PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

kısa

YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli

REP Puanı : 34

MesajKonu: kısa    Salı 21 Ağus. 2018, 19:10

Dünya'nın en tepesinde yer almak nasıl bir duygu? Bunu yaşamış olan pek az kişi var. Peki ya, oradan düşmek? Tam yere? Altından var olmuş bir tahtta otururken, bir anda kendini son sürat yer kabuğunun o yüzyıllar önce soğumuş, acımasız yüzüne düşerken bulduğunda ne düşüneceksin? Yaşa, ve öğren. Bir gün düşeceksin. Yenilginin acımasız kollarında kendini buluyorsun ve düşün ki o sana gerçekten merhamet ediyor. "Çok yoruldun, çok uğraştın. Artık evindesin. Acı çekmeyeceksin." Ve çekmiyorsun. Her şey çok güzel olacak.

Sana çaresi olmayan bir hastalığa tutuldun deseler, bırakacak mısın kendini o sonsuzluğa? Belki günlerini daha uzun yaşayacak iken, kendi kendini mağlup edip bir daha geri dönmemek üzere ayrılacak mısın? Hayır. Kaldır omuzlarını yerden. 3'e kadar vaktin var. Bir ringin içerisinde nasıl bulunuyorsan, nasıl yeniyorsan ve yeniliyorsan, yaşamın da aynısı. Bir çaresi bulunacak.

Pes mi etmeliydim? Hayır. Reddettim. Senin çöp teorilerini, beni zorladığın köleliğini reddediyorum. Beni ait etmeye çalıştığın, kalıbıma sokmaya çalıştığın her şeyi elimin tersi ile itiyorum. Benim kim olduğumu biliyorsun. Ben, daima ben olarak kalacağım. Beni hiç bir şey değiştiremeyecek. Bu hayat benim ve benim kalacak.

Şampiyonlar geriye dönüp bakmazlar. Sadece ilerisi vardır. Yeni ufuklar, yeni rakipler ve yeni maçlar vardır. Eskilere takılıp kaldığında, sen de bir eski olursun. Kullanılmaya lüzum olmayan, unutulan bir eski.

Birisinin sana izin vermesi mi gerekiyor bir başarı kazanmak için? Kendi başarısızlığını, içine düştüğün umutsuzluğu ve umursamazlığı örtmek için belli bahanelerin arkasına mı sığınman gerekiyordu? Bunu ancak karakteri zayıf insanlar yapar. Tam bir abide. Tam bir cahillik. Zayıfsın. Bununla yüzleşmediğin sürece tarihin acımasız sayfaları seni yok edecek.
...
Zaman mı, bayım?
Yine aynı noktada buluştuk.
Bu dakikadan itibaren geçmişine set çekildi. Artık bakamayacak, göremeyecek ve duyamayacaksın.

Oyun zamanı bitti.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  Bray Wyatt

1 Time PWE Champion

2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kısa
1 sayfadaki 1 sayfası