PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

keep that in your mind

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: keep that in your mind   Paz 19 Ağus. 2018, 22:02

The End! Dean Ambrose stagede görünüyor, kısa sürede ringe giriş yapıyor. Mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Sokayım Dean Ambrose'u bürüdükleri role. Sıkmaya başladınız. Dean Ambrose değişti, bu iş için kendini heba etti, dostluklarını bitirdi, ihanet etti, kötü biri oldu. Kafamı ütülemeye başladınız. Açık konuşacağım. Siktiğimin Pro Wrestling Entertainmentına adımımı attığımdan beri her bir boka yetişmeye çalıştım. Bayıla bayıla izlediğiniz bazı güreşçileri bu koyduğumun ringine çıkmaları için ben ikna ettim. Şovların hemen öncesi izlediğiniz introları, PPVlerde götünüzdeki kılları dikeltecek o hypelandığınız promoları bizlere hazırlaması için Matt Lacoste'u özellikle gidip ben buldum, ben görüştüm. Geberecek derecede sakatlıklar geçirmeme rağmen ağrılarımla beraber gereğinden çok daha erken bir şekilde dönüp bu ringe bu insanların önüne çıktım. Çünkü böyle gerekiyordu. Tıkanmalar yaşadığımız dönemlerde sınırları aşıp yönetimde bile bazı dokunuşlarım oldu, benim için verilen kararlara bazen hazmedemediğimden baş kaldırmış olabilirim fakat genel olarak bakarsak bu şirketin iyi yönde ilerlemesi için çokça fedakarlık yaptım ve en son bu şirket kan ağlayarak iflas ettiğinde bu duruma arka alandaki her bir güreşçi parçasından ve senden de yüzü boyalı piç kurusu, daha çok dert yandım. Çünkü ayak bastığın, şu anda özel odanda keyif çattığın bu sikik şirkette ben bir çalışandan daha fazlasıyım. Gözlerini dört aç, suratıma iyice bak göt lalesi ayrıca cane corsa kulaklarını dikelt ve odaklan: Konuşmanda götünü yalamaktan usanmadığın Hunter'ın götünü ben bu ringde siktim. Hem de Blaze Of Glory'de. Açıp PWE Networkten tekrar izleyebilirsin. 14,99$ muydu? Eğer buruşmuş kıçını kaldırmaya niyeti varsa eşini de yanına menajer olarak alıp afilli bir King & Queen entrance'ı çakabilirler ne dersin? Şatafatlı ring girişlerinden başka bir haltı becerebildikleri yok zaten. Ben karımın rule34 ürünlerini internetten izlemektense kolundan tutar buraya gelmeyi tercih ederdim. Yine de kendi bilir."

Duraksıyor bir süre. Etrafına bakıyor, insanların reaksiyonunu inceliyor.

"Sıkmaya başladınız."

"Sıkmaya başladınız çünkü ben buraya işimi yapmaya geldim ve siz orospu çocukları benim bu oluşum için verdiğim emeklere basit iki üç cümle ile saygısızlık yapıyorsunuz. Bunu sadece Jeffrey Nero Hardy adına söylemiyorum, bardağı taşıran son damlalardı bunlar ve lütfen sözlerinizin arkasındaysanız bir daha o mikrofonu aldığımızda bu maç kontratını masaya yatırdığımız bir an olsun aksi takdirde ben siktiğimin ringine çıkıp hayatımdan yarım saat çalan siz piçlerin hassas değerlerini masaya yatıracağım. Ya gerçekten güreşin, ya da siktir olun hollywood bulvarında süs köpeğinizi gezdirin. Burası size göre değil. Bu bir uyarı değil, bu AÇIK BİR ŞEKİLDE TEHDİT! Deano amcanızdan sandalyede beni dinlerken titreyen kıçlarınıza ithafen. Kanat kaslarınızdan dolayı oraya eliniz ulaşmıyorsa, gelin bir kaşıyayım. Hepiniz üstünüze alının, HEPİNİZ."

Tekrardan "The End" duyulurken Dean Ambrose ringden ayrılıyor ve arka alana geçiyor.

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

keep that in your mind
1 sayfadaki 1 sayfası