PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Still My Yard

YazarMesaj
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Still My Yard   Ptsi 20 Ağus. 2018, 17:49

The Truth Reigns! Roman Reigns karışık tepkiler arasında ringe ilerliyor. Ringe girdiği gibi bir mikrofon alıyor.

''Gürültüyü az tutmanızı rica ediyorum çünkü Big Dog'un söylemesi gereken bir kaç şey var. PWE dediğimiz bu oluşumda bir süredir kendilerini diğerlerinin üzerinde gören ve 'özel ayrıcalık' sahibi olduğunu zanneden bir kaç kişiye karşı mücadele veriyordum. Brock Lesnar kafasına göre gelip kafasına göre gidebileceğini sandı ve artık kafasına göre gelemeyecek çünkü kafasının içerisinde biliyor ki geldiği an onu burada bekleyeceğim ve kıçını öncekinden bile daha sert tekmeleyeceğim. O yüzden onun hakkında daha fazla konuşmayalım çünkü Brock Lesnar'ın işini bitirdim.''

''Sonra kendi işime bakmaya devam edecektim. PWE kontratı altında olan normal bir güreşçi gibi maç ve başarı kazanmak için yoluma devam ediyordum fakat Undertaker denilen yaşlı adam yine kendi özel ayrıcalıklarını kullanıp benim yolumu tıkadı. Bedelini ödemek zorundaydı. Ben de onu yaptım. Onun yaptığı bütün akıl oyunlarına rağmen, bütün çirkin oyunlara rağmen onu yere serdim. Maç başında bana saldırdı fakat maç içinde onun işini bitirdim. Ben böyle bir adamım işte. Karşı çıkacak varsa bekliyorum. Ama o zamana kadar yoluma devam edeceğim ve bu şirketin en tepesine çıkana kadar da durmayacağım.''

''Şunu bilin:''

''This is still my yard.''

Roman mikrofonu atıyor ve karışık tepki eşliğinde arka alana dönüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Still My Yard
1 sayfadaki 1 sayfası