PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Seni Arıyorum Yiğidim, Bul Beni

YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Seni Arıyorum Yiğidim, Bul Beni   Salı 21 Ağus. 2018, 00:07

''Real Rock'N Rolla'' yuhalamalar ile karışıyor ve bazılarınızın onu 'graffitici', bazılarınızın 'kapüşonlu adam', bazılarınızın 'Finn Balor', bazılarınızın ise 'PWE'yi süründüren adam' olarak bildiği Prince Devitt girişte gözüküyor. Üzerinde, arkasında 'ЯNR' yazılı ışıklı ceketi var. Elinde ise bir süredir soru işaretleri uyandıran graffitileri püskürten sprey boya kutusu. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rampada yürürken kendisine yaklaşan kameraya doğru sırıtıyor ve sprey boyasını sıkarak kameranın lensini kapatıyor. Prodüksiyon ekibi hemen başka kameraya geçerken Devitt sırıtıyor ve boya kutusunu elinde çalkalayarak ringe giriyor. Ringe girdiği gibi cekedinin cebinden bir mikrofon çıkarıyor.

''Daha önce size bir soru sorduğumu hatırlıyorum fakat karşınızda olmadığım için cevabını net bir şekilde alamamıştım. Tekrar denememe izin verin lütfen: Özlediniz mi beni saksocular?''

Kimsenin şaşırmadığı üzere gelen tepki yuhalamalardan başka bir şey olmuyor. Hayatı boyunca bunlardan beslenen Devitt ise buna tepki olarak 32 diş gülmekten başka bir şey yapmıyor.

''Haydi ama! Daha henüz geri dönmüş eski bir dosta vereceğiniz tepki bu mu?''

Yuhalamalar devam ederken Devitt seyircileri süzüyor yüzünde emin bir ifadeyle.

''Hiç biriniz, hiç bir şeyi unutmamışsınız. Bu şirkete yaptıklarımı, yok ettiğim favorilerinizi...hiç birini unutmamışsınız. Yüzünüzden anlaşılıyor bunların hepsi. Ağlayacak gibisiniz. Kafanız karışmış. Sonun yaklaşıp yaklaşmadığını merak ediyorsunuz. Size söyleyeyim: Ne evet, ne de hayır. Birileri için son yaklaştı. Fakat PWE mi...haydi ama, bir kez yaptığım şeyle ikinci defa neden vakit kaybedeyim ki? Ucuz eğlenceniz sizin olabilir. Umrumda bile değil. Neyim ki ben? Kendi yediği bokları başkalarının üzerine atıp gerçek suçluları saksolayacak bir adam mı? Hayır, o işi yapan birine zaten sahipsiniz. PWE istediği boku yiyebilir, bu beni artık ilgilendirmiyor. Uzun zaman önce bu şirketin ne kadar kırılgan yapıda olduğunu hepinizin gözleri önüne sermiştim ve siz bunu unutmadınız ve ona göre hareket ediyorsunuz. O yüzden PWE'yi yıkmakla uğraşmayacağım, bunu yapmak sandığınızdan daha da kolay aslında. Fakat, buraya bir amaç gütmeden gelmedim. Buraya geldim, çünkü önceki seferde yaptığım işi dört dörtlük, eksiksiz bir şekilde yapamamıştım. Bir kaç tane pürüz bırakmıştım. Şimdi ise o pürüzleri halletmeye geldim. İşimi gördükten sonra da daha önce yaptığım gibi sizi kendi yıkıklığınız ile karşı karşıya bırakacağım.''

'Yıkıklık' kelimesi yine yuhalama ile karşılaşıyor.

''Önce biraz detaya girelim ha. Biraz kanınızı dondurayım geçmişte yaptıklarımı hatırlatarak. Bu şirkete yüzümde şeytan boyası makyajıyla ve yanımda Jimmy Havoc denilen bir yarım akıllı ile geldim ve size şeytanlar hakkında hikayeler anlattım. Şeytanlar şarkı söylerdei, şeytanlara güvenilmezdi, şeytanlar nefret doluydu. Şeytan kralın gücü her şeye yeterdi. Kafam kadar gözü vardı falan filan her ne boksa işte. O hikayeler tek bir amaç güdüyordu. Aranızda Chuck Palahniuk'un 'Ninni' adlı kitabını okuyan var mı? Bu biraz da reteoriksel bir soru aslında, kimse olmadığını biliyorum. Belki bir iki kişi falan. O kitapta dendiği gibi: Büyük Birader şarkı söyleyip dans ediyor. Başka şeylere dikkatinizi yönelttiğinizden emin olmak istiyor. Benim 'şeytanlıklarım' da buydu işte. Şirket yıkılırken sizin dikkatinizi bana yöneltmenizi sağlamak, bunu yaparken de şirketi yıkmak. Bunu yaparken bir kaç hayal kırıklıklarım da vardı tabii ki malum ben bu görevime başladığımda bazı isimler ortada yoktu, kaybolmuşlardı ve ben buna gerçekten çok üzülmüştüm çünkü onların da burada olup sevdikleri her şeyi yok ettiğimi görmelerini istiyordum. Orada değildiler, ama görevimi her şekilde yapmak zorundaydım ve elimden geldiğince kusursuz yaptım. O hayal kırıklıklarımı şimdi telafi etmek istiyorum. O isimleri, daha önemlisi, hala burada olan o ismi kendi rahatlık alanından dışarı çıkarıp aklını kaçırdığını izlemeyi istiyorum. Verdiği bütün savaşları anlamsız kılmak istiyorum. Bütün tarihinin değerinin sıfıra indiğini görmek istiyorum.''

Devitt sprey boyayı eline alıyor yeniden ve ringin beyaz yüzeyine ''KİM?'' yazıyor.

''Bir tahmininiz var mı? Sherlock Holmes değilsiniz fakat yine de iki haneli IQ'nuzun olması lazım. Salak değilseniz bu bahsettiğim adamın kim olduğunu da biliyorsunuzdur. Lütfen, bunu bulursanız lütfen sürprizi bozmayın çünkü onun kaçıp gittiğini görmek istemiyorum. Bir daha olmaz. Hazır onu yakalamışken içerisinde hiç bir şey kalmayana kadar sıkıp boğacağım onu. Ona en çok ihtiyaç duyduğunuz an ortadan kaybolmasının hesabını size vermesini sağlayacağım. Ve ziller çaldığında, son kahraman öldüğünde, neden bir işin yarım bırakılmaması gerektiğini hepiniz anlayacaksınız. Bu öfke, bu nefret, bu kin....bunlar gerçek. Prince Devitt....IS....RREEEEEAAALLLLLLL.''

Devitt mikrofonu yere atıyor ve kendisine yaklaşan kameraya parmaklarıyla silah işareti yapıyor. En sonunda yerden sprey boyasını alıyor yeniden ve ringden iniyor. Kendisini takip eden ikinci kamerayı da sprey boya ile işlevsiz hale getiriyor...ve bu sefer başka bir kameraya geçilmiyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

like fire, hellfire, this fire in my skin
this burning desire is turning me to sin

RPG: Prince Devitt

emre demir saltaş efsanesi:

Seni Arıyorum Yiğidim, Bul Beni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gitarcı kızlara en iyi akorlar:)
» Ben Seni Hiç Unutmadım !
» Beni Rahat Bırak !
» GREAT KHALİ OLMAK İSTİYORUM