu siktiğimin şirketine her şeyimi verdim. Bazen baş kaldırdım, saygısızlık yaptım, birilerinin suratına tükürdüm ama her şeyimi verdim. Bu güreşsever topluluğu memnun etmek adına her bir şeyi yaptım. Bu insanların benim için bağırdıkları da oldu, kibrimden öleceğimi söyledikleri de oldu ama bunu hep yaptım çünkü bu işi seviyorum. Sevdiğim mesleği icra etmek adına fedakarlıklar yapmam ve bunun haklı olarak karşılığını almam senin lügatında "değişmek" ise o zaman değiştim Samuel ama bu benim sözlüğümde "büyümek" kardeşim. İkimiz de dünkü çocuklar değiliz. Ben HWA tribünlerinde mısır satan çocuk değilim, sen de o ringde koşuşturan kilolu eleman değilsin. Yani en azından öyle olmamalısın artık. Kendi rotanı çizip insanların PWE ismini duyduklarında akla gelen ilk üç isimden biri olabileceğini söylemem sana neden bu kadar dokundu anlamış değilim ama ikimiz de birbirimizi yıllardır tartmıyor muyuz zaten? Ne olduğumuzu çok iyi biliyoruz. İdrak etmek zor değil. Girdiğin savaşlar seni tatmin etmemiş olsa ki artık büyük bir kavga istiyorsun. Seni anladım Samuel Alton ve hiç endişelenme, sana istediğini vereceğim. Çok kirleneceksin. Kemiklerin titreyecek ve bu kavga sonlandığında ikimiz de mutlu olacağız."

"Madem bu konuya bu kadar fazla takılan oldu öyleyse buna da değinelim. Savaşmaktan korkmuyorum, her savaşı kazanacağımı da söylemiyorum fakat birilerine kaş çatmak adına bir planım varsa içimde ufacık bile bir tereddüt olmuyor. Kim olursa olsun, o soyunma odasında sargılarımı bileklerime çektikten sonra o odayı terkederken Jonathan Good olmam bana yetiyor. Sikeyim Dean Ambrose'u. Hadi Samuel Alton! ardına tüm dünyayı al ve karşıma çık, kol kıllarımı bile kıpırdatamazsınız. Anladığım kadarıyla kendini buralardan gitme ihtimaline hazırlamışsın bile. Ben bu ihtimali düşünmedim. Düşünmeyeceğim de. Söylediğim gibi, bu kavga sonlandığında yıllardır beklediğin fakat bir türlü sana verilmeyen o tatmin olma hissini alacaksın. Yanıbaşında uzanıp 'bir katil gibi sırıtacağım' kafan ağır düşüncelerle dolu Samuel, hep böyle oldu fakat o maç sonlandığında zihninde dönecekleri çok iyi biliyorum."

"Bir parça hiçbirşeylik."

The End tekrardan duyulurken Dean Ambrose da mikrofonu bırakıp arka alana gidiyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

bir parça hiçbirşeylik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğa Bora Rap Parçaları