PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bu Dağlarda Bağ Olmaz

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: Bu Dağlarda Bağ Olmaz   Paz 19 Ağus. 2018, 18:41

It's A Shame For They, Lost Their Head! 

PWE Intercontinental Champion The Celtic Warrior Sheamus! 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sheamus

Yine mükemmel bir zaferin ardından dolu dolu konuşmak üzere buradayım! PWE'nin bünyesi altında ancak parmakla gösterilecek kadar az adam vardır ki, bu kadar kendinden söz ettirebilsin. İşte fella, bunlardan birisi de şüphesiz benim! Kendini bir boka benzeten sünepeleri teker teker avlıyorum ve hepsinin '' kariyer '' adını verdikleri başarısızlıklarını adeta yüzlerine tokat gibi çarparak onları kendi benliklerinde işe yaramaz birer şarapçıya çeviriyorum. '' Fella, çok egoist bir konuşma yapıyorsun '' seslerini duyar gibiyim. Hayır! Ben egoist değilim! Her kim bana egoist diyorsa, küçük bir aynada kendisine baksın! Görüp görebilecekleri şeyler sınırlı olduğu için, hayatları boyunca iki elleriyle bir siki doğrultamadıkları için başarılı insanları egoist olarak görüyorlar. Yanılıyorlar. Bu zayıflığın ta kendisidir fella. Kesinlikle! Eğer zayıflıktan kurtulmak istiyorsanız kıçınızı kaldırıp kendinize en uygun işi bulmalısınız! Sözlerimi yanlış algılamayın. Genel bir hitaptan çok, yarası olanlara dokundurmak istiyorum. Herkesin kendi hayatına dair kurguları vardır elbette. Hiç olmazsa bile ertesi gün için küçücük bir plan kuruyor herkes öyle değil mi ? Peki işler yolunda gitmezse, ne yapacağını bilen insan sayısı ne kadardır sizce ? Bence çok yok. Şöyle bir bakıyorum ve düşünüyorum. Bu ortamda başarılı olmak aslında çok kolay. Bilinçsiz, emir almaya ve yönlendirilmeye muhtaç, öz güvensiz, hatta ve hatta beceriksiz insan sayısı o kadar çok ki.. Yapılması gereken şey sadece doğru adımları izlemek. Tıpkı benim izlediğim adımlar gibi.. Sözde PWE'nin demirbaşları şu an ne yapıyorlar biliyor musunuz ? Şu an burada olmayan Jimmy Jacobs, Seth Rollins, The Rock, Triple H, Christian.. Ve şu an burada olan Dean Ambrose, CM Punk, The Miz, Dolph Ziggler... Bu herifler için herşey yolunda gibi mi görünüyor ? Ya da onlar şu an mutlular mı ? Elbette hayır!! Hepsinin içerisinde kendilerini her daim takip edecek bir vicdan sorunu mevcut! Çünkü zamanında yedikleri hurmalar şu an onları güzelce tırmalıyorlar.. Kısa süreli aptal hayaller ve sırtlarından aldıkları gazla, hepsi birer kırlangıç gibi döne döne yere çakıldılar.. Zamanında çoğuna saygı duyuyordum fella.. En azından isimlerinden söz ettirmiş, kitleleri peşlerinden sürükleyebilmiş kişiler diye düşünüp saygıyı hakettiklerini kabul ediyordum. Ancak şu anda dönüp baktığım zaman, hiçbiri en ufak bir kırıntıyı dahi haketmiyor! Dean Ambrose'un Skulls And Bones şovunda ne hale düştüğünü görmediniz mi ? Bu dünya, rakibini nakavt etmişken, sadece son darbe kalmışken kendini yere bırakıp maçını, dolayısıyla karakterini satan birisini asla kaldıramaz! Bunun adı resmen fiyasko! 

