PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Soon, It'll All Make Sense

YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Soon, It'll All Make Sense Empty
MesajKonu: Soon, It'll All Make Sense   Soon, It'll All Make Sense EmptyC.tesi 18 Ağus. 2018, 02:32

beni en son gördüğünüzde sizlere dünyanın iki şeyden yıkılacağını söylemiştim. günü geldi ve sizlere söylediğim gibi: professional wrestling entertainment kapılarını kapattı. itiraf etmeliyim: bunun sonsuza kadar süreceğini düşünmekle hata etmişim....

...üzülmeyin, artık ucuz eğlencenize dokunmak gibi bir niyetim yok. ben sadece yapmadığım şeyleri yapmak, tatmadığım zevkleri tatmak için döndüm. bunu yapmak için de artık bazı şeylerin arkasına saklanmayacağım. şeytan kral? işkence departmanı? sikik sokuk vücut boyaları? irlandalı mitolojik isimler? onların süsleme ve makyajdan ibaret olduğunu hepiniz biliyordunuz.

onun yerine, sizlere ne olduğumu tüm çıplaklığımla göstereceğim. işim bittiğinde prince devitt'in vücut boyası sürmediği veya şeytanlar üzerine metafor kurmaya çalışmadığı zaman kim olduğunu göreceksiniz.

bunu beğenmeyeceğinizi söylememe gerek var mı?

geri döneli 3-4 saat olmadı ve hepiniz benden en az eskisi kadar nefret ediyorsunuz. sanki pwe'yi bir kez daha kapanmaya zorlamışım gibi. sami callihan'ın nerede olduğunu bilmiyorum. belki en yakın hastaneye kaldırmışlardır, belki de en yakın mezarlığa. umursamıyorum da. benim umursadığım tek bir şey var.

benim bir planım var.

ve bu plan tehlikeye girmeyecek.

yavaşça puzzle'ın parçaları yerine oturacak

ve her şey anlam ifade etmeye başlayacak.

01010011 01001111 01001111 01001110 

Soon, It'll All Make Sense
1 sayfadaki 1 sayfası