PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Let's Get This Straight

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli

REP Puanı : 26

MesajKonu: Let's Get This Straight   C.tesi 18 Ağus. 2018, 23:52

Seyirciler bir giriş beklerken birden titantron açılıyor ve Jeff Hardy'i görüyoruz karanlıklar içinde.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Buraya son zamanlarda yaşananlardan, aldığım galibiyetlerden konuşmak için çıkmadım çünkü son zamanlarda yaşananlar hakkında bir fikrim yok. Buraya sadece konuşmak için ve görevimi yerine getirmek için çıktım. Ben karanlıklar içindeyim. Karanlıkların elçisiyim. Burada bir görevim var ve bunu yerine getirmeye çalışıyorum. Yakın zamanda ringe çıkıp bir konuşma yapmadım ama ringe çıkıp dövüştüm ve kazandım. Misyonum buydu, kazanmaktı ve bunu başarı ile yerine getiriyorum. Ben Jeff Hardy'im ve gittiğim her yerde zirveye oynamak benim lanetim. PWE'de de zirveye oynuyorum. Bunu benden daha çok hak eden adamlar yok mu? Var ama ben zirveye oynuyorum üstelik bunu hak etmesem bile. Olması gereken bu. Jeff Hardy'e böyle saygı gösterebilirsiniz ve bunun için teşekkür ediyorum, bunu hak ediyorum. Etrafta dolanan vasıfsız adamların arasından sıyrılıp şampiyon olamadım bir türlü ve şimdi bunun için çabalıyorum. Bana gösterilen saygı yeterli değil ben bundan daha fazlasını hak ediyorum. Şimdi biraz diğer güreşçilere sallayacağım. Bray Wyatt'ın PWE şampiyonu olmasından daha kötü ne olabilir? Benim PWE'den ayrılmam olur büyük ihtimalle ya da CM Punk'ın tekrar kemeri kazanması olabilir. Hey o CM Punk değil mi? 2012'nin parlayan yıldızı ve ismi var. Bray Wyatt neden şampiyon oldu sanıyorsunuz? CM Punk olmasına izin verdiği için oldu. CM Punk'ın kim olduğunu, ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Dean Ambrose neden hala önemli spotları alıyor? Arkasında hala Triple H mi var? Sami Callihan'ı yenip onu PWE'den postaladı ama ben ikisinin de kaybetmesini isterdim. Bugün burada bir savaş var ve bu savaşın tanrısı benim. Bu savaşı yönetenler şu anda benim neden böyle konuştuğumu anlamaya çalışıyor belkide birazdan görüntüyü kapatırlar ama bu kimin umurunda? Ben önemli şeyler söylüyorum ve bu şirkette yıllar önce söylenmiş olması gereken şeyler olduğunu hepimiz biliyoruz. İnsanların Wrestlemania anlarını basit return hikayeleri ile çalmak, Seth Rollins'in, Jimmy Jacobs'un içinde bulunduğu deli saçması yönetim senaryoları, Dean Ambrose'u tavuk götünden çıkarcasına şampiyon olması.. Siktiğimin McIntyre'ını SHIELD'a alma fikri hangi salaktan çıktı? O dönemde şirketin önemli bir parçası olmadığım için sevinçliyim aksi taktirde her şovdan önce mide bulantısı hapı almak zorunda kalabilirdim. Bugün buraya son PPV maçımı kazanmış olarak çıkıyorum ama bununla gurur duymuyorum çünkü bunu kazanmak için hiçbir şey yapmadım. Şu an burada oturup beni izleyenler ve ekranı başındaki insanlar.. Sizler doğru şeyleri hak etmiyorsunuz çünkü istediğiniz şeyler hep yanlış şeyler. Triple H'in yanlış bir şey yaptığını düşünen var mı aranızda? Eminim vardır hatta çoğunuz onun birden ortaya çıkıp önemli bir şeylere el atmasına sinir olmuşsunuzdur. Belkide çoğunuz Ambrose onu yendiğinde heyecandan