İsterse 100 kere PWE Şampiyonu olsun! Hatta 60 değil 160 dakikalık bir kuralsız maçtan sağlam çıksın şu dakikadan itibaren Dean Ambrose ezik bir heriftir! On kere gidip gelmek çözüm olsaydı, burası huzur evine dönerdi ha ? The Rock gibi adım atmak nasıl olurdu peki ? Ben söyleyeyim fella, senede 2-3 kere ringe çıkıp, kendine üçüncü tekil şahıs muamelesi gösterecek kadar kendini aşağılayan bir dille, amacı sadece şaklabanlık olan bir yol düşünün.. Hemde senelerdir... Kendine düşman bellediği Jimmy Jacobs'tan başka bir alternatifi olmadı. Güzel bir noktaya geldik. Jimmy Jacobs.. Gerçeği söyleyip dürüst olmam gerekirse, ona saygım bir tık daha yukarıdaydı. Diğerlerine göre. Her ne kadar bir dönem onunla karşı saflarda yer almış olsak bile, yenilikçi olan herkes dinlenmeye değer kişilerdir. Tıpkı kısa bir süre bunu sürmüş olan Punk gibi. Ama sonra ? Jimmy Jacobs parlayan bir yıldız olmuşken ve idareyi tam anlamıyla bir diktaya çevirmişken hesap edemediği iç çöküş.. Şirkete darbeyle geldiysen acıman olmayacak ve iktidar asla gölge kabul etmez Bay Jacobs! Senin gölgen Seth Rollins oldu. Kazandığın tüm itibarı, Seth Rollins seninle WrestleMania'da maça çıkmak için seni adeta maymuna çevirdiği gece kaybettin! Artık geri dönüp bütün bunları yinelesen bile asla ciddiye alınmayacaksın! Sen bir firavundun. Ve her firavun kendi Musa'sı ile birlikte doğar. Sana Musa olan kişiyi çok uzakta arama! O kişi yine Seth Rollins oldu! Burnunun ucunu bile göremeyecek kadar kördün zira! The Miz, CM Punk, Dolph Ziggler.. Şirketin bir dönemini işgal etmeye çalışan herifler! Buna o kadar çok gülüyorum ki fella.. The Miz gibi bir herif bile PWE'nin bir numaralı şampiyonu olabildi! Hemde benim bulundğum bir ringte! Gaflete düşmüş olabilirim, düşmanım hiçbir zaman tek olmadı. Ve hiçbir düşmanım dürüst değildi hepsi hileci yobazlardı! Ziggler tarafından sakatlandım mesela.. Bu isimleri saydım çünkü bu isimler PWE'nin başlangıcından itibaren posterlerden inmeyen kişilerdi. Bir kısmı hala öyle! Ancak anlamadığım şu ki, PWE'nin en uzun süre bir numaralı şampiyonu olup sayısız başarıyı, kısa sürede elde eden kişi, yani ben, aynı değeri hiçbir zaman görmedim. Hala karşıma Randy Orton gibi gereksizler çıkıyor ve o seviyeye inmeye mecbur bırakılıyorum ? NEDEN ? Basit bir soru! Neden bana, geldiğim günden bu yana hiçbir zaman hakettiğim değer verilmedi ha ? Hepinizin kuyruğuna bastım biliyorum. Ancak yılmadığım için, mücadele ettiğim için, neden sürekli cezalandırılan ben oluyorum ? Bu arena, düşler arenası. Güçlüler savaşır, zayıflar ezilir. Ben ne zaman ezildim de benim bütün emeklerimi hiçe sayıyorsunuz ha ? Eğer burası bir sirk olsaydı, baş roller değişmezdi. Bende bulunduğum yerde mutlu mesut oturur ateşli çemberin arasından atlar parama bakardım. Ama burası sirk değil! Baş roller, bir sirki temsil edenlerle kurulamaz! Ancak ve ancak hakedenler başı çeker! Madem bir sistem var, bende bu sistemi dağıtmak için herşeyi yapacağım! Yeniden tacı giyip bu kez ağzının suyu akan her kuduzu, kısır bırakana dek durmayacağım! Oyunsa oyun, savaşsa savaş! Başını gövdesinin üzerinde isteyen herkes yolumdan çekilsin!

Mikrofonu sertçe fırlatıp arka alana dönüyor.

And at the end , there will only be one man , standing at the top , Me! The Celtic Warrior! Sheamus!

THE CELTIC " LAOCH " WARRIOR

Current Intercontinental Champion
 1 Time Intercontinental Champion
1 Time European Champion
Longest PWE Championship Reingning ( 84 Fucking Days )
1 Time PWE Tag Team Champion ( w/Cesaro )
Triple Crown Winner
1 Time Süperstar Of The Year
Ayın Üyesi ( Nisan , Haziran )
Ayın Promosu (Temmuz)
Ayın Promo Üstadı (Temmuz , Ağustos)

1 Time Intercontinental Champion ( w/ Roman Reigns )
1 Time Universal Champion ( w/ Roman Reigns )
3 Times Hardcore Champion( w/ Kofi Kingston )
1 Time IWC Legends Champion ( w/ Shawn Michaels )

Bu Dağlarda Bağ Olmaz
1 sayfadaki 1 sayfası