PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Long Song II

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 32

MesajKonu: The Long Song II   Salı 21 Ağus. 2018, 01:33

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rest now, my warrior.

"Bir defter arasında kurutulmuş yaprak gibi savruluyorum rüzgarlarda. Sana anlatacağım. Meraklanma, hepsinin zamanı gelecek. Uzun şarkıyı kulaklarında hissettiğinde Tanrı'nın oğlu tüm bu güzellikler bütününü, zihnini ayağı kaldıran ve duygularını alaşağı eden sözcüklerin kendine ithaf edildiğini zannetmişti. Oysa tüm şarkılar adıma söyleniyordu. Güzeller güzeli çocuklar, çocuklara bayılırım. Onları duyabiliyor musun? Tekrardan gülümsüyor gökyüzü. Umarım bu göklerdeki bu tebessüm bana ayrılmış bir şahaneliktir çünkü bu sefer de yıldızlar gamzesindeki boşluğa beni kabul etmeyecekse ortada evren adını verebileceğimiz tek bir kısım bırakmaya niyetim yok."

Rest Now, Your Hardship Is Over.

"Oğlun beni alt etti. Buna söyleyecek pek bir şeyim yok. Aynı çizgide tekrardan bulunacağız. Bir gün... Aynı şarkıyı beraber söyleyeceğiz. Düzeninden mutluluk duyduğu her gününü ona hediye ediyorum. Tekrar buluşacağız. Bu kaçınılmaz kıyamet ve ürkeklikle büyüdüm. Her gün ayağımı bastığım bu kara parçaları, yüz yüze baktığım insanlar. Ürküyorlar. Kendilerinden bir şekilde feragât ediyorlar, senin için. Ulaşılamaz bir yükseklikte sanıyorsun kendini. Ulaşılabilirsin ama. Kıskançsın. Kabul et veya etme. İnanç ölçülerinde bu beni günahkâr yaparsa ben bir günahkârım. Sen bir parazitten ibaretsin. Kıskançlıklardan, hatıralardan ve pişmanlıklardan beslenen koca bir parazit ve şişkinlikten patlamak üzeresin. Doğumlar ve ölümler, mutluluklar ve hüsranlar hepsi sana adanmış tüm bunları emerek sürdürüyorsun. Göklerin de ardındasın ve bu inşa ettiğin koca sahnede verdiğin rolleri oynamamızı keyifle izliyorsun. Farkındayım... Bütün duvarları yıkıyorum, cümlelerimi idrak edebiliyorsun."

Live, wake up.
wake up.

"Çok şey gördüm. Sokaklarda büyüdüm. Ölmemek adına yaptığım çok fazla şey hatırlıyorum. Bu gece sana fazla dert yanmış gibi durmasını istemiyorum fakat gözlerimi yalnızca uykusuzluktan bayılacağım anlarda kapatabildiğim zamanları yaşamaktan sayıyorsak, bir zamanlar ben de yaşıyordum. Ev kavramını her gün suratına güldüğüm çokça insandan daha geç tanıdığımı biliyorum. Övünülecek bir şey değil, adıma yazdığın senaryo beni buna itti. Bunu ben seçmedim. Benim seçtiğim şeyler çok farklı. Düştüğüm yerden yuttuğum tozları içimden atıp, kalkıp bunu bana yapan her kimse onu yakalamak adına amansız bir depara kalkmamı ben seçtim. Bakarsan ben bana yazdığın o senaryoyu okumadım bile. Direkt olarak çöpe attım. Kaderimi ben yazdım. Ne sen, ne bir başkası. Sadece ben. Doğumumdan hemen sonrasında yıldızlar suratıma doğru gülümsedi. Hatırlıyorum. Bu daha sonra 'kendi' seçimlerimle onlara ulaşabileceğimin bir ön mesajıydı. Bilirsin. 'Yıldızlar sana istediğinde gülümser.' denemekten korkmadım ve bembeyaz üstümün çamurlanmasına izin verdim. Hepsi bana çok şey öğretti. Aynı oğlun gibi. Bir daha bataklıkta bulunursam yanımda kim varsa boğacağım, boğulmamış olsam bile bacaklarımı kapmışlığı oldu. Bunu inkar edemem. Ben de bunun karşılığında ölüm okyanusunda yüzmeyi öğrendim. İkinci kez kuvvetli dalgalar yaklaşınca herkes alabora olacaktır, ben hariç. Ne kadar zifiri karanlıklara hayranlık duysam da benim de gün ışığına erişmem gerekir bazen. Bazen gökler tüm kinini yağmurlarla üstümüze bıraktıktan sonra gözlerimizin karşısına yedi farklı güzellik çıkartır. Yedi farklı renk. Yarattıkların canımı sıkmanın yanından bile geçemiyor bu sıralar. Renkler ile çok içli dışlılar. Bunu anlamak zor değil. Cümlelerini de anlamak zor değil. Onu gökkuşağı ile tanıştıracağım, elimde bir kutu sprey gerçeklik olacak. Dünyanın kaç bucak olduğunu utanmadan suratına sıkacağım, en güzel tonunu hem de."

And let the cloak of life cling to your bones.
wake up.
wake
up.

soon.

'my mind is a very dangerous place to be.'

RPG: "The Vengeful One" Dean Ambrose.

The Long Song II
1 sayfadaki 1 sayfası