PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Skulls and Bones of Jeff Hardy

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Skulls and Bones of Jeff Hardy Empty
MesajKonu: Skulls and Bones of Jeff Hardy   Skulls and Bones of Jeff Hardy EmptyPerş. 16 Ağus. 2018, 19:41

Kameralar arka alana gidiyor ve Kevin Owens ekranlarımıza geliyor.

Skulls and Bones of Jeff Hardy Backstage%2BTalk

Kevin Owens: Bu Cuma akşamı PWE Skull and Bones da rakibim Jeff Hardy. Sizlere Jeff Hardy'ye yenebilirim nasıl yenerim gibi absürt şeyleri anlatmayacağım. Bunu yaparsam sizinde benim de canım sıkılır ve benim canımın sıkılmasını hiçbirimiz istemeyiz. Jeff Hardy'yi yeneceğimden %100 eminiz ve sizlere bunun ne kadar kolay olacağını anlatmak istiyorum bu akşam. İlk olarak, Jeff Hardy son beş senedir bir ölü. Ne başardı ? Hiçbir şey. Günümüzde ki güreş dünyasında kendine bir yer bulması bile bir mucize. Eğer ateist bir tanıdığınız varsa onlara Jeff Hardy'nin kariyeri gösterin. Sonra da benim bu söylediklerimi gösterin ve yapacakları ilk iş en yakın kiliseye koşup Tanrı'dan af dilemek ve vaftiz olmak olacaktır.

Kevin Owens duraksıyor ve bir kahkaha attıktan sonra tekrar konuşmaya başlıyor.

Kevin Owens: Kahkaha attığım için kusura bakmayın, normalde ciddi konuşmalar yaparken asla kahkaha atmam fakat Jeff Hardy gibi birisini ciddiye almak zor. Her zaman bir palyaço idi. Şu an ise kafasını sigara, alkol ve uyuşturucudan kaldıramayan bir palyaço. Bir PPV de maça çıkmasına nasıl izin verirler aklım almıyor. Bir spor etkiliğinde yer alabilecek sağlığa sahip olduğundan emin değilim. Belki de ülkenizin Sağlık Bakanlığı bunu araştırmalı. Ama kimi kandırıyorum, değil mi ? Sağlık söz konusu olunca Amerika Birleşik Devletleri dünyada ki en kötü sağlık hizmetleri sunan ülkelerin başında geliyor. O yüzden benim için bu maç çantada keklik olacak. Maçtan sonra hakemler ve sağlık ekipleri ise Jeff Hardy'den kalanları toplayacak, eğer bir şey kalırsa.

Kevin Owens ayağa kalkıyor ve oradan uzaklaşıyor, kameralar da kapanıyor.

Skulls and Bones of Jeff Hardy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE Skulls and Bones
» PWE Skulls And Bones *PRE-SHOW*
» Jeff Hardy Uyarıyor
» Jeff Hardy beats Jeff Jarrett 3 times in One night
» Jeff Hardy?