kendini falan sikmiştir sizler böyle aptal insanlarsınız. Triple H bu şirketin temel kolonlarından biriydi ve siz ve sizin türeviniz olan asalak sürüsü onun bu şirketten ayrılmasına, ortalıktan kaybolmasına sebep oldu ve şimdi PWE'in durumu ortada. Ne idüğü belirsiz başıboş bir sürü tarafından yönetilen bir şirketin içinde bir sağa bir sola savruluyorum ve hiç kimse beni bu bataklıktan kurtarmak için gelmiyor veya hiç kimse bana Hey Jeff, kendine gel burada ne yapıyorsun? Demiyor. Kendini Dünyanın en iyi güreşçisi zanneden birkaç akıl hastası ile bir binanın içine kapatılmış durumdayım. Hepsinin durumu vahim ve acı verici ama bu rüyadan da uyandırılmıyorlar. Onları uyandıracağım. Onlara burada sadece bir tane en iyinin olduğunu gösterene kadar hareket halinde olacağım. Her gün, her hafta bu şirket nerede olmamı isterse orada olacağım. Bu aptal sürülerini durduruna kadar, siz salaklar doğruları ve olması gerekenleri anlayana kadar burada olacağım ve sonra gideceğim. Şampiyonluk kazanmayı istesem bile o kadar da umurumda değil çünkü buradaki hedefim sizlere olması gerekenleri, olmanız gereken şekli göstermek ve bunu yapacağım. Sizler içi boş birer insan kılıfısınız ve her hafta burada bizim köyün yalancı çobanlarını dinleyip içinizi boş ve yalan şeylerle doldurmalarına izin veriyorsunuz ama artık doğruları dinleme ve doğruları kabullenme zamanı geldi. Ben Jeff Hardy'im ve buradayım.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Burada uzun uzun bir şeyler anlatıp konuşmasının onuncu dakikasında saçmalayan salaklardan olmaktansa kısa ve öz konuşup sonrasında kendi işime bakmayı tercih ettim her zaman ama hiçbir zaman iyi bir karşılık alamadım bunun sonucunda ve bu sefer de uzun konuşacağım. Uzun konuşacağım çünkü bu konuşmayı dinleyenler de az önce bahsettiğim boş konuşmaları seviyor gibiler. Burası bir güreş arenası ve burayı korku filmi sahneleri gibi kullanan aptallar var ve bu adamlar işin sonunda şampiyon olarak ringden ayrılıyorlar. Sorsanız buna karakter yansıtması derler ama bu bana göre sadece bir saçmalık. Karakter benim, güreşçi benim ve olması gerekeni yapan da benim. Size kötü adam olarak yansımamı isterseniz kötü adam olurum ve aynen şu an konuştuğum gibi konuşurum ya da tam tersi olur yüzünüze gülerim. Bu şirkete hangisi para kazandırıyorsa o olurum çünkü olması gereken budur ve hep bu kalacaktır. Burada böyle konuşup vaktimi boşa harcamak istemezdim ama bunu yapmak zorunda hissettim kendimi. Söylediklerime cevap verecek olanları uyarıyorum.. Sizin cevaplarınıza cevap vermeyeceğim çünkü biliyorum yine boş konuşacaksınız ve her cümlemde bir hata arayıp aleyhimde konuşacaksınız. Vaktinizi ve nefesinizi boşa harcamayıp işinize bakmanızı tavsiye ederim aksi taktirde Jeff Hardy başınıza bela olacak ve sizi attığınız her adımdan, söylediğiniz her kelimeden pişman edene kadar çabalayacaktır... Bu ilk ve tek uyarıdır. Devamı yoktur..

Jeff Hardy eli ile kamerayı yere indiriyor ve karanlık eşliğinde kameralar kapanıyor..

RPG:
The Immortal Jeff Hardy

RPG Başarıları

1 Time PWE Champion With Triple H & Roderick Strong
1 Time PWE TV Champion With Roderick Strong

Let's Get This Straight
1 sayfadaki 1 sayfası